Jakiś czas nie odwiedzałem naszego forum i chyba coś przeoczyłem - nie widzę możliwości odpowiadania na posty ani zakładania nowych wątków. Uprawnienia mam, sprawdziłem. Czy to dlatego, że mamy już nowe forum, czy to jakiś błąd?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.