Racjonalista - Strona głównaDo treści
Humorki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-07-2009 02:17-jad- (18783 punktów)Humorki
Ocena 10 na 10
Pomimo tego, że wiatr mi w oczy wieje zakładam kolejny wątek, który jest niczym więcej niż kontynuacją wątku już istniejącego ale dłuuugo się wczytującego. Robię tak dlatego, że jego obsługa stała się już bardzo uciążliwa. Zachęcam wszystkich wesołków do dzielenia się zabawnymi filmikami, fotkami, obrazkami.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

21-07-2009 02:30
 Ocena 11 na 11
-jad- (18783 punktów)



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
22-07-2009 07:29 
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)
>Wiesz... Wiosna zaczyna się wtedy, gdy dziewczęta zaczynają odsłaniać brzuszki...
... i się stroić...

   ... czasem z nutką nonszalancji...

... ale zawsze praktycznie...
25-09-2009 00:42 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
   Siła wiary:
sztejkat (4743 punktów)
Wiem, że to bazgroły, ale mimo wszystko, czy aby na pewno racjonalista.pl jest w istocie właściwym miejscem do wymiany "zabawnych obrazków"?

Czy tego rodzaju obszerne, żrące pamięć serwera wątki budują pozytywny image forum i jego uczestników?

Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.

Pozdrawiam,

Tomasz Sztejka
22-07-2009 23:00 
 Ocena 11 na 11
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.
Ponurak
22-07-2009 23:50 
 Ocena 4 na 4
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.
Zgadzam się z Tobą. Przecież takich obrazków i kawałów można znaleźć w Internecie miliony na własną rękę. Czy jest sens by zamieszczać je na forum, by je powielać? Czy to podnosi poziom tego forum?
Co innego własne zdjęcia czy obserwacje otaczającej nas rzeczywistości - krytyczne, dowcipne bądź złośliwe komentarze. To samo dotyczy odpowiedzi na posty. Fajnie jest pośmiać się, czytając błyskotliwe i cięte riposty, dowcipne i inteligentne polemiki. To jest jednak coś żywego, coś twórczego, coś co dzieje się na naszych oczach, co świadczy o poziomie autorów. To jest intelektualna rozrywka/to mi się podoba. Ważne jednak jest by wiedzieć, kiedy skończyć(i jak).

Pozdrawiam - Zbyszek


Nie patrzeć na to, co widzialne, ale na to, co niewidzialne; albowiem to, co widzialne, jest doczesne, a to, co niewidzialne, jest wieczne' (2 Koryntian 4:18).
23-07-2009 00:19 
 Ocena 8 na 8
-jad- (18783 punktów)
>>Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.
>Zgadzam się z Tobą.

A ja nie. Jestem jednak gotów przeprowadzić ankietę- kto za istnieniem tego wątku, kto przeciw. Kto nie ma zdania zaliczam jako sprzeciw. Jeśli zdecydowana większość użytkowników stwierdzi, że ten wątek jest bardziej szkodliwy niż sympatyczny, to przestanę wklejać obrazki i poproszę moderatora o zamknięcie wątku. Co Ty na to?
Pozdrawiam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
23-07-2009 01:13 
 Ocena 2 na 2
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Jestem jednak gotów przeprowadzić ankietę- kto za istnieniem tego wątku, kto przeciw. Co Ty na to?
Pomysł dobry.
A może założyć nowy wątek, w którym swoje opinie przedstawią zwolennicy i przeciwnicy, a następnie dojdzie do głosowania?
Uważam, że z czasem wątek umrze śmiercią naturalną. To, co na początku było zabawne, później staje się nudne. Po prostu "co za dużo, to niezdrowo", następuje przesyt.
Oczywiście wszystko jest zgodne z regulaminem i w związku z tym nic mi do tego. Jednak jako użytkownik mam prawo wyrazić swoją opinię na ten temat.

Pozdrawiam - Zbyszek

Nie patrzeć na to, co widzialne, ale na to, co niewidzialne; albowiem to, co widzialne, jest doczesne, a to, co niewidzialne, jest wieczne' (2 Koryntian 4:18).
23-07-2009 02:14 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>>Jestem jednak gotów przeprowadzić ankietę- kto za istnieniem tego wątku, kto przeciw. Co Ty na to?
>Pomysł dobry.
>A może założyć nowy wątek, w którym swoje opinie przedstawią zwolennicy i przeciwnicy, a następnie dojdzie do głosowania?

Postanowiłem upchnąć ankietę i wątek z miejscem na opnie w jednym www.racjonalista.pl/forum.php/s,233085


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
23-07-2009 05:12 
 Ocena 13 na 13
Adamiak (36436 punktów)
>Po prostu "co za dużo, to niezdrowo", następuje przesyt.
   O Miłującym Wklejanie Bajek też masz takie zdanie? Już czy jeszcze?

>
Nie patrzeć na to, co widzialne, ale na to, co niewidzialne; albowiem to, co widzialne, jest doczesne, a to, co niewidzialne, jest wieczne' (2 Koryntian 4:18).

   Nooo.
23-07-2009 23:22 
 Ocena 4 na 4
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>   O Miłującym Wklejanie Bajek też masz takie zdanie? Już czy jeszcze?
Trafiony, zatopiony.
23-07-2009 00:12 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
Widzę, że postanowiłeś dać wyraz swemu niezadowoleniu bezpośrednio "kierownikowi zamieszania". Chwali się. Tak się składa, że odpowiedziałem Ci już w innym wątku i żeby się nie powtarzać, odsyłam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
23-07-2009 05:40 
 Ocena 8 na 8
Adamiak (36436 punktów)
>Wiem, że to bazgroły, ale mimo wszystko, czy aby na pewno racjonalista.pl jest w istocie właściwym miejscem do wymiany "zabawnych obrazków"?
   Przepraszam, że też się tu produkuję, ale dla mnie śmiech jest bardziej racjonalny, niż modły... nad Globalnym Ocipieniem też... ja zawsze byłem inny.

>Czy tego rodzaju obszerne, żrące pamięć serwera wątki budują pozytywny image forum i jego uczestników?
   Czy chcesz mi wmówić, że napisałeś to w trosce o cyfrowe zdrowie serwera, wizerunek jakiegoś "forum" lub psychiczne zdrówko jego użytkowników?

>Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.
   Gdybym ja miał możliwość odsyłania w niebyt wszystkiego, co mi się nie podoba, to losy Świata wiszą na włosku... jakiś sukinsyn posłodził mi kawę!!!!!

   Miłego dnia.

P.S. Jestem sam w domu.
23-07-2009 20:58 
 Ocena 2 na 2
salek (4701 punktów)
>   Gdybym ja miał możliwość odsyłania w niebyt wszystkiego, co mi się nie podoba, to losy Świata wiszą na włosku... jakiś sukinsyn posłodził mi kawę!!!!!
>   Miłego dnia.
>P.S. Jestem sam w domu.
>
Uf.. Szczęście w nieszczęściu, że nie trafiłeś na sól..
23-07-2009 21:16 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   ... jakiś sukinsyn posłodził mi kawę!!!!!
>Uf.. Szczęście w nieszczęściu, że nie trafiłeś na sól..

   Właśnie - cały świat by poooszedł w pi*du!

P.S. I tak by nie było na mnie.
24-07-2009 11:25 
 Ocena 7 na 7
Szymańska (191 punktów)
>Wiem, że to bazgroły, ale mimo wszystko, czy aby na pewno racjonalista.pl jest w istocie właściwym miejscem do wymiany "zabawnych obrazków"?
>Czy tego rodzaju obszerne, żrące pamięć serwera wątki budują pozytywny image forum i jego uczestników?
>Moim zdaniem ten wątek, jego poprzednik i wątek z kawałami kwalifikują się do odesłania w niebyt.
>Pozdrawiam,
>
Tomasz Sztejka

A kto Ciebie zmusza do czytania/oglądania ? Mnie się podoba i dobrze, że jest ktoś, dzięki komu nie muszę sama szukać śmiesznych obrazków w internecie.
Pozdrawiam

23-07-2009 12:48
 Ocena 14 na 14
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
23-07-2009 15:35
 Ocena 15 na 15
Autografka (10638 punktów)
Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było.

Ateista po śmierci trafił do piekła!
Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...
- Dzień dobry, zapraszam Pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, a tu natryski, sauna, solarium, jackuzzi, można korzystać do woli.
Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.
Idą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, naustawiane wykwintne dania, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... Ateista czuje, że jest ukryty jakiś hak.
Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista skonsternowany nie wie, o co chodzi.
Idą korytarzami przez weneckie lustra widzi!: Kotły, ludzie w smole się prażą, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista postanowił rozwiać wątpliwości i nie wytrzymał:
- Panie Diable, ale o co chodzi, widziałem tu imprezę, czytelnie, fitness, SPA a tu... kotły, smoła...
- A to! Nie, na tych niech Pan nie zwraca uwagi. To katolicy - jak wymyślili, tak mają


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
23-07-2009 17:05 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
Autografka (10638 punktów)
>www.racjonalista.pl/forum.php/p,48/s,101126



Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
25-07-2009 19:50 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Wyznawcy Świętej Trójcy mogą być nieco rozczarowani.
.
08-08-2009 06:43 
 Ocena 14 na 14
Adamiak (36436 punktów)


J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Śląska orkiestra przed koncertem
kapelmistrz:
tromben gut?
Orkiestra:
Gut
Kapelmistrz:
cymbalistin richtig? Orkiestra:
Richtig
Jetz wir spielen Jeszcze Polska nie zginęła
24-07-2009 00:09 
 Ocena 6 na 6
placownik (17853 punktów)

>Jeszcze Polska nie zginęła

   Dowcip nieco gorzki, jako że wielu ten przebój tak przypadł do serca, że w Powstaniach Śląskich ginęli w obronie prawa do jego grania i słuchania.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
24-07-2009 00:32 
 Ocena 2 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>   Dowcip nieco gorzki, jako że wielu ten przebój tak przypadł do serca, że w Powstaniach Śląskich ginęli w obronie prawa do jego grania i słuchania.
eduseek.in(*)ykuly/a_3767/hymn1_364_570.gif
24-07-2009 11:56 
 Ocena 6 na 6
Szymańska (191 punktów)
>>Jeszcze Polska nie zginęła
>   Dowcip nieco gorzki, jako że wielu ten przebój tak przypadł do serca, że w Powstaniach Śląskich ginęli w obronie prawa do jego grania i słuchania.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli

A proszę mi pokazać dobry dowcip, który w pewien sposób nie jest dla nas gorzki. Szczególnie dla tych " trochę" myślących. Cała nasza rzeczywistość jest dowcipnie gorzka. Takież i anegdoty, niestety
Pozdrawiam
Sledziu (1058 punktów)



Odpowiedź na odwieczne pytanie - "po co, u licha, ci ludzie przychodzą na stadion?!".

Pozdrawiam.
12-10-2009 00:01 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Odpowiedź na odwieczne pytanie - "po co, u licha, ci ludzie przychodzą na stadion?!".

   Niektórzy po prostu uwielbiają niespodzianek czar.
-jad- (18783 punktów)
To mnie dzisiaj rozbawiło.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
26-07-2009 23:39 
 Ocena 7 na 7
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
28-07-2009 19:01
 Ocena 11 na 11
lotrek (14275 punktów)
Dla tych co nie wierzą staremu Darwinowi i jego Teorii Ewolucji.
















Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
15-08-2009 07:07 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)


16-08-2009 19:35 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)



16-08-2009 20:08 
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)


30-07-2009 14:34
 Ocena 17 na 17
placownik (17853 punktów)



   To Marek Raczkowski, oczywiście. Oczywiście w Przekroju. Chcecie więcej? No to klik.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
02-08-2009 19:39
 Ocena 10 na 10
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
15-08-2009 09:43 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
   Mnich Hua Czy od 20lat, codzienne, modlił się w klasztorze, w Tybecie, na tym samym miejscu, aż na deskach podłogi pojawiły się odciski jego stop...




   Można by się spytać: czy to rzeźba pacierza?

   Już Staff nie miał wątpliwości:
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku i kręgi na wodzie.


... choć nie deski mu były w głowie...
.
02-09-2009 19:12 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
Szkoła. Lekcja. Nauczyciel: - A teraz Wowa do tablicy!
Wowa: - Iwanie Iwanyczu, ja się nie nauczyłem.
- Dlaczego?!
- Wczoraj mojego brata wypuścili z więzienia, gdzie siedział 15 lat za zamordowanie nauczyciela.
- Myślisz, że mnie nastraszysz?! Siadaj - cztery.
------

Pewien prestidigitator pracował na statku wycieczkowym na Karaibach. Widownia się zmieniała, więc iluzjonista tydzień po tygodniu pokazywał te same sztuczki. Jedynym problemem była papuga kapitana, która oglądała te numery tak długo, że powoli zaczynała rozumieć, na czym polegają. Raz zaczęła wołać w czasie pokazu: "Patrzcie! To nie ten sam kapelusz!", "Patrzcie! Chowa kwiaty pod stół!" Magik był wściekły, ale nie mógł nic zrobić, bo jednak była to papuga kapitana. Pewnej nocy statek zderzył się z innym i zatonął. Magik ocknął się sam, dryfujący na kawałku drewna, na którym siedziała również papuga. Oboje się nienawidzili, więc nie odzywali się do siebie słowem. I tak mijał dzień za dniem... Po tygodniu papuga wreszcie mówi:
- OK! Poddaję się! Gdzie jest statek?!
------

Szkolna pani psycholog mówi do kobiety zaproszonej do szkoły:
- Pani syn ma kompleks Edypa.
- Kompleks, nie kompleks - ważne, żeby mamunię kochał.
------

Z listu do kochanki:
...jedną ręką trzymam Twoją fotografię, a drugą ręką myślę o Tobie...
.
02-09-2009 20:06 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
Po badaniu okulista mówi do pacjenta:
- Koniecznie powinien pan ograniczyć onanizowanie się!
- A jaki ma to wpływ na wzrok?!
- Na wzrok żaden, ale strasznie denerwuje pan ludzi w poczekalni.
......

Jaka jest różnica między żoną, a kochanką?
- 30 kg.
A między mężem, a kochankiem?
- 30 minut.
......

Spotyka się dwóch dawnych kumpli:
- Słyszałem, że się ożeniłeś.
- Tak, dwa miesiące temu.
- No i jak to jest?
- Cudownie - odpowiada żonkoś. Nawet sobie nie wyobrażasz jak! Przychodzisz z roboty zmęczony, głodny, zły a tu mieszkanie 
wysprzątane, gorący obiad podany, na stole kwiaty. Zaczynasz jeść a obok piękna kobieta wesoło ci szczebiocze i szczebiocze, i szczebiocze, i szczebiocze... p*****lnięta idiotka!
......

Dyskoteka w Niemczech, bawi się Rosjanin, z napisem na koszulce "TURCY MAJĄ TRZY PROBLEMY". Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop: 
- Ty, a w dziób chcesz? 
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam na niego tłum Turków czeka. 
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie. 
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich". 
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże. 
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
.
milczewski (2335 punktów)


04-08-2009 19:10 
 Ocena 4 na 4
milczewski (2335 punktów)


04-08-2009 19:17 
 Ocena 8 na 8
milczewski (2335 punktów)


04-08-2009 19:28 
 Ocena 6 na 6
milczewski (2335 punktów)


04-08-2009 19:30 
 Ocena 5 na 5
milczewski (2335 punktów)


04-08-2009 20:14 
 Ocena 6 na 6
milczewski (2335 punktów)



tak wygląda ból
20-11-2009 12:39 
 Ocena 1 na 1
fargo (117 punktów)
Oczy mnie rozbolały
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
07-08-2009 13:53 
 Ocena 3 na 3
milczewski (2335 punktów)



bo jaja trzeba mieć


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
finerbijk (17282 punktów)
Wioskowy pijak podszedł chwiejnie do parafialnego księdza z gazetą w ręku i grzecznie go przywitał.
Ksiądz zirytowany, zignorował powitanie, ponieważ mężczyzna był lekko podpity. Przyszedł on jednak w pewnym celu. "Ksiądz wybaczy", powiedział, "Czy mógłby mi ksiądz powiedzieć, co powoduje artretyzm?" Ksiądz to również zignorował.
Ale kiedy mężczyzna powtórzył pytanie, ksiądz zwrócił się ku niemu niecierpliwie i krzyknął: "Pijaństwo powoduje artretyzm, to właśnie powoduje artretyzm! Hazard powoduje artretyzm! Uganianie się za rozwiązłymi kobietami powoduje artretyzm..."
I dopiero potem, zbyt późno: "Dlaczego pytasz?" "Ponieważ piszą tutaj w gazecie, że na to właśnie choruje papież!".
spray (5875 punktów)
Wiek XXVIII,jesien, lady Charlotta oprowadza po swoim wypielegnowanym do granic dzikosci ogrodzie przyjaciolke, lady Laureen.
Nagle !!!
O, s**t! Ale ftopa! Pod klonem leza swiezo opadle liscie , ogrodnik zapomnial zgrabic z trawy! Piecset lat przycinanej i podlewanej regulanie !
Lady Charlotta mysli goraczkowo, jak sie usprawiedliwic !
Lady Laureen stoi oniemiala !
Co robic ????!!!
Napiete milczenie przerywa lady Laureen :
- Cudowne ! Skad to sprowadziliscie ?!!!

____________________________
Ponoc to autentyczna historia Ja nie wiem. Mnie tam nie bylo!
spray (5875 punktów)
Lord Wessex wybral sie na przechadzke po wlosciach z zaproszonym przyjacielem.
Przysiedli, wymieniaja poglady, nie uciekajac od wyszukanego humoru. Czas plynie niespiesznie, odpowiednio do nastrojow.
W pewnym momencie gosc rzuca uwage :
- O! Krowa przeleciala ! Czyz to nie dziwne ?
Na co gospodarz:
- Skadze ! Widocznie w poblizu ma gniazdo.
finerbijk (17282 punktów)
Pewien Chińczyk otwierał restaurację w Nowym Jorku.
Chciał mieć szyld po angielsku i chińsku, więc przetłumaczył nazwę lokalu używając programu tłumaczącego.
Jakież było zdziwienie odwiedzających, którzy na drugi dzień zobaczyli nazwę po chińsku "Złoty Bażant" i po angielsku "Translation Error".
-jad- (18783 punktów)




"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
-jad- (18783 punktów)






"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
11-08-2009 18:45 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
mega zjazd


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
22-08-2009 13:12 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
> mega zjazd
Fake, niestety.
22-08-2009 22:59 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>> mega zjazd
>Fake, niestety.

Też mam jakieś takie przeczucie

Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
22-08-2009 23:20 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Też mam jakieś takie przeczucie
100% fake. www.hoax-slayer.com/giant-water-slide-video.shtml
22-08-2009 23:35 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>>Też mam jakieś takie przeczucie
>100% fake.

Oczywiście. Żartowałem.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
23-08-2009 18:24 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Oczywiście. Żartowałem.
Tak przeczuwałem, ale stronkę z mojego linku warto zapamiętać.
Inny przykład, tym razem z Jezusem: www.hoax-slayer.com/egypt-murder-miracle.shtml
13-08-2009 16:04 
 Ocena 7 na 7
jkl; (5859 punktów)


To jeszcze nic.
Na studiach miałam przedmiot "Podstawy seksuologii klinicznej". Nazwa trochę długa, więc na co dzień mówiliśmy po prostu "seks". Po paru miesiącach tak się oklepało, że na zdania w stylu "Na seks idziemy do sali 102" nikt nie zwracał uwagi.
Ale co innego na wydziale, co innego na zewnątrz...

Jadę sobie tramwajem, wyjątkowo zatłoczonym. A tu koleżanka z roku próbuje się do mnie przecisnąć. Nie daje rady, więc wychyla się w stronę okien i drze się na pół tramwaju:
-HEEEJ, MASZ DZISIAJ SEKS Z DOKTOREM PUTYŃSKIM?!!!
Na co ja:
-NIEEE, JA JESTEM W PIĄTKOWEJ GRUPIE!!!

Zaczerwieniłam się dopiero dziesięć minut po tym jak wysiadłam na przystanku.

14-08-2009 22:51 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Zaczerwieniłam się dopiero dziesięć minut po tym jak wysiadłam na przystanku.
>
O, to plusik za ultraprofesjonalizm.
.
14-08-2009 21:49 
 Ocena 10 na 10
Adamiak (36436 punktów)


14-08-2009 21:59 
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)


15-08-2009 20:44 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
   Bu...bama.

15-08-2009 22:17 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
   A mówią, że cudów nie ma:


Autografka (10638 punktów)
A dlaczego ja nie widzę tego cudu? To jakaś lipa chyba jest.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
-jad- (18783 punktów)
Ja widzę tylko wtedy, gdy nie skupiam wzroku na obrazku a troszkę obok niego. Wtedy wydaje mi się, że stateczek płynie w lewo.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
Autografka (10638 punktów)
>Ja widzę tylko wtedy, gdy nie skupiam wzroku na obrazku a troszkę obok niego. Wtedy wydaje mi się, że stateczek płynie w lewo.
>
Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge


Cóż, patrzyłam z lewej i z prawej, z góry i z dołu, robiłam zeza i co? I nic!


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
23-08-2009 00:22 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>Cóż, patrzyłam z lewej i z prawej, z góry i z dołu, robiłam zeza i co? I nic!
Bo tam jest czerwone i niebieskie, a dla zmyly jeszcze fikusnie podswietlone.
Jak to nie jest burdel, to musi byc cud. Bo biale ma byc jasne, a czarne ma byc ciemne i nikt nam nie wmowi, ze biale jest biale !
23-08-2009 00:37 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>Cóż, patrzyłam z lewej i z prawej, z góry i z dołu, robiłam zeza i co? I nic!
>Bo tam jest czerwone i niebieskie, a dla zmyly jeszcze fikusnie podswietlone.
>Jak to nie jest burdel, to musi byc cud. Bo biale ma byc jasne, a czarne ma byc ciemne i nikt nam nie wmowi, ze biale jest biale !

No tak, ja widzę to czerwone, niebieskie i białe. I domyślam się, że ma się to przesuwać w tę stronę, gdzie jest białe.
Tylko, że widzę to wszystko osobno. A może ja jestem straszny mieszczanin?

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
23-08-2009 07:16 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Tylko, że widzę to wszystko osobno.
   A to wątek syntetyczny bardziej.

>A może ja jestem straszny mieszczanin?
   I takie są początki sztuk przeróżnych, np. "Mieszczanin kobietą".

   No... sztuczek.
.
23-08-2009 10:58 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>Tylko, że widzę to wszystko osobno.
>   A to wątek syntetyczny bardziej.
>>A może ja jestem straszny mieszczanin?
>   I takie są początki sztuk przeróżnych, np. "Mieszczanin kobietą".
>   No... sztuczek.
>.

Teraz widzę już więcej. Widzę, że w kwestii cudu tego, nikt mi pomóc nie może.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
23-08-2009 13:01 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Teraz widzę już więcej. Widzę, że w kwestii cudu tego, nikt mi pomóc nie może.
   No, widzisz.
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Ja widzę tylko wtedy, gdy nie skupiam wzroku na obrazku a troszkę obok niego. Wtedy wydaje mi się, że stateczek płynie w lewo.
>>
Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge

>Cóż, patrzyłam z lewej i z prawej, z góry i z dołu, robiłam zeza i co? I nic!

Już widocznie tak masz, nie widzisz rzeczy oczywistych

Pozdrawiam.
Autografka (10638 punktów)

>Już widocznie tak masz, nie widzisz rzeczy oczywistych

I pewnie dlatego, oczywiście, nie potrafię dociec, jaką oczywistą oczywistość, chcesz mi poprzez tę uwagę uświadomić.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Już widocznie tak masz, nie widzisz rzeczy oczywistych
>I pewnie dlatego, oczywiście, nie potrafię dociec, jaką oczywistą oczywistość, chcesz mi poprzez tę uwagę uświadomić.

W samej rzeczy, Szanowna Pani, w samej rzeczy.
23-08-2009 07:11 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>A dlaczego ja nie widzę tego cudu? To jakaś lipa chyba jest.
   Nie lipa, tylko cud Braille'm... poniekąd.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>A dlaczego ja nie widzę tego cudu? To jakaś lipa chyba jest.

Ja widzę, jak usiłuję ogarnąć wzrokiem poszczególne grupy kropek.

@_@


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Autografka (10638 punktów)
>>A dlaczego ja nie widzę tego cudu? To jakaś lipa chyba jest.
>Ja widzę, jak usiłuję ogarnąć wzrokiem poszczególne grupy kropek.
>@_@

Nie ma to, jak zafundować komuś szczyptę frustracji w sobotni poranek.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
28-11-2009 12:14 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>Ja widzę, jak usiłuję ogarnąć wzrokiem poszczególne grupy kropek.
>>@_@
>Nie ma to, jak zafundować komuś szczyptę frustracji w sobotni poranek.

Eeeej! Ja Cię nie chciałam frustrować, tylko podpowiedzieć, że może tak działa!

A swoją drogą, to pewnie ma coś do czynienia z półkulami mózgu - większość ma jedną bardziej niż drugą i to robi wielką różnicę np w widzeniu modelów wirujących gołych bab. Tu też może coś mieć.

A jak tak czytam po podglądzie, co napisałam, to mam wrażenie, że ostatnio funduję sobie za mało snu, za dużo lektur specjalistycznych i za mało języka polskiego. Tak. Zdecydowanie za mało snu... Tego nie próbuj, ok?

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>>Ja widzę, jak usiłuję ogarnąć wzrokiem poszczególne grupy kropek.
>>>@_@
>>Nie ma to, jak zafundować komuś szczyptę frustracji w sobotni poranek.
>Eeeej! Ja Cię nie chciałam frustrować, tylko podpowiedzieć, że może tak działa!

Nie przejmuj się. Autografka tak ma. Wiele rzeczy ją frustruje, a ja szczególnie.

>A swoją drogą, to pewnie ma coś do czynienia z półkulami mózgu - większość ma jedną bardziej niż drugą i to robi wielką różnicę np w widzeniu modelów wirujących gołych bab. Tu też może coś mieć.

No, to coś ze mną nie tak! Nie widzę nigdzie wirujących, gołych bab. (Szkoda)

Pozdrawiam.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Nie przejmuj się. Autografka tak ma. Wiele rzeczy ją frustruje, a ja szczególnie.

Nie może być! O_o

>No, to coś ze mną nie tak! Nie widzę nigdzie wirujących, gołych bab. (Szkoda)

No, toż nie tu - w testach na to, która półkula dominująca..!

>Pozdrawiam.
Nawzajem!

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Nie przejmuj się. Autografka tak ma. Wiele rzeczy ją frustruje, a ja szczególnie.
>Nie może być! O_o
>>No, to coś ze mną nie tak! Nie widzę nigdzie wirujących, gołych bab. (Szkoda)
>No, toż nie tu - w testach na to, która półkula dominująca..!

Gdzie takie testy robią, komu i po co? Wirujące gołe baby? Cóż to za dziwoląg? Wiatrak jakiś, czy cóś?
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Gdzie takie testy robią, komu i po co? Wirujące gołe baby? Cóż to za dziwoląg? Wiatrak jakiś, czy cóś?

:D
Nie. Dostaje się do oglądania (jako jeden z etapów testu) taką śmieszną animację: model kobiety, oświetlony tak, że widzi się tylko sylwetkę. Ta sylwetka ewidentnie sugeruje kompletny brak ubrania (ale może to tylko moje zboczenie...) No i trzeba patrzeć, a następnie powiedzieć, czy model wiruje zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czy przeciwnie.

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
28-11-2009 13:28 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)
Nie wierz witwosowi! Wygląda na to, że z jakiegoś powodu, chce mnie w Twoich oczach zdyskredytować.
Zresztą, po przemyśleniu problemu, doszłam do wniosku, duża odporność na iluzje, nie jest chyba powodem do frustracji.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Nie wierz witwosowi!

"Jako i ja nie wierzę". Tak powinno być. Tylko czemu to napisałaś do mnie?

>Wygląda na to, że z jakiegoś powodu, chce mnie w Twoich oczach zdyskredytować.

Autografko, Autografko, uchowaj Boże, nie ma takiego powodu. Jednak tym podejrzeniem, potwierdzasz to co napisałem "Autografka tak ma".

>Zresztą, po przemyśleniu problemu, doszłam do wniosku, duża odporność na iluzje, nie jest chyba powodem do frustracji.

Siedzę w tej chwili przed komputerem i piszę do Ciebie. Nawet gdybyś to widziała, nie uwierzysz. Wszak to tylko iluzją musi być.

Pozdrawiam.
28-11-2009 13:57 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)
>>Nie wierz witwosowi!
>"Jako i ja nie wierzę". Tak powinno być. Tylko czemu to napisałaś do mnie?

Nie napisałam tego do Ciebie. Uległeś iluzji.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Autografka (10638 punktów)

>Autografko, Autografko, uchowaj Boże, nie ma takiego powodu. Jednak tym podejrzeniem, potwierdzasz to co napisałem "Autografka tak ma".

Może ma, a może nie. Pozwól jednak, że wyrażę dezaprobatę w stosunku do roztrząsania na forum, składowych mojej osobowości.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Autografko, Autografko, uchowaj Boże, nie ma takiego powodu. Jednak tym podejrzeniem, potwierdzasz to co napisałem "Autografka tak ma".
>Może ma, a może nie. Pozwól jednak, że wyrażę dezaprobatę w stosunku do roztrząsania na forum, składowych mojej osobowości.

Oczywiście Szanowna Pani, proszę o wybaczenie, nie chciałem urazić. Nie było również moim celem roztrząsanie Pani osobowości. Zwróciłem tylko uwagę, że widzenie spraw przez Panią i przeze mnie jest skrajnie odmienne. Ja na obrazku, złożonym z kropek, dostrzegam ruch stateczku, w lewo.
Pozdrawiam.
28-11-2009 14:13 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Nie wierz witwosowi! Wygląda na to, że z jakiegoś powodu, chce mnie w Twoich oczach zdyskredytować.

Szutki takie, gdzie zdyskredytować..

>Zresztą, po przemyśleniu problemu, doszłam do wniosku, duża odporność na iluzje, nie jest chyba powodem do frustracji.

Nie wiem, czy to odporność na iluzje, ale po przepytaniu paru znajomych wychodzi na to, że faktycznie - przy dominacji (o ile się nie mylimy) prawej półkuli masz mniejszą szansę na zobaczenie takiego czegoś. Ja mam podobno bardziej aktywną lewą półkulę mózgu i mocny most pomiędzy oboma (nie każ mi tego tłumaczyć... ja sama szczegółowo tego nie rozumiem...), i właśnie przez to łatwo widzę tzw "ukryte obrazy" i iluzje optyczne. Ale to jest opinia studenta medycyny! A ich to tam cholera wie...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
28-11-2009 14:21 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>Nie wiem, czy to odporność na iluzje, ale po przepytaniu paru znajomych wychodzi na to, że faktycznie - przy dominacji (o ile się nie mylimy) prawej półkuli masz mniejszą szansę na zobaczenie takiego czegoś. Ja mam podobno bardziej aktywną lewą półkulę mózgu i mocny most pomiędzy oboma (nie każ mi tego tłumaczyć... ja sama szczegółowo tego nie rozumiem...), i właśnie przez to łatwo widzę tzw "ukryte obrazy" i iluzje optyczne. Ale to jest opinia studenta medycyny! A ich to tam cholera wie...

Czyli mam coś "nie tego" z półkulami. Cóż, niech i tak będzie.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Czyli mam coś "nie tego" z półkulami. Cóż, niech i tak będzie.

Autografka, bo Cię kopnę!

Nie "coś nie tak", tylko jesteś w jednej z domniemanych grup dominacji. Jedni mają tak, drudzy mają śmak, a każdemu się to do czegoś przydaje.

"Uszkodzenia lewej półkuli: trudności z mówieniem, pisaniem, czytaniem, matematyką.
Uszkodzenia prawej półkuli: trudności z rozpoznawaniem struktur geometrycznych, twarzy, trudności z rysowaniem, percepcją muzyki.
[..]
Prawa półkula:

* Większa i cięższa niż lewa.
* Więcej materii białej (dłuższe połączenia).
* Część czołowa szersza, wysunięta do przodu
* Bruzda Sylwiusza kończy się zagięciem ku górze.
* Niektóre obszary kory ciemieniowej powiększone.

Lewa półkula:

* Część tylna szersza.
* Bruzda Sylwiusza ok. centymetra dłuższa i prosta.
* Większa równina skroniowa (planum temporale) i obszar Brocka.
* Więcej materii szarej.
* Więcej dopaminy, mniej noradrenaliny.
[..]
Mowa docierająca do prawego ucha jest lepiej rozumiana.
Asymetria mniej widoczna u kobiet."

Czyli wg Wydziału Fizyki UMK, z którego to publikacji wzięłam cytaty, masz lepszy refleks niż ja i jesteś chyba mniej nerwowa. Ja ewentualnie mogę więcej gadać i lepiej kojarzę dźwięki. I tyle!


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
28-11-2009 15:31 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
Im więcej na ten temat piszesz, tym bardziej sie przekonuję, że z tym "nie tego" miałam rację.
Iluzji nie widzę, znaczy problemy z lewą półkulą. Nie poznaję sąsiadów - z prawą.
Źle ze mną, źle

Ale zaintrygowałaś mnie i poczytam sobie o tym więcej.


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Autografka (10638 punktów)
Za to gołą babą potrafię kręcić w obie strony.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
28-11-2009 16:39 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Za to gołą babą potrafię kręcić w obie strony.

Ja też.
29-11-2009 11:20 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Za to gołą babą potrafię kręcić w obie strony.

ROTFL! A ja, widzisz, tylko w jedną... I kto tu jest upośledzony?! I to do tego jeszcze wzrostowo..
Nie ścigaj się z kaleką..


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
29-11-2009 11:49 
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)

>Nie ścigaj się z kaleką..

No coś Ty! Ja się w ogóle nie lubię ścigać. Duch rywalizacji jest mi obcy.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
28-11-2009 14:56 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>> Nie ma to, jak zafundować komuś szczyptę frustracji w sobotni poranek.

>> Eeeej! Ja Cię nie chciałam frustrować, tylko podpowiedzieć, że może tak działa!

>Czyli mam coś "nie tego" z półkulami. Cóż, niech i tak będzie.

   Zmieniam zdanie: kobity do Sejmu!!!


15-08-2009 00:12 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>

   Przypomniało mi się coś a propos policji/milicji. Teraz to humorystyczne, ale wtedy...

   To był chyba '84. Ale na pewno dzień po moich urodzinach, w dodatku niedziela. Wszyscy spali umęczeni, gdy nagle około 6 rano zadzwonił dzwonek do drzwi. Mój ojciec, w samych slipach, obijając się o ściany, nie wiedzieć czemu, poszedł otworzyć. Za drzwiami stało dwóch milicjantów i jeden cywil.
- Pan Marek C. ?
- Co?
- Pan jest Marek C.?
- Idźcie st.....
Nie dokończył mój pijany jeszcze ojciec, bo dostał w samo serce slipek z kolana i wylądował na klęczkach wołając moją mamę.
Wtedy wyskoczyła już cała rodzina śpiąca u nas po urodzinach.
- Co jest?! Jak tak można?! Co tu się dzieje???!!!!
- To jest mieszkanie państwa C.?
- Jest.
- Zabieramy tego pana.
- Ale on tylko pił... Wtrącił brat mojej mamy, a mój chrzestny.
- Pan Marek C. jest oskarżony o naruszenie porządku publicznego.
- Jaki Marek? To jest Janusz C. - Słabo wtrąciła moja mama.
- Jak to nie Marek?! Dowód!

   Mój stary tak już zgłupiał, że chciał te slipki ściągać w poszukiwaniu dowodu. Wujek go powstrzymał, a mama przyniosła dowód z kredensu. Milicjanci po dokładnej analizie stwierdzili, że zaszła pomyłka, a w ogóle to co tu tyle osób. Trzeba było pokazać moją metrykę, że naprawdę były urodziny i no... Wiadomo...

   Ciekawe jaką ci milicjanci notatkę służbową napisali
13-08-2009 15:49
 Ocena 11 na 11
jkl; (5859 punktów)


-jad- (18783 punktów)






Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
24-11-2009 07:42 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
06-12-2009 05:58 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)
MODLITWA


Kochany Boże, w tym roku proszę Cię bardzo,
abyś koniecznie przysłał sukienki
tym wszystkim biednym paniom
w komputerze tatusia...




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
-jad- (18783 punktów)
Właśnie wróciłem z zakupów w pobliskim markecie. Kasjerka, która mnie obsługiwała nosi na szyi mały piękny, złoty, krzyżyk z jezuskiem. Pewnie ze względów estetycznych, choć pewności nie mam, bo okazuje się, że taka ozdoba może być również bardzo praktyczna. Wspomniana babeczka uparcie, bez zażenowania dłubała owym jezuskiem w zębach wzbudzając moją niepohamowana wesołość. Z trudem zachowałem pozorną powagę do końca rytuału kasowania zakupów i płacenia kartą. Potem roześmiałem się serdecznie i otwarcie sam do siebie i do wszystkich mijanych amatorów niskich cen. W ten oto sposób złoty jezusek wespół z kasjerką wyrobili mi opinię wariata w wąskim gronie przedpołudniowych zakupowiczów.

Ps Historie z życia wzięte również są mile widziane w tym wątku

Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
-jad- (18783 punktów)




Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Polityczne, no i stare, bo sprzed dwóch lat ale poniekąd ciągle aktualne, a może nie wszyscy widzieli... .
Moderację poproszę o przymknięcie oka na obfitość bluzgów, bo artystycznie uzasadnione.
patrz.pl/filmy/upadek-ostatnie-dni-wodza-iv-rp
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Coś z pogranicza duchowości i świata sportu...
www.youtube.com/watch?v=sjejxVitQMc
Liss (2003 punktów)
jkl; (5859 punktów)


Liss (2003 punktów)
Skąd sie wzieli ludzie i jak powstał świat ? Nie mam pojęcia .Ale jak powstali komuniści i ku czemu zmierzają ?
Ten filmik wiele wyjaśnia www.youtube.com/watch?v=x80CdzKDaIw
Mickiewicz,Słowacki...............sie nie umywa www.youtub(*)?v=fwxwwytv2wc&feature=related

Polskojęzyczne radio TOK FM (Żydowskie)
www.youtube.com/watch?v=JO2PnyPtaGQ
www.youtube.com/watch?v=JO2PnyPtaGQ
www.youtube.com/watch?v=NBn_2n1DGn8

Hit nad Hity
www.youtub(*)xt=1&playnext_from=PL&index=25
lotrek (14275 punktów)






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
28-11-2009 17:50 
 Ocena 5 na 5
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)


Na pierwszy rzut oka może śmieszne, ale przestaje takie być, gdy będąc kobietą, trzeba pozbyć się produktów pracy nerek w pociągu naszego narodowego przewoźnika (PKP). Wiele dałabym wtedy za taki sprzęt...
28-11-2009 18:15 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>Na pierwszy rzut oka może śmieszne, ale przestaje takie być, gdy będąc kobietą, trzeba pozbyć się produktów pracy nerek w pociągu naszego narodowego przewoźnika (PKP). Wiele dałabym wtedy za taki sprzęt...

Nie wiesz, o czym mówisz. W polskim pociągu, na polskich torach trzęsie tak, że sikając na stojąco, najłatwiej obszczać sobie buty, nogawki i podłogę wokół kibla. W precyzyjnym celowaniu do muszli prócz wspomnianych wstrząsów przeszkadza zwyczajowe umiejscowienie klozetu w taki sposób, że trzeba przytrzymywać deskę sedesową, by się nie zamykała.

Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
28-11-2009 19:29 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>... trzeba przytrzymywać deskę sedesową, by się nie zamykała.
   Racjonalnym byłoby nie otwierać.
28-11-2009 19:40 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
> nie otwierać.

Świetne
Jesteś autorem?


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
28-11-2009 20:06 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>> nie otwierać.
>Świetne
   Mnie się też podoba.

>Jesteś autorem?
   Dziękuję za dobre słowo, ale cudzysłów tam jest nie bez kozery - znalezione w necie.
04-12-2009 15:12 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>> nie otwierać.
>Świetne
>Jesteś autorem?
Autor to znany raper "Babcia Wladzia".
04-12-2009 15:14 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>Na pierwszy rzut oka może śmieszne, ale przestaje takie być, gdy będąc kobietą, trzeba pozbyć się produktów pracy nerek w pociągu naszego narodowego przewoźnika (PKP). Wiele dałabym wtedy za taki sprzęt...
>Nie wiesz, o czym mówisz. W polskim pociągu, na polskich torach trzęsie tak, że sikając na stojąco, najłatwiej obszczać sobie buty, nogawki i podłogę wokół kibla. W precyzyjnym celowaniu do muszli prócz wspomnianych wstrząsów przeszkadza zwyczajowe umiejscowienie klozetu w taki sposób, że trzeba przytrzymywać deskę sedesową, by się nie zamykała.
To wyobraź sobie, że do tego musisz jeszcze kucać...
-jad- (18783 punktów)

> To wyobraź sobie, że do tego musisz jeszcze kucać...

Wyobrażam sobie.
Głową można zaprzeć się o umywalkę, piętami o muszlę. Jeśli z jakichś powodów ktoś brzydzi się klapy od kibla, to może podtrzymywać ją jednym palcem zawiniętym w papier, nieco ponad plecami i już odpowiednia pozycja gotowa. Jak teraz rozluźnić zwieracze? Do tego trzeba wprawy albo PRAWDZIWEJ potrzeby

Może łatwiej zlać się w majtki w korytarzu a potem gdzieś się przebrać


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
lotrek (14275 punktów)
Twój tata cię zrozumie




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
-jad- (18783 punktów)




Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
lotrek (14275 punktów)






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
28-11-2009 09:45 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
Oł szit, ja w zasadzie przy czwartej... O_o




Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
24-09-2009 11:06
 Ocena 12 na 12
-jad- (18783 punktów)




Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
25-09-2009 23:32
 Ocena 10 na 10
liliac (147340 punktów)


26-09-2009 00:11 
 Ocena 8 na 8
plodzien (7378 punktów)
A może by tak:

Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Żona dała mi do zrozumienia, co chce dostać na rocznicę ślubu.
Powiedziała:
- Chcę coś błyszczącego, co leci od zera do setki w ciagu 3 sekund.
Wobec tego kupiłem jej wage.
I wtedy zaczęła się awantura....

*******************************

Gdy wróciłem wczoraj do domu, żona domagała się, żebym ją zabrał do jakiegoś drogiego miejsca. Wobec tego zabrałem ją na stację benzynową.
I wtedy zaczęła się awantura....

*******************************

Gdy skończyłem 65 lat, poszedłem do Urzędu Emerytalnego, żeby złożyć podanie o emeryturę. Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymację ubezpieczniową,więc powiedziałem urzędniczce, że wrocę później.
Ona na to:
- Proszę rozpiąć koszulę.
Gdy to zrobiłem, powiedziała: Te siwe włosy na pana piersiach są dla mnie wystarczającym dowodem, że jest pan w wieku emerytalnym.
Gdy opowiedziałem o tym żonie, usłyszałem:
- Powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś też dostał rentę inwalidzką.
I wtedy zaczęła się awantura....

*******************************

Żona i ja poszliśmy na spotkanie maturzystów z mojej szkoły.
Zauważyłem pijaną kobietę, siedzącą samotnie przy sąsiednim stoliku.
Żona spytała mnie kto to jest.
Odpowiedziałem:
- To moja była sympatia. Słyszałem, że gdy przerwaliśmy nasz romans, ona zaczęła pić i od tej pory nigdy nie była trzeźwa.
Żona na to:
- Kto by pomyślał, że człowiek może coś świętować tak długo?
I wtedy zaczęła się awantura

fides ex necessitate esse non debet
Gosia (9452 punktów)
Na wieść o aresztowaniu Romana P. część watykańskich biskupów tak "na wszelki wypadek" postanowiła unikać gwardii szwajcarskiej.
03-10-2009 20:21 
 Ocena 8 na 8
Adamiak (36436 punktów)
On: Zapisuj.
Ona: Dyktuj, tylko powoli, żebym nadążyła robić.
On: Jak Chcesz. Do głębokiego naczynia wkładać warstwami: smażoną marchewkę i cebulę...
Ona: dobra,... dalej
On: rybę...
Ona: no, mam....
On: boczek...
Ona: dalej...
On: plastry ziemniaków...
Ona: ok, dalej...
On: drobno pocięte jajka na twardo...
Ona: dobra, dalej...
On: i zielony groszek...
Ona: Gotowe. Coś jeszcze?
On: przekładając każdą z warstw majonezem.
Ona: K*rwa mać !!!
TyDraniu (6569 punktów)
-jad- (18783 punktów)
Piękne i niesamowite


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
liliac (147340 punktów)


-jad- (18783 punktów)




Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
22-10-2009 02:49 
 Ocena 5 na 5
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Chyba wino, BERETY i śpiew.


* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
22-10-2009 09:12 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
>Chyba wino, BERETY i śpiew.

Wino, kobiety-berety i śpiew.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
22-10-2009 12:06 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>kobiety-berety
hetery-mohery


* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
-jad- (18783 punktów)
To jest publiczność!


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
01-11-2009 12:47 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
Lamborghini Forum:
- Powietrze świszcze pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!

MX-5 Forum:
- Jakiś bydlak w VW Tuaregu przejechał dzisiaj nade mną!

Porsche-Cayenne-Forum:
- Zużycie paliwa niebezpiecznie spadło poniżej 40L/100km - czyżby coś nie tak z silnikiem?

Mazda MX-5 Forum:
- Czy właściwie nie jest głupio jeździć babskim autem ?

Viper-Forum:
- Wessało mi smarta do kolektora wlotowego, jak go wyciągnąć?

Seat Marbella Forum:
- He he dzisiaj dogoniłem ciężarówkę!

Honda-Forum:
- Moja Integra przestaje się kręcić na 9000 obrotów, czyżby coś z silnikiem ?

Bentley Forum
- Użyłem dziś popielniczki,gdzie dostane nowa?

Cadillac forum
- Wczoraj bylem na bingo i nie moglem tyłem zaparkować.

Honda Accord forum
- Mama dała mi właśnie to auto. Gdzie dostanę tanie 18 calowe aluśki ?

Porsche forum
- Złapałem właśnie kapcia, czy lepiej oddać auto w rozliczeniu, czy sprzedawać na własną rękę ?

Ford 2.3 forum
- Pomocy! Wymieniłem już wszystko i dalej nie startuje!

Jaguar Forum
- Gdzie wbudować dodatkowy zbiornik oleju, aby wyrównać braki z powodu wycieków ?

Twingo-Forum
- Brewki z prawdziwego końskiego włosia (Zdjecia)

Fiat-Forum
- Czy poza warsztatem jest jeszcze jakiś inny świat?

Lexus-Forum
- Gdzie dostane tylne światła w stylu VW?

Renault-Forum:
- Odsprzedam kartę miesięczną na autobus. Samochód naprawili wcześniej niż oczekiwałem

Honda CRX Forum:
- Pomocy, jak się otwiera pasy bezpieczeństwa? Kończy mi się prąd w notebooku....

TDI Forum
- Pomocy, sportowy wydech nie daje odpowiedniego dźwięku!

Bora Forum
- Kto ma numery części od Passata, co pasuje?

Golf Forum
- Pasuje W8 Motor do 1,6?

Polo Forum
- Wreszcie skróciłem sprężyny zawieszenia, ale mikrofon w McDrive teraz za wysoko!

Audi A6 TDI-Forum
- Gdzie jest wlew paliwa?

VW-Forum
- Jak zrobić mojego Polo 1.0 żeby był głośniejszy?

Audi A8 Forum
- Gdzie naprawiają Rolexy?

Opel Forum:
- Moja corsa nie rdzewieje (NAPRAWDĘ) (Temat zablokowany przez admina).

Opel Forum:
- Hammerite, czy pomoże?

Omega Forum
- Odleciał mi wentylator, gdzie szukać?

Manta Forum
- Pomuszcie ,polycjnty muwiom ze musze do djagnozdy, co to jezd

Calibra Forum
- Który spojler wybrać? (Link)

MB 190D Forum
- Sprzedałem auto na allegro, kupujący zagraniczniak, zna ktoś Kiswahilli?

Mercedes C-Klasse Forum:
- W niedziele padało i w drodze do kościoła auto zrobiło sie mokre, co robić?

BMW M3 Forum:
- Gdzie do ciężkiej cholery dostane lusterka od Golfa3 ?

BMW 3er E36-Forum:
- Gdzie stoją najlepsze laski?

BMW M5
- Pomocy, coś wprowadziłem do programu i nie mogę teraz wyjść do menu!

McLaren Forum
- Czy opony od Ferrari będą pasować?

Trabant forum
- Ranking najlepszych taśm klejących.

Wartburg forum
- Wasze najdłuższe przejazdy na wolnobiegu

Alfa Romeo forum:
- To o której spotykamy się w warsztacie?

Subaru Libero Forum
- Gdzie w ogóle dostać części?

Lancer forum
-Na plejce mi lepiej szło..

Lamborghini forum-
Gdzie dostanę drzwi a' la civic doors?

STI Forum:
"Ile mi doda kucykow jesli zmienie zarowki na neony?"

Bmw M3 forum-
Gdzie można kupić lusterka a' la cali style?

Forum Subaru Legacy.
-A jednak tylko Impreza sie nie psuje.

Forum Subaru Impreza.
-to chyba Forester jest bardziej niezawodny.

Forum Subaru Forester.
-Legacy to napewno mniej kosztuje utrzymac.

Forum Forda Escorta:
- Escort 93r to już 15. generacja czy jeszcze 14. Facelift?

Forum BMW:
-Czy opony 235/40/17 nie będą za wąskie?

Forum Golf III
Kupię znaczek fał er sześć 1.4

Forum tds
Pali na dotyk i nie kopci. Co się mogło zepsuć?

Forum calibry
Ile koni doda mi sportowa końcówka wydechowa z allegro za 30 zł [z przesyłką]

Forum Golf II-
Jak odpalam silnik, to słychać takie "kle kle kle kle kle..."- co to, do cholery, może być? Mam 1.6 Td)

Forum Imprezy STi-
Ile zwiększy się przyspieszenie do setki w mojej imprezie, gdy założę sportową gałkę do skrzyni biegów? Aha, silnik 1.6 LPG.

Forum BMW Mpałer
Ile więcej poleci moja e36 316, jak założę na tylną szybę blendę? [daszek]
01-11-2009 13:05 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
" Poprawki wniesione dzisiaj do Ustawy o ruchu drogowym, przez życie uliczne.

1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza.

2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś cie stuknie z boku.

3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.

5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowaną dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu.

6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto.

7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABS'u ćwiczymy rozciąganie nogi.

8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

9. Pamiętaj, ze wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

10. Zauważ, że jeśli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

11. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMS''a, jedząc hamburgera, pijąc cole i zmieniając cd - nigdy nie zostaniesz sales representative.

12. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę.

13. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych.

14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby są na bieżąco z postępem technicznym.

15. Pamiętaj, że zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym. "
>
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Ujrzałem, Usłyszałem, Umarłem:
www.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw
01-11-2009 22:47 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
>Ujrzałem, Usłyszałem, Umarłem:
>www.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw

Bo to prorocze było
01-11-2009 22:50 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>Ujrzałem, Usłyszałem, Umarłem:
>>www.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw
>Bo to prorocze było
Było i jest. Pytanie tylko - czy jeszcze będzie?
lotrek (14275 punktów)
Zachęcam wszystkich wesołków do dzielenia
>się zabawnymi filmikami, fotkami, obrazkami.






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
placownik (17853 punktów)



Niech strój słów podkreśla urodę myśli
05-11-2009 14:47
 Ocena 10 na 10
jkl; (5859 punktów)


lotrek (14275 punktów)
W przypadku konieczności opuszczenia pomieszczeń
w okresie epidemii grypy N1H1,
podajemy domowy sposób na wykonanie maski,
którą każdy może wykonać we własnym zakresie
(działa również u osób noszących okulary).





Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Daję do "Humorków", no bo gdzie?
Oto oficjalna strona Młodzieży Wszechpolskiej:
www.mw.org.pl/t.php?id=43
Jest coś nad wyraz rozczulającego w tym, że ta wysoce patriotyczna organizacja na własnej stronie nie potrafi poradzić sobie z polskimi znakami. A jakie smaczki dzięki temu wychodzą! Psychiatryczne zgoła:

Kim jeste?my

To?samo??

?wiadomo??



07-11-2009 12:11 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
>www.mw.org.pl/t.php?id=43
>Jest coś nad wyraz rozczulającego w tym, że ta wysoce patriotyczna organizacja na własnej stronie nie potrafi poradzić sobie z polskimi znakami. A jakie smaczki dzięki temu wychodzą! Psychiatryczne zgoła:
Kim jeste?my
To?samo??
?wiadomo??

>
   Ale za to " Cz?owiek naturalnie ??czy si? w grupy z lud?mi, kt?rzy maj?", więc się nie czepiaj.
Meretseger (61860 punktów)


07-11-2009 18:04 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)


   Może dopiero się przyłączyli?
>
08-11-2009 00:05 
 Ocena 4 na 4
Gosia (9452 punktów)
>Może dopiero się przyłączyli?

W czasach słusznie minionych istniała prywatna inicjatywa - zawodowy stacz. Za negocjowalną opłatą wystawali zamiast zleceniodawcy w gigantycznych kolejkach przed sklepami, asortyment nie miał znaczenia.
Możliwe, że w dobie demokracji przekwalifikowali się na zawodowych demonstrantów. Hasło obrali sobie chwytliwe, krótko i zwięźle wyrażające zirytowanie bez konieczności precyzowania powodu i pasujące do każdej manifestacji.
13-11-2009 10:53 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>Może dopiero się przyłączyli?

>Możliwe, że w dobie demokracji przekwalifikowali się na zawodowych demonstrantów. Hasło obrali sobie chwytliwe, krótko i zwięźle wyrażające zirytowanie bez konieczności precyzowania powodu i pasujące do każdej manifestacji.

   Interpretacja tak długa, jak niesłuszna - przyłączyli się w trakcie pochodu, lecz jeszcze nie sprecyzowali żądań.

   Chyba najlepiej wiem, po co chodzę na pochody.
   No.
13-11-2009 11:52 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
>Chyba najlepiej wiem, po co chodzę na pochody.

Adamiak?
Jak to człowiek nigdy nie wie kto trzyma drugi koniec transparentu...
13-11-2009 12:31 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Chyba najlepiej wiem, po co chodzę na pochody.
>Adamiak?
>Jak to człowiek nigdy nie wie kto trzyma drugi koniec transparentu...
   Eee tam, zaraz człowiek.
23-12-2009 05:51 
 Ocena 4 na 4
lotrek (14275 punktów)





Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Meretseger (61860 punktów)
-jad- (18783 punktów)
Dorośli na placu zabaw.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
18-11-2009 11:15 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
> Dorośli na placu zabaw.
   Tylko jednego dorosłego tam widziałem.
-jad- (18783 punktów)
Marzenie każdego smarkacza.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
Meretseger (61860 punktów)



26-11-2009 16:53 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Meretseger (61860 punktów)
Wariatom drogowym stop!!

05-12-2009 14:24 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
-jad- (18783 punktów)
Sąsiedzi.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

> Sąsiedzi.
Humorek wybitnie nieśmieszny.

Ale plus, oczywiście.

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
05-12-2009 14:26 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)






Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Meretseger (61860 punktów)


08-12-2009 14:22 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)


lotrek (14275 punktów)
Takie rzeczy....to tylko w Polsce




Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
-jad- (18783 punktów)
Zróbcie mi taki kawał


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
14-12-2009 12:37 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
Madman (7811 punktów)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365