Moim zdaniem można. Ale Polska to taki głupi karaj, że uważa, że nie można. Bo trzeba mandaty dawać ludziom i ograniczać ich we wszelaki możliwy sposób. Bo co by robiła straż miejska i policja? No jeżdżą tacy i tylko szukają, do czego by się tu przypierdolić. Szukają po prostu roboty. Bo są rozliczani z upomnień i mandatów. I zaczepiają porządnych ludzi, tych co grzebią po śmietnikach w poszukiwaniu puszek po piwie, ale łobuzów omijają z daleka. A na euro 2012 przyjadą ludzie, dla których picie piwa na ulicy to norma i co będzie? |