Instytut Filologii Polskiej UAM oraz Stowarzyszenie "Nowa Humanistyka" serdecznie zapraszają na interdyscyplinarną ogólnopolską konferencję pt: Seksualność w zwierciadle humanistyki 11-13 kwietnia 2011, Poznań Instytut Filologii Polskiej UAM oraz Stowarzyszenie "Nowa Humanistyka" uprzejmie informują, że w dniach 11-13 kwietnia 2011 roku w Poznaniu odbędzie się konferencja naukowa zatytułowana: "Seksualność w zwierciadle humanistyki". Będzie to już trzecie spotkanie z cyklu sympozjów, których celem jest spojrzenie na zjawiska obecne w kulturze i sztuce przez pryzmat dyscyplin humanistycznych oraz próba konfrontacji tychże punktów widzenia. Konferencja adresowana jest do studentów, doktorantów i specjalistów dyscyplin humanistycznych i pokrewnych: filologii polskiej, historii, filozofii, filmoznawstwa, teatrologii, historii sztuki, antropologii, socjologii, muzykologii, teologii, kulturoznawstwa oraz psychologii. Wstęp dla słuchaczy na konferencję jest wolny i bezpłatny. Jedynym ograniczeniem może być liczba wolnych miejsc. PROGRAM [oprac. na podstawie informacji o wydarzeniu] Źródło: STOWARZYSZENIE NOWA HUMANISTYKA |