>>Osobiście sądzę, że ci, którzy nosza koszulki z sierpem i młotem, robią to "dla jaj". Przynajmniej w Polsce. >Koszulki ze swastyką tez można nosić "dla jaj".
Można. I ci, którzy to robią "dla jaj" z pewnością nie są nazistami. Tyle, że w Polsce noszenie "dla jaj" koszulek ze swastyką to raczej rzadkość. Tak się jakoś składa, że dla większości Polaków nazizm jest znacznie mniej śmieszny niż komunizm.
Brakujące ogniwo między małpą a człowiekiem rozumnym zostało odnalezione! To my nim jesteśmy.
|