Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wszystko o nas bez nas - alles ist vorbei

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-06-2007 23:11Kurt GödelWszystko o nas bez nas - alles ist vorbei
fakty.inte(*)-o-traktacie-bez-polski,931770
Cytat:
Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaproponowała, by zwołać Konferencję Międzyrządową w sprawie unijnego traktatu bez Polski - powiedział rzecznik niemieckiej prezydencji UE.


Logiczna konsekwencja tego szalenstwa bedzie izolacja Polski, ogloszenie stanu kryzysowego, bo pielegniarki (niebawem inne grupy zawodowe sie dolacza) protestuja, oraz dozywotnie rzady Kaczynskich.
Ludzie emigrujcie z tego kraju, poki granice sa otwarte!

bezniku (1690 punktów)
>fakty.inte(*)-o-traktacie-bez-polski,931770
>Cytat:
Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaproponowała, by
>zwołać Konferencję Międzyrządową w sprawie unijnego
>traktatu bez Polski - powiedział rzecznik niemieckiej
>prezydencji UE.

>Logiczna konsekwencja tego szalenstwa bedzie izolacja
>Polski, ogloszenie stanu kryzysowego, bo pielegniarki
>(niebawem inne grupy zawodowe sie dolacza) protestuja, oraz
>dozywotnie rzady Kaczynskich.
>Ludzie emigrujcie z tego kraju, poki granice sa otwarte!

Poprzedni rząd wprowadził nas do UE - dał nadzieje na przebudowę państwa, by stało sie lepsze, bardziej nowoczesne, bez uprzedzeń, nienawiści i nietolerancji do wszystkiego co świeckie. Oczywiście wiąże się to ze zmianami, bardzo dużymi zmianami. Polacy nie byli zdecydowanie Za przyjęciem do unijnej wspólnoty (nie pamiętam dokładnie ile wynosił stosunek głosów ale chyba za nie głosowało więcej niż 60 % uprawnionych). Uważam że ten Rząd, moze nie wyprowadzi nas z UE ale na pewno sprawi że obrzydnie on wszystkim innym członkom...

TRWAM, przeTRWAM, wyTRWAM IV RP....

nieobecny
P.O. Premiera RP raczył błysnąć intelektualnie, używając na poparcie swojej chęci uśmiercenia wszystkich Polaków "za pierwiastek", stwierdzając, iż gdyby nie II wojna światowa, to w Polsce byłoby nas teraz 66 mln.
Ja natomiast jestem zdania, że gdyby nie rządy koalicji "odnowy moralnej", to Polska liczyłaby dziś jakiś milion osób więcej.
thraul (129 punktów)
Dla mnie to jest jasny sygnał: jeżeli nie zatańczycie tak jak wam zagramy to i tak załatwimy wszystko bez was.
Ha! Oczywiście tego by chcieli i do tego dążą, ale póki istnieje veto, póty jest możliwość przeciwstawienia się tego typu zapędom.
Motyl
>Dla mnie to jest jasny sygnał: jeżeli nie zatańczycie tak jak wam zagramy to i tak załatwimy wszystko bez was.
>Ha! Oczywiście tego by chcieli i do tego dążą, ale póki istnieje veto, póty jest możliwość przeciwstawienia się tego typu zapędom.

Zgadzam się całkowicie z Thraul, i aż przykro czytać, jak nienawiść do Kaczorów zaślepia inteligentnych ludzi...Nawet oczywiste kroki antypolskie - odbierają na swój specyficzny sposób : " to przez nich, przez tych Kaczorów"...Ludzie ,nie dajmy sie zwariowac! Ja w tych sprawach na pewno bardziej wierzę im ,niż Kwasniewskim czy Geremkom.
Leszek (260 punktów)
hmm.. w sumie to powinniśmy zacząć kochać Kaczorów, pomniki im zacząć budować..wszak tyle dobrego zrobili dla nas wszystkich, zintegrowali nas, szanują bez wyjątków, czy to pielęniarki czy lekarzy, czy bohaterów bajek dla dzieci.."spieprzaj dziadu"..."ta małpa w czerwonym", starają się jak tylko ogą by służyć narodowi.....ech...czasem to faktycznie zastanawiajce..czy przypadkiem niektórzy nie żyją w jakimś swoim matrixie...zgadzam się z tym, że jak zwykle zbyt spontanicznie wyrażamy swoje oburzenie..to przez Kaczorów...przedtem było...to przez Kwacha...w tym się zgadzam z Twoją wypowiedzią...natomiast co do Geremka, Kwaśniewskiego..powinienieś wykazać się większą wstrzemięźliwością... ale to moja subiektywna ocena...oni się zapisali w historii i to czy chcemy czy nie..osobiście uważam, że Kaczory są najgorszym co nas mogło spotkać...ale nie było alternatywy i chyba jeszcze nie ma...przynajmniej są wyraziści..zakłamani, fałszywi...żądni władzy za wszelką cenę...nie liczący się z nikim...przynajmniej wiemy jacy są...
polf (149 punktów)
>Logiczna konsekwencja tego szalenstwa bedzie izolacja
>Polski, ogloszenie stanu kryzysowego, bo pielegniarki
>(niebawem inne grupy zawodowe sie dolacza) protestuja, oraz
>dozywotnie rzady Kaczynskich.
>Ludzie emigrujcie z tego kraju, poki granice sa otwarte!
I po co ta panika? Tragedią wielu ludzi jest problem z adaptacją do nowej sytuacji. Ty wyjechałeś bo sobie nie dałeś rady. Taki twój wybór. NIe sztuką jest krytykowanie z obczyzny tylko budowanie i zmienianie ojczyzny. Choćbyś wykrzykiwał najgorsze epitety, namawiał do uciekania z kraju, szkalował tych którzy zostają i działają, Twoje poczynania nigdy nie przyczynią się do polepszenia Polski... Jeśli masz propozycje to proponuj i przekonuj do nich. Robienie do swojego gniazda nie uczyni go czystszym. Pozdrawiam.
von Kalckstein (164 punktów)
(zablokowany)
Nie dziwię sie Merkel

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365