Racjonalista - Strona głównaDo treści
Morderstwo poprzez aborcję

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
18-06-2007 14:56fratris (-24 punktów)Morderstwo poprzez aborcję


Mamusia Święta płacze krwawymi łzami w Naju

12 maja 1988 r.
Mamusia Święta mówi;
"Zobacz Julio, jak wielka liczba Dusz znajduje się w drodze do piekła z powodu grzechu aborcji. Muszę je wzywać Moimi łzami, aby je ratować..."

Pokój i Dobro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

plodzien (7378 punktów)
Niektóre przyczyny wycieku czerwonej substancji z oczu:
1) uraz mechaniczny np. uderzenie kantem dłoni w nos,
2) obce ciało w oku,
3) awitaminoza - krwawienie siatkówki
4) niektóre leki przeciwnowotworowe - krwawienie z oczu jest jednym ze skutków niepożądanych
5) choroba popromienna
6) czerwony makijaż i brak parasola w warunkach ulewnego deszczu.
estetka (708 punktów)
czy moderator ma tak male mozliwosci manewru, ze nie jest w stanie wymazac religijno -fanatycznych wpisow na forum jakby nie bylo racjonalistyczntym?
przyznam, ze autor watku obraza moje uczucia zdroworozsadkowe
plodzien (7378 punktów)
>czy moderator ma tak male mozliwosci manewru, ze nie jest w stanie wymazac religijno -fanatycznych wpisow na forum jakby nie bylo racjonalistyczntym
>przyznam, ze autor watku obraza moje uczucia zdroworozsadkowe>
Myślę, że mógłby, ale chodzi chyba o to, żeby u nas było inaczej niż na forach kat. Tam analogicznie głupi, aczkolwiek nieprawomyślny wpis skutkowałby natychmiastowym dożywotnim banem.
estetka (708 punktów)
chyba o to, żeby u nas było inaczej niż na forach kat. Tam analogicznie głupi, aczkolwiek nieprawomyślny wpis skutkowałby natychmiastowym dożywotnim banem.

Czyli mamy tolerancje niebezpiecznego fanatyzmu w imie tolerancji? Nie wiem co sie dzieje na forach kato, gdyz tam nie zagladam, ale mysle, ze i tam fanatyzm moglby byc nieakceptowalny... ostatecznie madrych wierzacych mamy sporo we wszystkich kregach. Czy naprawde jedynyù argumentem na tolerowanie tego typu zachowan jest chec odciecia sie od praktyk kato? przyznam, ze mnie to nie przekonuje...
Nie chodzi wg mnie o bany dozywotnie ani o tolerancje nietolerowanego... sa pzreciez mozliwosci zamkniecia watku, ktory z roznych przyczyn jest nieodpowiedni...

gdyby bylo glosowanie - jestem za zamknieciem watku a takze za wymazaniem, jak i za zawieszeniem tymczasowym lub stalym za czymkolwiek, co przypomnialoby mi, ze istnieje normalnosc....
nieobecny
>Czyli mamy tolerancje niebezpiecznego fanatyzmu w imie tolerancji?
Fanatyzm fratra niebezpiecznym?! A to w jaki sposób? Na forum Racjonalisty regularnie pisują fanatycy o wiele bardziej niebezpieczni, bo propagujący faszyzm, zwierzęcy wręcz antysemityzm, katonacjonalizm, rasizm, szowinizm.
Taka menażeria nie przeszkadza ci, a przeszkadza facet najwyraźniej cierpiący na zaburzenia psychiczne?
placownik (17853 punktów)

   Masz ochotę dyskutować o aborcji, to wybierz odpowiedni wątek (jest ich kilka) i dyskutuj, jeśli potrafisz. Forum to miejsce wymiany myśli, a nie deska do wywieszania "świętych obrazków".

   Zamykam wątek.

Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365