"NIE CZEKAJ KIEDY BĘDZIE ZA PÓŹNO, aż kilkadziesiąt procent Twoich komórek zostanie zniszczonych przez chemię i zabójcze promieniowanie!!! " Takie coś się reklamuje przez reklamy kontekstowe: www.pokonajraka.sos.pl/Warto zwrócić uwagę na zdanie( www.pokonajraka.sos.pl/onas.html) : "Na pewno lepsze rokowania są u chorych którzy nie zostali jeszcze poddani chemioterapii, radioterapii, czy też zabiegom chirurgicznym." Dzisiejszy zestaw pytań: 1.Kto to prowadzi(tj wiadomo z zakładki Kontakt, ale jakie ma uprawnienia ta osoba etc) 2.Jaka jest podstawa prawna tego ośrodka? Czy tego typu ośrodek lecznicy nie wymaga jakiś zezwoleń? Czy zostały one udzielone? 3.Jaka jest skuteczność metod proponowanych w nim w porównaniu do metod konwencjonalnych? 4.Czy istnieje możliwość że pacjent opóźnia rozpoczęcie np radioterapii aby najpierw udać się do tego ośrodka? 5.Jaki wpływ na rokowania może mieć opóźnienie wymienione w pytaniu 4. 6.Czy owa "suplementacja diety" obejmuje stosowanie tzw "witaminy B17"? |