1. Legalizacja miękkich narkotyków, w tym marihuany:
a) mniej 'szkodzi' niż wódka (tak jak wódka i inne używki 'nie szkodzi' przy zachowaniu kultury palenia/picia/itd.)
b) eliminacja szarej strefy mafii/dilerów - i tak >20% młodych ludzi po to sięga, a musi się stykać pośrednio/bezpośrednio z półświatkiem.
c) wpływy do budżetu - miliardy...
2. Legalizacja prostytucji:
a) była zawsze, jest i będzie
b) większe bezpieczeństwo osób się tym parających - eliminacja mafii/szarej strefy.
c) wpływy do budżetu - miliardy...
3. Realny rozdział Państwa i Kościoła (zaprzestanie finansowania):
a) ograniczenie wpływów politycznych KK
b) pozytywny rozwój społeczny (wycofanie religii ze szkół ~ krzyży z sejmu i urzędów ~ księży z uroczystości Państwowych)
c) cofnięcie decyzji Komisji Majątkowej gdzie na skutek zawyżonych wycen i fałszywych dokumentów, rozdany został majątek, którym nawet jeśli kiedyś władał Kościół, to na skutek niegodziwości dziejowej - kolejne miliardy...
Ot tak - i nikt nawet nie pomyślałby o skoku na OFE

PS> Te wszystkie zmiany i tak są nieuniknione - im szybciej się je wprowadzi tym lepiej.
[Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !]