chyba o to, żeby u nas było inaczej niż na forach kat. Tam analogicznie głupi, aczkolwiek nieprawomyślny wpis skutkowałby natychmiastowym dożywotnim banem.
Czyli mamy tolerancje niebezpiecznego fanatyzmu w imie tolerancji? Nie wiem co sie dzieje na forach kato, gdyz tam nie zagladam, ale mysle, ze i tam fanatyzm moglby byc nieakceptowalny... ostatecznie madrych wierzacych mamy sporo we wszystkich kregach. Czy naprawde jedynyù argumentem na tolerowanie tego typu zachowan jest chec odciecia sie od praktyk kato? przyznam, ze mnie to nie przekonuje... Nie chodzi wg mnie o bany dozywotnie ani o tolerancje nietolerowanego... sa pzreciez mozliwosci zamkniecia watku, ktory z roznych przyczyn jest nieodpowiedni...
gdyby bylo glosowanie - jestem za zamknieciem watku a takze za wymazaniem, jak i za zawieszeniem tymczasowym lub stalym za czymkolwiek, co przypomnialoby mi, ze istnieje normalnosc....
|