Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fotki i filmiki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-03-2009 13:40jad11 (18783 punktów)Fotki i filmiki
Ocena 10 na 10
Jest już wątek z dowcipami. Sądzę, że byłoby równie sympatycznie mieć taki, w który można zamieszczać śmieszne fotki czy linki do śmiesznych (lub przynajmniej ciekawych ) filmików znalezionych w sieci. Na dobry początek:

Ukryta kamera

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Jest już wątek z dowcipami. Sądzę, że byłoby równie sympatycznie mieć taki, w który można
>zamieszczać śmieszne fotki czy linki do śmiesznych (lub przynajmniej ciekawych ) filmików
>znalezionych w sieci. Na dobry początek:
> Ukryta kamera
>

Nie no, gdzie ja jestem.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
17-03-2009 00:24 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)

>Nie no, gdzie ja jestem.

W dziale bazgroły . Nie przypadkiem zamieściłem wątek właśnie tu To tak celem rozluźnienia.
Pozdrawiam.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
17-03-2009 00:35 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>Nie no, gdzie ja jestem.
>W dziale bazgroły . Nie przypadkiem zamieściłem wątek właśnie tu To tak celem rozluźnienia.

Nie dziw się Adamowi... ja tez się rozpoznałem na tym filmiku.
17-03-2009 00:41 
 Ocena 4 na 4
jad11 (18783 punktów)

>Nie dziw się Adamowi... ja tez się rozpoznałem na tym filmiku.

Filmik jest śmieszny ale przyznam, że moje poczucie humoru ograniczone. Gdyby mi wycięli taki numer na kiblu to ktoś z ekipy dostałby po ryju. Złapaliby mnie na duszeniu węża
Pozdrawiam.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
17-03-2009 08:19 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>Nie dziw się Adamowi... ja tez się rozpoznałem na tym filmiku.
>Filmik jest śmieszny ale przyznam, że moje poczucie humoru ograniczone. Gdyby mi wycięli taki numer na kiblu to ktoś z ekipy dostałby po ryju. Złapaliby mnie na duszeniu węża

Jak znam siebie, to byłbym którymś z ekipy...

Miłego dnia.
02-04-2009 16:35 
 Ocena 1 na 1
natalia_88gno (817 punktów)
Złapaliby mnie na duszeniu węża

Publicznie?



"Dobór naturalny działa, ponieważ jest to jednokierunkowy mechanizm kumulacji udoskonaleń"- Richard Dawkins.
natalka_88gno
23-04-2009 16:23 
 Ocena 2 na 2
jkl; (5859 punktów)
Porównywanie indyków czyli moja ulubiona ukryta kamera
www.youtube.com/watch?v=3Mr37zgSJjk
jad11 (18783 punktów)
To jeszcze inne:

Mozart


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)
I kto jeszcze nie wierzy w czary?

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
17-03-2009 16:19
 Ocena 14 na 14
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)



"Nigdy się nie spełniamy. Jesteśmy dwiema otchłaniami - studnią wpatrzoną w niebo."
Terebint (Marcin) (795 punktów)
Terebint (Marcin) (795 punktów)

A to stare, ale jare. Modlitwa Polaka: www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
lotrek (14275 punktów)

>zamieszczać śmieszne fotki
Nie wiem, czy ta fotka jest śmieszna, ale dziwnie jakaś znajoma




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
18-03-2009 19:31 
 Ocena 9 na 9
lotrek (14275 punktów)



Fakt, coś w tym jest


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
lotrek (14275 punktów)
>czy linki do śmiesznych (lub przynajmniej ciekawych ) filmików
>znalezionych w sieci.
Szukajcie a znajdziecie
www.youtub(*)?v=Y2qRT8Ip954&feature=related

www.youtub(*)?v=Yolor40dkUo&feature=related

www.youtub(*)?v=CloeZFD_do4&feature=related

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
19-03-2009 07:51
 Ocena 10 na 10
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
25-03-2009 09:56 
 Ocena 7 na 7
lotrek (14275 punktów)




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
19-03-2009 08:04
 Ocena 12 na 12
jad11 (18783 punktów)



Głupia baba. Przecież herbata się nie zaparzy



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
19-03-2009 08:45 
 Ocena 9 na 9
lotrek (14275 punktów)



senyszyn.blog.onet.pl/2,ID368524177,RS1,index.html


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
lotrek (14275 punktów)
SŁOWO NA NIEDZIELĘ...



Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
29-03-2009 13:09
 Ocena 13 na 13
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
29-03-2009 14:07 
 Ocena 4 na 4
bockxer (1165 punktów)
qF3r (0 punktów)
31-03-2009 18:19 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
Świetne. Trochę jak APOCALYPTICA


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
31-03-2009 18:43 
 Ocena 1 na 3
Adamiak (36436 punktów)
   Coś dowartościowującego "ciągaczy rur":
14.pl/wod-kan
31-03-2009 19:27 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
   Coś dla Glocieplistów:
14.pl/_Earth_To_America
31-03-2009 20:54 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)
>   Coś dla Glocieplistów:
>14.pl/_Earth_To_America

   To miłe, że ktoś o nas pamięta.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
31-03-2009 22:17 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Coś dla Glocieplistów:
>>14.pl/_Earth_To_America
>   To miłe, że ktoś o nas pamięta.

   Pewnie się nie zdziwisz, ale wklejając to myślałem o sobie, choć wstrzymałem się z dedykacją dla Ciebie.

   Pozdrawiam
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
31-03-2009 23:42
 Ocena 11 na 11
jad11 (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
01-04-2009 09:36 
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)

01-04-2009 09:39 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)



    Spider-COW
01-04-2009 09:42 
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)


01-04-2009 10:17 
 Ocena 2 na 2
jad11 (18783 punktów)
www.liveleak.com/view?i=f6d_1238449469

www.joemon(*)008/Jak_splawic_telemarketera_

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-04-2009 18:03 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)

10-05-2009 17:47 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Po "clintonkach" czas na robienie bałwanka...?

10-05-2009 18:00 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Hm, jadą po zakupy czy na małą krucjatkę wioskową?

10-05-2009 18:07 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Wojna płci?

10-05-2009 18:09 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)

   BMW - to jest to!


10-05-2009 18:19 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Idzie wiosna.

10-05-2009 18:31 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Podniebny Mściciel:

10-05-2009 19:15 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Pozują...


10-05-2009 19:37 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)

   Młody racjonalista...?

10-05-2009 19:55 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
>   Młody racjonalista...?
Może coś w rodzaju perpetuum mobile... W każdym razie obieg zamknięty
10-05-2009 20:06 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Młody racjonalista...?
>Może coś w rodzaju perpetuum mobile... W każdym razie obieg zamknięty

   Taki podpis tez brałem pod uwagę, ale... konwencja forum wzięła górę.
10-05-2009 23:39 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)


10-05-2009 20:53 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

   Kanapka na dłuuuugi weekend...


10-05-2009 21:46 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

Wiesz - przedwczoraj żona pokazywała mi to samo(znalazła gdzieś w sieci). Okazało się, że ona nie widzi tego napisu, kiedy ja nie mam z tym najmniejszego problemu. Myślałem, że się wygłupia, nie mogłem jej uwierzyć. O co tu chodzi???

Pozdrawiam - Zbyszek


Prawda jest jedna.
02-04-2009 22:37 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Okazało się, że ona nie widzi tego napisu, kiedy ja nie mam z tym najmniejszego problemu.
   Ja też nie mam problemu - widzę też, jak zrobię lekko zbieżnego zeza...

>Myślałem, że się wygłupia, nie mogłem jej uwierzyć. O co tu chodzi???

   A cholera go wie!

   Pozdrawiam.
08-04-2009 19:20 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>Wiesz - przedwczoraj żona pokazywała mi to samo(znalazła gdzieś w sieci). Okazało się, że ona nie widzi tego napisu, kiedy ja nie mam z tym najmniejszego problemu. Myślałem, że się wygłupia, nie mogłem jej uwierzyć. O co tu chodzi???
> Pozdrawiam - Zbyszek
>
Prawda jest jedna.


Też w pierwszej chwili nie widziałam, a mężczyzna nie rozumiał, o co mi chodzi, bo twierdził, że widać od razu.
09-04-2009 00:39 
 Ocena 3 na 3
checkmate (1197 punktów)
>>Wiesz - przedwczoraj żona pokazywała mi to samo(znalazła gdzieś w sieci). Okazało się, że ona nie widzi tego napisu, kiedy ja nie mam z tym najmniejszego problemu. Myślałem, że się wygłupia, nie mogłem jej uwierzyć. O co tu chodzi???
>> Pozdrawiam - Zbyszek
>>
Prawda jest jedna.

>Też w pierwszej chwili nie widziałam, a mężczyzna nie rozumiał, o co mi chodzi, bo twierdził, że widać od razu.

Jeśli ktoś patrzy pod kątem do ekranu (z boku) - widać wyraźnie
09-04-2009 16:29 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
Jako miniaturka w katalogu jest całkiem wyraźne, jak dam na pełny ekran to muszę robić skośne oczy.
Albo patrzyć pod kątem


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)

siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
02-04-2009 08:24 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>images.enc(*)es/f/f9/Jehovahtotherescue.jpg

Hej. To to samo


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-04-2009 09:06 
 Ocena 5 na 5
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Hm, nie zauważyłem, a teraz nie mogę usunąć bo odpowiedziałeś

W ramach zadośćuczynienia:

siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)



jad11 (18783 punktów)
www.joemon(*)5526/Kobieto.-Nic-nie-ukryjesz


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)
The best of Allegro






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-04-2009 12:48 
 Ocena 3 na 3
qF3r (0 punktów)
natalia_88gno (817 punktów)
To jest fajne: www.youtube.com/watch?v=0to6gAH05yw&NR=1


"Dobór naturalny działa, ponieważ jest to jednokierunkowy mechanizm kumulacji udoskonaleń"- Richard Dawkins.
natalka_88gno
02-04-2009 22:28 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)
>To jest fajne: www.youtube.com/watch?v=0to6gAH05yw&NR=1

Faktycznie Lekko się popłakałem ze śmiechu.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)
www.youtube.com/watch?v=xLUPbDXoE8g&NR=1

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)
www.youtube.com/watch?v=KNDozoSiogw


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
04-04-2009 00:08 
 Ocena 2 na 2
natalia_88gno (817 punktów)
www.youtub(*)?v=x0BifYPQQJE&feature=related
Mam coś jeszcze

"Dobór naturalny działa, ponieważ jest to jednokierunkowy mechanizm kumulacji udoskonaleń"- Richard Dawkins.
natalka_88gno
jad11 (18783 punktów)
Blondynka za kółkiem.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
www.youtub(*)?v=SXSSrBBZV_8&feature=related
jad11 (18783 punktów)

www.smog.pl/wideo/25232/tak_sie_piora_ruscy_zule/

www.smog.p(*)_treningach_i_pokazach_karate/


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Aleksandra Stolc (550 punktów)
www.youtub(*)?v=12PsUW-8ge4&feature=related jeden z moich ukochanych psich filmików Całe 30 sekund walki ze snem

A tu jedno z lepszych z FiM

Aleksandra Stolc (550 punktów)
Swego czasu moja przyjaciółka znalazła na youtube piosenkę My Priest Loves Me, ale niestety ktoś z katolskiego grona już dobrał się do autora i tym samym piosenkę wymoderowano, ale zdążyłam zapisać tekst. Oto i on:

My priest loves me this I know
lets me play under his robe
takes my pants off when we pray
'cause Jesus likes us more that way

my priest loves me
yes, it's fun
but I won't tell anyone
they would never understand
the love between a boy and man

my priest loves me
yes, it's true
gives me hugs and kisses, too
whispers secrets in my ear
and makes his finger disappear!

my priest loves me
all the time
makes me feel good with his wine
we play games like ''find my snake''
his works juices on my face

yes my priest loves me
yes my priest loves me
yes my priest loves me
he shows me all the time
06-04-2009 22:17 
 Ocena 5 na 5
jad11 (18783 punktów)
Nie wiem czemu ten tekst przypomniał mi o tym www.apocal(*)fathertucker/fathertucker.html

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
06-04-2009 22:51 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Nie wiem czemu ten tekst przypomniał mi o tym www.apocal(*)fathertucker/fathertucker.html

Mam aktualnie problemy z łączem internetowym i nie mogę "odpalić" linku, ale obiecuję nadrobić, jak tylko się poprawi
07-04-2009 10:18 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
Obejrzałam właśnie Father Tucker i dodałam do ulubionych. Absolutna miazga
jad11 (18783 punktów)
Tym się udało

a tym-nie.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
09-04-2009 10:15 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)
Alleluja i do przodu......




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)

www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Z najlepszymi życzeniami




fides ex necessitate esse non debet
11-04-2009 13:55 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Hurraa!! Czekoladowe zające!!
.
11-04-2009 20:00 
 Ocena 11 na 11
Gosia (9452 punktów)
Wzajemnie.
A dla równowagi:
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)


jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
15-04-2009 13:06
 Ocena 15 na 15
jad11 (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
15-04-2009 16:41 
 Ocena 2 na 2
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Co za bluźnierca to przetłumaczył? Jak wrzucasz xkcd to tylko w oryginale, lepiej brzmi
23-04-2009 22:23 
 Ocena 2 na 2
stilgar (7322 punktów)
>Co za bluźnierca to przetłumaczył? Jak wrzucasz xkcd to tylko w oryginale, lepiej brzmi

Zgadzam sie, w oryginale jest DUŻO lepsze. xkcd jest nieprzetłumaczalne
15-04-2009 16:47 
 Ocena 3 na 3
natalia_88gno (817 punktów)
www.youtube.com/watch?v=V02fyFJZpbY

"Dobór naturalny działa, ponieważ jest to jednokierunkowy mechanizm kumulacji udoskonaleń"- Richard Dawkins.
natalka_88gno
23-04-2009 14:10 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
Skądś to znam
23-04-2009 14:59 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
Myślę, że dlatego to jest śmieszne, bo większość z nas skądś to zna.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
www.youtube.com/watch?v=vhH1qdZmtmk

www.youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk "Bo ja jestem święta, proszę pana!"

A na deser "piosenka tygodnia Radia Maryja":
www.youtube.com/watch?v=xLWZ5FcflxU
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Co by było, gdyby Jezus odrodził się jako kot?
Foobie Jesus
18-04-2009 18:43 
 Ocena 4 na 4
lotrek (14275 punktów)
Z ostatniego numeru tygodnika "Polityka".



Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
qF3r (0 punktów)
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Ferrets
Llamas with Hats

Polecam resztę animacji z tego kanału, zwłaszcza serię Charlie the Unicorn
20-04-2009 10:50 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Ferrets
>Llamas with Hats
>Polecam resztę animacji z tego kanału, zwłaszcza serię Charlie the Unicorn

Podpisuję się
lotrek (14275 punktów)



Z tygodnika POLITYKA


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
23-04-2009 20:33 
 Ocena 8 na 8
lotrek (14275 punktów)



Nasi górą


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)






"Breaking Bad"
jad11 (18783 punktów)






"Breaking Bad"
23-04-2009 23:33 
 Ocena 2 na 2
Aleksandra Stolc (550 punktów)
MIAZGA!!!
jad11 (18783 punktów)





Pobieranie nasienia


"Breaking Bad"
jad11 (18783 punktów)



"Breaking Bad"
jad11 (18783 punktów)
Dostałem dziś od kolegi i się uśmiałem. Nie tyle z ćwiczenia, co z Instrukcji.

Cytat:
To jest japońskie ćwiczenie mózgu. Pokaże Ci, kto jest starszy: Twój
mózg albo Twoje ciało!

Instrukcja:
1. Wejść do "link" na dole
2. Uderz w klawisz 'start'
3. Poczekaj aż się skończy 3, 2, 1;
4.Zapamiętaj pozycje numerów i kliknij w kręgi zaczynając od najmniejszego np. 0 (jeśli jest), potem kolejne numery wzrastająco.
5. Kiedy skończysz komputer napisze wiek Twego mózgu !!!

flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html


"Breaking Bad"
24-04-2009 22:52 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
> 4.Zapamiętaj pozycje numerów i kliknij w kręgi zaczynając od najmniejszego np. 0 (jeśli jest), potem kolejne numery wzrastająco.
>5. Kiedy skończysz komputer napisze wiek Twego mózgu !!!

   Hm, to dziwne... mnie na koniec napisał: jak najszybciej zmień klawiaturę.
24-04-2009 23:10 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)
>> 4.Zapamiętaj pozycje numerów i kliknij w kręgi zaczynając od najmniejszego np. 0 (jeśli jest), potem kolejne numery wzrastająco.
>>5. Kiedy skończysz komputer napisze wiek Twego mózgu !!!
>   Hm, to dziwne... mnie na koniec napisał: jak najszybciej zmień klawiaturę.

po jakiemu? Ja jestem o pięć lat starszy od mojego mózgu. Albo może o pięć lat młodszy od swojego ciała. Przerażające biorąc pod uwagę, że jakieś 5 godzin temu różnica ta wynosiła tylko 4 lata.

"Breaking Bad"
24-04-2009 23:25 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Hm, to dziwne... mnie na koniec napisał: jak najszybciej zmień klawiaturę.
> po jakiemu?

   Tak, po prostu.

>Ja jestem o pięć lat starszy od mojego mózgu. Albo może o pięć lat młodszy od swojego ciała. Przerażające biorąc pod uwagę, że jakieś 5 godzin temu różnica ta wynosiła tylko 4 lata.

   Więc końcowy napis powinien brzmieć: przed końcem drugiej sesji zacznij starać się o rentę.
25-04-2009 15:55 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>>>   Hm, to dziwne... mnie na koniec napisał: jak najszybciej zmień klawiaturę.
>> po jakiemu?
>   Tak, po prostu.

To jest dlatego dziwne, że do testu używa się raczej myszy

"Breaking Bad"
25-04-2009 16:43 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>>>   Hm, to dziwne... mnie na koniec napisał: jak najszybciej zmień klawiaturę.
>>> po jakiemu?
>>   Tak, po prostu.
>To jest dlatego dziwne, że do testu używa się raczej myszy

   Masz na myśli tę maleńką, odwróconą taczkę z dwoma klawiszkami...?
25-04-2009 00:00 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>Ja jestem o pięć lat starszy od mojego mózgu. Albo może o pięć lat młodszy od swojego ciała. Przerażające biorąc pod uwagę, że jakieś 5 godzin temu różnica ta wynosiła tylko 4 lata.

   Zrobiłem "test" 7 razy - wyniki takie: 55; 38; 37; 40; 33; 29; 28... tylko pierwszy wynik jest zgodny z moim wiekiem, więc już więcej boję się robić - nie lubię mleka.
25-04-2009 15:53 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>>Ja jestem o pięć lat starszy od mojego mózgu. Albo może o pięć lat młodszy od swojego ciała. Przerażające biorąc pod uwagę, że jakieś 5 godzin temu różnica ta wynosiła tylko 4 lata.
>   Zrobiłem "test" 7 razy - wyniki takie: 55; 38; 37; 40; 33; 29; 28... tylko pierwszy wynik jest zgodny z moim wiekiem, więc już więcej boję się robić - nie lubię mleka.

No, za mądry ten test nie jest Ale można się pobawić, mi dwa razy starczyło.

"Breaking Bad"
28-04-2009 12:41 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>No, za mądry ten test nie jest Ale można się pobawić, mi dwa razy starczyło.
Wystarczyło mi raz. Na więcej nie mam czasu.
Mój mózg jest ode mnie młodszy o 12 lat To dobrze czy źle?
28-04-2009 22:17 
 Ocena 3 na 3
jad11 (18783 punktów)
>>No, za mądry ten test nie jest Ale można się pobawić, mi dwa razy starczyło.
>Wystarczyło mi raz. Na więcej nie mam czasu.
>Mój mózg jest ode mnie młodszy o 12 lat To dobrze czy źle?

Skłaniam się ku twierdzeniu, że Twoje ciało jest starsze od Ciebie o 12 lat. Chyba więcej Ciebie w mózgu niż w reszcie Ciebie

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
28-04-2009 22:30 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>No, za mądry ten test nie jest Ale można się pobawić, mi dwa razy starczyło.
>Wystarczyło mi raz. Na więcej nie mam czasu.
>Mój mózg jest ode mnie młodszy o 12 lat To dobrze czy źle?

   Nie przejmuj się - mnie wyszło, że prawie dwukrotnie i jeszcze żyję.

   Jak będziesz w moim wieku, to też zdziecinniejesz.
29-04-2009 07:10 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>   Jak będziesz w moim wieku, to też zdziecinniejesz.
Nie strasz mnie Już za dwa lata? Nie chcę!
29-04-2009 07:21 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Jak będziesz w moim wieku, to też zdziecinniejesz.
>Nie strasz mnie Już za dwa lata? Nie chcę!

   Nie chcesz, bo nie wiesz, jakie to przyjemne...
jad11 (18783 punktów)






"Breaking Bad"
jad11 (18783 punktów)
Oryginalny taniec

Pozer


"Breaking Bad"
26-04-2009 11:40 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)
Dave Allen - Religia (polskie napisy)
www.youtub(*)2B89394AEDC&index=0&playnext=1

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)


I
I
I
I
test trzeźwości

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
26-04-2009 22:21
 Ocena 10 na 10
jad11 (18783 punktów)



Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
Kiedyś na tym forum rozmawiałem o piekarni bułek ateistycznych.
Postanowiłem sam takie upiec. Trzy szóstki układają się tak jak na głowie Damiana w filmie Omen.



Pochwalę się, że to nie dowcip, sam upiekłem z mąki razowej i zamierzam ponawiać produkcję.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
27-04-2009 21:34 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>Kiedyś na tym forum rozmawiałem o piekarni bułek ateistycznych.
>Postanowiłem sam takie upiec. Trzy szóstki układają się tak jak na głowie Damiana w filmie Omen.

Czy trzy szóstki są znakiem ateistów?


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
27-04-2009 21:43 
 Ocena 3 na 3
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>Kiedyś na tym forum rozmawiałem o piekarni bułek ateistycznych.
>>Postanowiłem sam takie upiec. Trzy szóstki układają się tak jak na głowie Damiana w filmie Omen.
>Czy trzy szóstki są znakiem ateistów?
>
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.


Musiałbym przytoczyć tamtą rozmowę, może raczej "antyteistów".
Uśmiech?

Ważne że smaczne były

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
27-04-2009 21:43 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Kiedyś na tym forum rozmawiałem o piekarni bułek ateistycznych.
>Postanowiłem sam takie upiec.
>Pochwalę się, że to nie dowcip, sam upiekłem z mąki razowej i zamierzam ponawiać produkcję.

   To ze mną rozmawiałeś - mogę zostać dyrektorem do spraw PR w naszej firmie - jestem specem od robienia dymu tam, gdzie autorowi ogniska nawet się nie śniło...
qF3r (0 punktów)
28-04-2009 23:31 
 Ocena 3 na 3
qF3r (0 punktów)
Robert Zawecki (4718 punktów)
To mój debiut w tym wątku... ubawiłem się, czyli:
Wóda czyni cuda kolego!
szymon.ple(*)ria_viii,1,wideo.html#autoplay
www.tvn24.(*)yni-cuda-kolego,wiadomosc.html

Na deser...
szymon.ple(*)ria_viii,1,wideo.html#autoplay
jad11 (18783 punktów)
Dla pracowników biurowych


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)





"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Meretseger (61860 punktów)
Kot - teista

Meretseger (61860 punktów)


Meretseger (61860 punktów)


Meretseger (61860 punktów)


siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Objawienie!


30-04-2009 21:22 
 Ocena 1 na 1
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Objawienie!
Nie wiedziałem, co miałeś na myśli. Widziałem psa, a właściwie jego d..ę. Kiedy zawołałem żonę, ta zauważyła jakąś postać. Dopiero wtedy i ja "zajarzyłem". Syn poszedł śladem żony i również nie widział żadnego psiego dupska. Musiałem "zademonstrować" mu na naszym psie, o identycznym zresztą umaszczeniu.
Świetne.

Pozdrawiam - Zbyszek

Prawda jest jedna.
30-04-2009 21:25 
 Ocena 1 na 1
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Objawienie!
>

Kult! Wyprzedziłeś mnie z tym- miałam zamiar to zamieścić
30-04-2009 22:46 
 Ocena 1 na 1
keymak (3379 punktów)
Ojej.
W pierwszej chwili zobaczyłem na tym zdjęciu coś strasznego!
Hmm.
Meretseger (61860 punktów)


01-05-2009 16:17 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)


finerbijk (17282 punktów)
Porady seksualne Radia Maryja

www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI
02-05-2009 13:18 
 Ocena 4 na 4
Agnostyk (3006 punktów)
>Porady seksualne Radia Maryja
>www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI

Pierwsze słowa tłumaczą resztę: "Ja sie na tym nie znam..." I niech tak pozostanie, bo przypalanie jąder palnikiem to jakoś mało romantyczne

"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
03-05-2009 23:59 
 Ocena 3 na 3
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Porady seksualne Radia Maryja
>www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI

Ja po prostu nie wiem, czy po przesłuchaniu tego, nadal żyję
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Aleksandra Stolc (550 punktów)
To jest prawdziwy FAJT!
jad11 (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Meretseger (61860 punktów)
Skarbonka na podwyżki i premie:


siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
07-05-2009 19:08 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>Prawdopodobnie najbardziej epicka rzecz jaką kiedykolwiek zobaczycie.

Było już kiedyś gdzieś na forum
Plusik, bo fajne.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
07-05-2009 19:31 
 Ocena 6 na 6
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Tego na pewno nie było:
www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE


07-05-2009 19:39 
 Ocena 2 na 2
jad11 (18783 punktów)
>Tego na pewno nie było:
>www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE
>

Tego nie wiem ale ja na pewno nie widziałem. Niezłe
Pozdrawiam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
07-05-2009 19:44 
 Ocena 2 na 2
Aleksandra Stolc (550 punktów)
>Tego na pewno nie było:
www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE

UMARŁAM!

What's the difference between a girl's mouth and a girl's vagina? There is none. I want my penis to be inside both of those things

MOC! I do tego ta słodka wieśniacka koszula i dżinsy
07-05-2009 20:57 
 Ocena 3 na 3
freedom (37 punktów)
>Tego na pewno nie było:
>www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE
>
Boskie, ja chce miec z nim sex teraz, zaraz.
finerbijk (17282 punktów)
finerbijk (17282 punktów)
07-05-2009 23:35 
 Ocena 1 na 1
freedom (37 punktów)
>Nie dla wrażliwych
>www.youtube.com/watch?v=6srFWdsovio
>
Zal tego biedaka w czerwonej koszuli, niezle mu sie oberwalo
07-05-2009 23:44 
 Ocena 2 na 2
freedom (37 punktów)
>Nie dla wrażliwych
>www.youtube.com/watch?v=6srFWdsovio
>
A propos BHP jedna z moich ulubionych reklam www.youtube.com/watch?v=6TM6WPY0c2M
lotrek (14275 punktów)
Nowa propaganda












Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
08-05-2009 16:54 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
Byłem święcie przekonany, że do jednego posta można dodać maksymalnie dwa obrazki. Skąd mi się to wzięło, nie wiem. Twoje obrazki były dla mnie zaskakujące w tym samym stopniu, co sama ich mnogość

Pozdrawiam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
08-05-2009 17:47 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)
>Byłem święcie przekonany, że do jednego posta można dodać maksymalnie dwa obrazki. Skąd mi się to wzięło, nie wiem.
Również nie wiem, może to ma coś wspólnego z rozdzielczością obrazków?
Pozdrawiam.

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Liss (2003 punktów)
08-05-2009 21:37 
 Ocena 2 na 2
jad11 (18783 punktów)
> www.youtub(*)?v=3dNmqvaziQc&feature=related
>Dla fanów muzy HH .

To jest, oczywiście, dobre ale sądzę, że większość bywalców tego forum nie siedzi w tych hip-hopowych klimatach a bardziej docenimy parodię znając oryginał
www.youtub(*)?v=s1mVKl-A7Jc&feature=channel

Według mnie, ten kawałek sam w sobie jest tak głupi, że aż dziw bierze, że ktoś poczuł chęć sparodiowania go.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
09-05-2009 09:53 
 Ocena 2 na 2
Liss (2003 punktów)
>> www.youtub(*)?v=3dNmqvaziQc&feature=related
>>Dla fanów muzy HH .
>To jest, oczywiście, dobre ale sądzę, że większość bywalców tego forum nie siedzi w tych hip-hopowych klimatach a bardziej docenimy parodię znając oryginał
>www.youtub(*)?v=s1mVKl-A7Jc&feature=channel
Powiem szczerze ,wiedziałem że istnieje orginał - ale nigdy go nie słyszałem ,dzięki !
>Według mnie, ten kawałek sam w sobie jest tak głupi, że aż dziw bierze, że ktoś poczuł chęć sparodiowania go.
Fristajlo ! To naprawde dobry program .
Dalej utrzymane w hipohopowych pogodach Kuba Powiatowy i Cede - Fristajlo www.youtub(*)?v=m0a0bMgwocs&feature=related

Jak ktoś nie wie o co chodzi z CEDE ,może wpisać w youtube - TEDE .
Meretseger (61860 punktów)




jad11 (18783 punktów)
www.youtube.com/watch?v=5S0sx1cmSck












"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
12-05-2009 11:52 
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)
Takie coś mnie od dawna wprawia w zachwyt:

www.youtube.com/watch?v=B1O2jcfOylU
www.youtube.com/watch?v=pJqoRaphiEk
www.youtub(*)?v=LVDmjnCQ1g4&feature=related
www.youtube.com/watch?v=aDejvryAFN0

Dalej proszę klikać w related

Science is fun!


and that's it.
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)
Koszalin, kościół Ojców Franciszkanów.
Ojcowie nie protestowali przeciwko widokowi z okna. Moherowe babcie - i owszem...


Prawda jest jedna.
11-05-2009 18:45 
 Ocena 4 na 4
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
Tacy z nich ojcowie jak z koziej zyci kompresor, wreszcze ktory kawalek zdrowego tylka zobaczy
jad11 (18783 punktów)








"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
15-05-2009 07:23 
 Ocena 3 na 3
lotrek (14275 punktów)





Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
12-05-2009 23:27 
 Ocena 5 na 5
jad11 (18783 punktów)








"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
16-05-2009 07:59 
 Ocena 4 na 4
lotrek (14275 punktów)




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
jad11 (18783 punktów)
lotrek (14275 punktów)
Świńska grypa.....



Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
19-05-2009 18:33 
 Ocena 3 na 3
lotrek (14275 punktów)




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
lotrek (14275 punktów)



Coś w tym jest?


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365