Rp/Gw - grupa trzymająca sondaże podpalające POPiSową wojnę. Jeszcze nie tak dawno Rzeczpospolita zamawiała ~85% dla tego duopolu partyjnego. Nasi demokraci i republikanie ? Przy zachowaniu proporcji, ale TE PARTIE zdobyły razem 53,95 [%] głosów do sejmików wojewódzkich pod koniec zeszłego roku. Później wypalała się dla PiSu posmoleńska litość, a w PO wyszła na jaw cała obłuda, kolesiostwo i nic-nie-robienie. A Kowalski przed wyborami patrzy do gazety i widzi: "O, nie chcę aby rządził PiS - zagłosuję na PO." albo na odwrót (ludziom głosującym na PiS o katoprawicowej mentalności nie wróżę i tak reformowalności). Obawiam się, że tak jak Berlusconi we Włoszech ma za sobą (swoje) media i ~utrzymuje się przy władzy od ~20 lat, że to samo czeka Polskę ze stacjami telewizyjnymi/gazetami o liniach nastawionych na anty-PiS vs anty-PO. Bo nic tak nie mobilizuje jak wojna. A tą wojnę obie strony odgrzewają jak mogą. Strach. PS> Spuentuję wulgarnym monologiem (uwaga! bardzo wulgarny!) link: www.ruchpoparciapalikota.pl/audio/pis-czy-po[Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !] |