Jak zwykle. Wszystkiemu są winni Żydzi i ... cykliści. A ja tak sobie kombinuje a czasami mnie coś najdzie, że jak juz uda się Panu oczyścić naród z elementów wątpliwej jakości, jak już ziemie pomiędzy Odrą a Bugiem zamieszkiwać będzie nadludzka rasa słowiańska i to tylko takich którzy z Polan i Wiślan się wywodzą po mieczu i kądzieli, to w żaden sposób nie podniesie Pan ani statusu, ani intelektu, ani stanu zdrowia a wręcz przeciwnie, zubożeje taki naród okropnie. Jest jeszcze jeden mały przyczynek jaki sobie tak wykombinowałem w chorym być może umyśle, ale jednak moim słowiańskim jak najbardziej. Żydzi w Polsce żyją sobie od iluś tam wieków i w jakiejś często dość dużej ilości, czy nie uważa Pan że w takim przypadku nie pozostawili swoich genów w ilości takiej że każdy z nas nosi jakiś fragment żydowskiego DNA? Może Pan spróbował by polubić kilka chromosomów żydowskich, które to Pan nosi z dość dużym prawdopodobieństwem, podobnie jak prawdopodobnie ja i spora część naszych narodowców? A już tak dobrze nam się rozmawiało.
|