>2 godziny temu zgłosiłem ten post: >do usunięcia jako "obrażający osoby publiczne".
Szczerze mówiąc, jak na internetowy post to dość umiarkowana wypowiedź (można by pewnie zaryzykować stwierdzenie, że bardziej umiarkowana niż ten Twój wątek). Ba, nawet komentowana wypowiedź Wałęsy była bardziej drastyczna. A przecież osoby publiczne nie tylko wyznaczają standardy debaty publicznej (ostatnio z niejakim upodobaniem penetrując kulturalne dno), ale też powinny wykazać się odpowiednio większą niż zwykli śmiertelnicy 'gruboskórnością'.
|