 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-03-2011 12:49 | PanBuk (6257 punktów) | Brawo Labuda!
10 na 10 | W dzisiejszej onet/polityka się objawiło: "U nas jest niemal przymus, by urzędnicy państwowi brali udział w mszach" Cytat: Była posłanka na Sejm zwraca również uwagę na zmianę symboliki krzyża w polskim życiu publicznym. Krzyż przestał być symbolem duchowym - stał się ikoną dominacji Kościoła katolickiego. Pytana o to, co należałoby zrobić z krzyżami w przestrzeni publicznej odpowiada, że walką o świeckość państwa powinien zajmować się prezydent, a nie happenerzy w stylu Janusza Palikota
Może wreszcie ruszy coś co ruszyć nie może a zawałem kiedyś się stanie? Kością w gardle... Oj charkot będzie wielki! Lub... jak zawsze cisza? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | worek kości (2937 punktów) | >Może wreszcie ruszy coś co ruszyć nie może a zawałem kiedyś się stanie? Kością w gardle... Oj >charkot będzie wielki! >Lub... jak zawsze cisza?
Żeby tak się przejmować wyświechtaną wypowiedzią jednego z tysięcy urzędników na temat innych urzędników... Mydlą ludziom oczy pierdołami, a ci się cieszą...
bembergiem w berg
|
|
 | 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | >Żeby tak się przejmować wyświechtaną wypowiedzią jednego z tysięcy urzędników na temat innych urzędników... Mydlą ludziom oczy pierdołami, a ci się cieszą...
Zgadza się. Zna ktoś jej wypowiedzi tej pani w sprawie rozdziału kościoła i państwa, kiedy była ministrem u Kwaśniewskiego? Łatwo wszystko powiedzieć, kiedy już się jest poza świecznikiem.
|
|
 | | PanBuk (6257 punktów) | oczywiście - ale każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, nie ważne jaka jest jego intencja...
a jak nie to co? "milczenie owiec 2011" w reżyserii Donka Dobrobytu Skowronka? czy wycie osłów pod batuta Niesiołowskiego?
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
 | 2 na 2 | PanBuk (6257 punktów) | no jest jeszcze onetowa droga: Polacy wierzą w cuda, najlepsza modlitwaCytat: 64 proc. Polaków, ankietowanych przez TNS OBOP, wierzy, że cuda się zdarzają, ale tylko 15 proc. mówi, że osobiście im lub ich bliskim przydarzyło się coś, co uznali za cud; 11 proc. deklaruje, że zetknęło się z cudem, który zdarzył się komuś, kogo nie znają.
Jak dumnie być Polakiem! Ankietowanie - statystycznym!
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
|  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Gdzie ja żyję, kurwwaa*? A wyjechać stąd nie mogę, bo ani chcę, ani mnie stać. Drobner, nierelokowalny. *Kurwwaa [czyt. kurłła] - (z twardym ł) to japońska nazwa odpowiednika japońskiego kuttasa, odpowiadająca tej, o którą on się czochra. W celu ew. dalszych wyjaśnień p. sepulki w słownikach Lema.
|
|
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | |
|
| Drobner (19539 punktów) | > Może wreszcie ruszy coś co ruszyć nie może a zawałem kiedyś się stanie? Kością w gardle... Oj charkot będzie wielki!Trzeba zmienić przysłowie na: "krzyżem w gardle..."  (bywalców przepraszam za duplikat, ale dopiero teraz jest jednak we właściwym miejscu) > Lub... jak zawsze cisza?No chyba, że 'dudni woda, dudni...'). A mi nic nie wiadomo... Drobner, pustki szukający w przestrzeni publicznej. (Ew. symbolu Atomu).
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|