Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poryty gostek !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-06-2009 23:57Kościółek (5 punktów)Poryty gostek !!!
Witam! To mój pierwszy post, od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum czytając wybrane tematy. Chciałem, abyście zobaczyli co porabia nasz rodak w USA:
www.youtube.com/watch?v=ww57dJ0P8zM
www.youtub(*)?v=qT1uadi6ros&feature=related
www.youtub(*)x6DvigNrU&feature=channel_page
Ogólnie to wszystkie jego filmiki są dziwne, ale mnie nie bulwersują tylko śmieszą. Jaka Wasza opinia...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)
Może to jakiś rodzaj fetyszyzmu?
stilgar (7322 punktów)
>Ogólnie to wszystkie jego filmiki są dziwne, ale mnie nie bulwersują tylko śmieszą. Jaka Wasza
>opinia...

Głupi ludzie dzielą się na tych, których się boję i na tych, którzy mnie śmieszą. To mnie śmieszyło
pavvel (8272 punktów)
Chore. I to bez względu na to czy w rękach ma biblie czy rozkład jazdy PKP.
Meretseger (61860 punktów)
On ma coś z głową. Powinien się leczyć. Raz to może być śmieszne, ale tyle razy to już świadczy o kompletnym zidioceniu.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Jaka Wasza opinia...
Sfrustrowany religiant. Ateiści nie szarpią Biblii. Ani Harry'ego Pottera czy Baśni Braci Grimm - po prostu czytają, lub nie.
.
03-06-2009 10:52 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Sfrustrowany religiant.
   Jasne. Na moje, dekarskie oko - schizofrenik niezróżnicowany.

>Ateiści nie szarpią Biblii. Ani Harry'ego Pottera czy Baśni Braci Grimm - po prostu czytają, lub nie.
   Słusznie - żaden zdrowy na umyśle człek nie tłucze telewizora, bo mu się dobranocka nie podoba.
metsys (1088 punktów)
>Witam! To mój pierwszy post, od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum czytając wybrane tematy.
>Chciałem, abyście zobaczyli co porabia nasz rodak w USA:
>www.youtube.com/watch?v=ww57dJ0P8zM
>www.youtub(*)?v=qT1uadi6ros&feature=related
>www.youtub(*)x6DvigNrU&feature=channel_page
>Ogólnie to wszystkie jego filmiki są dziwne, ale mnie nie bulwersują tylko śmieszą. Jaka Wasza
>opinia...
>

I co? Sądziłeś, że znajdziesz poklask, czy potrzebujesz widowni?

jestem jednym z miliardów szczęściarzy pośród bilionów pechowców, któremu udało się zobaczyć świat...
jkl; (5859 punktów)
>Witam! To mój pierwszy post
Trzeba było zacząć od życiorysu i światopoglądu, byłby ciekawiej

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365