Kaczyńscy byli pilnymi uczniami Marksizmu i leninizmu nie na darmo jeden z nich doktorat robił z tego tematu. Jestem coraz bardziej przerażona tym do czego dąży rząd . Utrudnianie dostępu i manipulowanie informacją już było ograniczanie swobód obywatelskich też. Nie tylko w tym okazuje się, że Kaczyńscy byli pilnymi uczniami marksizmu i leninizmu. Szczucie jednych obywateli na drugich też było (najpierw kułacy i sklepikarze potem badylarze i spółki polonijne) teraz bogatych przeciwko biednym, wszystkich przeciwko lekarzom i pielęgniarkom, młodym przeciwko starym ( bo figurują w teczkach IPN i to nieważne w jakim kontekście). Zastraszanie nauczycieli i wymuszanie uczenia jedynie słusznej ideologii ( zakaz uświadamiania młodzieży, ideologicznie dobrane lektury, obowiązkowa homofobia). Ograniczenia w prawach obywatelskich do decydowania o swoim życiu przez utrudnianie dostępu do środków antykoncepcyjnych o całkowitym zakazie aborcji nie mówiąc ( teraz nawet projekt wycofania tabletek po stosunku). Pod płaszczykiem obrazy uczuć religijnych już obowiązuje zakaz wszelkiej krytyki JPII, zakaz krytyki kościoła katolickiego, zakaz występowania zespołów muzycznych, wystaw czy publikacji. Pod płaszczykiem ochrony dzieci chce się wprowadzić zakaz pornografii ( bez jej precyzyjnej definicji pornografią będzie za chwilę wszystko nawet palec ), a policja będzie w tym roku ścigać opalających się bez biustonoszy ( ciekawe czy dotyczy to też mężczyzn). O cenzurze na wiadomości z Afganistanu.. |