 |
Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-05-2009 10:15 | jad11 (18783 punktów) | Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
6 na 6 | Ponieważ poprzedni wątek Fotki i filmiki wczytuje się już tragicznie powoli, pozwalam sobie na jego kontynuację w wątku kolejnym. Wrzucajcie, wrzucajcie! Kobieta z gumy | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
13 na 13 | Gosia (9452 punktów) | Kolejna ofiara A/H1N1:
|
|
 | 1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
Taka to była dziwaczka...
A właściwie, to świnia. .
|
|
 | 6 na 6 | Gosia (9452 punktów) | Już potrafią czytać, skubane...  ____________________________________________________ Powód fiaska debaty premiera
|
|
|  | 6 na 6 | -jad- (18783 punktów) | Bawić to może tylko kogoś, kto nie ma pojęcia jak niebezpieczne mogą być regularnie wdychane bakterie moczów sisiających patologów. Uprasza się patologa liliac o nie sisianie na forum!
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
7 na 7 |
9 na 9 |
7 na 7 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Babcia klozetowa.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
9 na 9 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |

fides ex necessitate esse non debet
|
|
9 na 9 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Kieszonkowy kalkulator.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
12 na 12 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Reklama dźwignią handlu.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
5 na 5 | Gosia (9452 punktów) | życie jest takie piękne i wszystko wydaje się bajką, wiesz - będziemy mieli...jajko _________________________________________________ Podgatunek: krokodyl nieparzystokopytny
|
|
 | 4 na 4 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
Na dolnym - z gadów widać tylko węża... gumowego. Zaś nieparzystokopytny występuje jako przekąska. .
|
|
7 na 7 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Nutowy zapis "Love srory" (wyłącznie dla muzyków).
fides ex necessitate esse non debet
|
|
7 na 7 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 To chyba jednak chłopiec...
fides ex necessitate esse non debet
|
|
9 na 9 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Prawo jest prawem.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
5 na 5 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Model polskiej rodziny wg Kościoła katolickiego.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
 | 8 na 8 | Gosia (9452 punktów) | >Model polskiej rodziny wg Kościoła katolickiego. To nie może być katolicka rodzina. Żadne z tych niewiniątek nie ma medalika, nie ugarnirowano nimi portretu JPII i nie tuli ich do bujnego łona rozanielona mama, śląca promienny uśmiech w stronę robiącego zdjęcie taty. Brak rodzica w kadrze (a także krzyża i portretu JPII) sugeruje niepełną, więc patologiczną , ergo na pewno niekatolicką, a więc i niepolską rodzinę. Tfu, sodomia i gomoria...
|
|
7 na 7 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 To też raczej chłopiec...
fides ex necessitate esse non debet
|
|
 | 5 na 5 | J.Szulc (5723 punktów) |
A mnie to wygląda na narodziny przyszłego Ratownika Medycznego... BLS
|
|
|  | 4 na 4 | Gosia (9452 punktów) | >A mnie to wygląda na narodziny przyszłego Ratownika Medycznego... BLS Mnie to wygląda na fotkę z rodzinnego albumu Hannibala Lectera
|
|
5 na 5 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Środek nasenny.
fides ex necessitate esse non debet
|
|
3 na 3 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) |
 Chyba się wkurzył...?
fides ex necessitate esse non debet
|
|
 | 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | >Chyba się wkurzył...?
Bardziej wkonił.
|
|
|  | 3 na 3 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>>Chyba się wkurzył...? >Bardziej wkonił. Się buldoczy, bo go pies w konia robi. .
|
|
5 na 5 | Sylwek (15472 punktów) | W ogólności polecam stronę photoshopdisasters.blogspot.com/ - zawiera ona liczne obrazki i zdjęcia (tytułowe fotoszop dizasters) pokazujące jak nie używać programu Photoshop. Oto przykład:
|
|
4 na 4 |
3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | |
|
9 na 9 |
 | 5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | Chciałam wkleić prześliczne zdjęcie prezydĘta, ale nie mogę  Czy przypadkiem nie trzeba mieć odpowiedniej ilości postów lub punktów na koncie, żeby móc? Albo coś źle robię?... A może zdjęcie za duże? Nie wiem... Pomożecie?
|
|
|  | | Adamiak (36436 punktów) | > Chciałam wkleić prześliczne zdjęcie prezydĘta, ale nie mogę  > Czy przypadkiem nie trzeba mieć odpowiedniej ilości postów lub punktów na koncie, żeby móc?> Albo coś źle robię?... A może zdjęcie za duże? Nie wiem...> Pomożecie?  Zmniejsz plik, powinno pomóc. Niczego nie wiem o punktach lub postach.
|
|
|  | 7 na 7 | Adamiak (36436 punktów) | > Chciałam wkleić prześliczne zdjęcie prezydĘta, ale nie mogę  > Czy przypadkiem nie trzeba mieć odpowiedniej ilości postów lub punktów na koncie, żeby móc?> Albo coś źle robię?... A może zdjęcie za duże? Nie wiem...> Pomożecie? Pomożecie - odpowiedział Juruś, bohatersko i z narażeniem życia wklejając zjadliwą okrutnie bestię: Plusy proszę wklejać Kowalskiej... no! ***
|
|
4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | |
|
7 na 7 |
10 na 10 | Meretseger (61860 punktów) | Zgadywanka:  Noclegownia:  Króliczek Playboy'a:  Alkohol jest niebezpieczny...:  Gdzieś tu są...:
|
|
4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | |
|
|  | 7 na 7 | Gosia (9452 punktów) | > Margaryna się skończyła...Śmietana też...
|
|
13 na 13 | SloniSko (1109 punktów) | Definicja ironii:
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
5 na 5 | SloniSko (1109 punktów) | 
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
13 na 13 |
8 na 8 |
3 na 3 |
5 na 5 | Meretseger (61860 punktów) |
 Psia buda. I kto wymyślił powiedzenie "pieskie życie"? Toż to żyć nie umierać
|
|
 | 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | > Psia buda.> I kto wymyślił powiedzenie "pieskie życie"? Toż to żyć nie umierać  Eee tam, ma minę jakby mu ostatniego mercedesa ukradli.
|
|
|  | 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) |
> Eee tam, ma minę jakby mu ostatniego mercedesa ukradli.Bo pewnie ukradli
|
|
 | 3 na 3 | xarion (917 punktów) | To już nie mogłaś psu normalnej budy postawić..?..  .. 
"jeśli oddasz swoje prawa w ręce sędziów..." G.B.Shaw
|
|
15 na 15 | SloniSko (1109 punktów) |

"Never assume anything" - A. Milne
|
|
 | 4 na 4 |
|  | 5 na 5 |
 | | Zella (1321 punktów) | ><imgimg/forum/32024/967910001244496113.jpg/img hr"Never assume anything" - A. Milne|
Witam! Znalazłam miejsce by podpisać się pod Pana pomysłem dotyczącym oznaczania(?) danych już plusów i minusów pod czyimś postem!Miałam również problem z zastanawianiem się nad tym! Zella
|
|
1 na 1 |
8 na 8 | SloniSko (1109 punktów) | Lubicie autentyki z tej kategorii  
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
 | | Kowalska (14008 punktów) | > Lubicie autentyki z tej kategorii <Lubicie. Ja wręcz ubóstwiam! Dawaj więcej jak masz. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Bracie
|
|
| |  | | Kowalska (14008 punktów) | > Ponownie pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Siostro  Miód wylewasz na me ciało Bracie tymi zdjęciami. Tym bardziej, że zakład pana Szatana znam
|
|
| | |  | 3 na 3 | SloniSko (1109 punktów) | > Tym bardziej, że zakład pana Szatana znam  Znasz jego zakład, to i może znasz właściciela  Aż się boję zapytać o Waszą znajomość... Nie zapytam więc  
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
2 na 2 |
8 na 8 |
3 na 3 |
4 na 4 |
2 na 2 |
4 na 4 |
2 na 2 |
4 na 4 | Celtyk (3337 punktów) | Składamy deklarację  ...i idziemy na browarek [Załącznik]
Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
|
|
4 na 4 | Celtyk (3337 punktów) | Natura jest wielka  
Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
|
|
 | 2 na 2 | Zella (1321 punktów) | > Natura jest wielka >  Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -Dodam podpis pod tym cudem natury!Zella
|
|
|  | 2 na 2 | Zella (1321 punktów) | > >Natura jest wielka > > Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -> Dodam podpis pod tym cudem natury!Zella "Ta fotografia została wysłana przez kierownika platformy wiertniczej Global Marine Drilling, Znajdującej siew poblizu St.Johns, Newfoundland. Ich ekipa zajmująca się zmianą kierunku dryfowania gór lodowych przy użyciu holowników, aby nie dopuścić do zderzenia z platformami wydobywczymi.W czasie robienia zdjęć ocean był spokojny, woda krystaliczna a promienie słoneczne padały prostopadle na górę lodową . Dzięki temu płetwonurek mógł wykonać to fantastyczne zdjęcie. Masa tej góry jest szacowana na 300 milionów t. Takie przypadki pozwalają zrozumieć dlaczego jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów... Nie tylko ze względu na swój przekaz, ale przede wszystkim na urodę zjawiska."
|
|
| |  | -1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>Masa tej góry jest szacowana na 300 milionów t. Ale chyba równie dobrze można twierdzić, że 3kg? .
|
|
| | |  | 1 na 1 | Zella (1321 punktów) | >Masa tej góry jest szacowana na 300 milionów t. Ale chyba równie dobrze można twierdzić, że 3kg?<
Witam! Można różne głupstwa zapisywać przy pomocy słowa:"twierdzić" Czy przekora, zabawa w nie najlepszym stylu , spowodowała zapis takiej odpowiedzi? Czy nie ma Pan żadnej wiedzy o górach lodowych?!Wiedzy do czego zdolna jest dzisiaj fotografia, matematyka i ludzkie mozliwości, chęci by coś rzetelnie zbadać , obliczyć itp. Moim zdaniem Panu łatwo jest być zwolennikiem kreacjonizmu niż ewolucji! Zella
|
|
| | | |  | witwos (7120 punktów) (zablokowany) | >>Masa tej góry jest szacowana na 300 milionów t. >Ale chyba równie dobrze można twierdzić, że 3kg?< >Witam! > Można różne głupstwa zapisywać przy pomocy słowa:"twierdzić" >Czy przekora, zabawa w nie najlepszym stylu , spowodowała zapis takiej odpowiedzi? > Czy nie ma Pan żadnej wiedzy o górach lodowych?!Wiedzy do czego zdolna jest dzisiaj fotografia, matematyka i ludzkie mozliwości, chęci by coś rzetelnie zbadać , obliczyć itp. > Moim zdaniem Panu łatwo jest być zwolennikiem kreacjonizmu niż ewolucji! Zella
Zella, skąd taka reakcja? Co ucierpiało? Zdjęcie jest przepiękne, niesamowite. Brak poczycia piękna? To jest bliżej materializmu. Może wiara, a raczej jej brak, w to co mówisz?
|
|
| | | |  | 1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> >Masa tej góry jest szacowana na 300 milionów t.> Ale chyba równie dobrze można twierdzić, że 3kg?<> Można różne głupstwa zapisywać przy pomocy słowa:"twierdzić"Przy pomocy określenia "300 milionów t" również. > Czy przekora, zabawa w nie najlepszym stylu , spowodowała zapis takiej odpowiedzi?Czy zabawa w nie najlepszym stylu, czy może przekora wywołała powyższe pytanie? > Czy nie ma Pan żadnej wiedzy o górach lodowych?!Pewną mam, np. tę, że mogą być różnej wielkości.  .
|
|
3 na 3 | SloniSko (1109 punktów) |

"Never assume anything" - A. Milne
|
|
2 na 2 |
2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | |
|
7 na 7 | SloniSko (1109 punktów) | 
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
3 na 3 | SloniSko (1109 punktów) |

"Never assume anything" - A. Milne
|
|
5 na 5 |
7 na 7 |
8 na 8 |
5 na 5 |
7 na 7 |
4 na 4 | SloniSko (1109 punktów) | Definicja odwagi? 
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
 | 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | > Coś zamarło tu  Racja. Mutanci
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
6 na 6 |
5 na 5 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
6 na 6 |
8 na 8 | -jad- (18783 punktów) |
  Więcej nie mogę  Dzięki wszystkim za setki plusów (Adamiak posunął się nawet do tego, że ocenia moje mocno zaprzeszłe posty  ) ale to chyba nie wystarczy. Pousuwam stare obrazki.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | 2 na 2 | Adamiak (36436 punktów) | > Adamiak posunął się nawet do tego... Jak będziesz donosił, to... Nnnno!!
|
|
 | 4 na 4 |
6 na 6 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
|  | 4 na 4 |
3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | |
|
 | 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | Skoro nie mogę fotek to niech będzie trochę breakdance a
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
6 na 6 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | 5 na 5 |
4 na 4 |
5 na 5 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
3 na 3 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | 5 na 5 |
| |  | 4 na 4 |
| | |  | 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | Ten obrazek czekał u mnie na dysku od miesiąca aż będę mógł go wrzucić 
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | | sztejkat (4743 punktów) | Tak wyposażony samochód przeznaczony jest do treningu kontrolowania poślizgów. O ile mnie pamięć nie myli.
Tomasz Sztejka
|
|
|  | 4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | > Tak wyposażony samochód przeznaczony jest do treningu kontrolowania poślizgów. O ile mnie pamięć nie myli.> Tomasz SztejkaNie wiedziałem. Sam trenowałem jedynie niekontrolowane  Wygląda to jakby ktoś zwędził kółko z wózka w markecie.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
3 na 3 | -jad- (18783 punktów) |
dzieciak
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
3 na 3 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | 2 na 2 |
3 na 3 | R. Grochala (970 punktów) | 
Po co inni bogowie? Ja jestem bogiem samemu sobie!
|
|
4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | Surfing zemsta
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
4 na 4 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | 3 na 3 |
5 na 5 |
3 na 3 | SloniSko (1109 punktów) |

"Never assume anything" - A. Milne
|
|
3 na 3 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
1 na 1 |
2 na 2 | -jad- (18783 punktów) |

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
2 na 2 |
1 na 1 | -jad- (18783 punktów) | Modlitwa
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
 | | Adamiak (36436 punktów) | > Modlitwa Założenia ogólne są słuszne, tylko chciałbym to przykazanie przemyśleć: > Gűź\˛I¤ďËKl^~ĄÍoŤŞĐ8ëYż´Šöć ş¸˝├D|ű}3M2c°A˙ôSv2O);«űžŘiq�Ń┐řz륤UZP┘8*Ş˙PĄ˙ůĹ&┼├ô■Ŕ �:
|
|
|  | | -jad- (18783 punktów) | > >Modlitwa> Założenia ogólne są słuszne, tylko chciałbym to przykazanie przemyśleć:> >Gűź\˛I¤ďËKl^~ĄÍoŤŞĐ8ëYż´Šöć ş¸˝├D|ű}3M2c°A˙ôSv2O);«űžŘiq�Ń┐řz륤UZP┘8*Ş˙PĄ˙ůĹ&┼├ô■Ŕ �:
Znów nie nadążam 
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
| |  | 2 na 2 | SloniSko (1109 punktów) | > Znów nie nadążam  Plik się nie otwiera Z serii "DLA BYSTRZAKÓW"  
"Never assume anything" - A. Milne
|
|
| | |  | 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | > >Znów nie nadążam  > Plik się nie otwieraU mnie się otwiera za każdym razem. Ciekawe o co znów chodzi....  Tak to wygląda.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
| -jad- (18783 punktów) | Kontynuacja w nowym wątku: Humorki
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|