 |
Przegląd wątków w dziale Społeczeństwo i kraj
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 01-08-2024 | okragly | o co tyle hałasu? |
rozpoczęły się igrzyska olimpijskie Podczas otwarcia słuchali piosenki "Imagine" Lennona. interpretując tekstu utworu Przemysław Babiarz stwierdził, że tekst utworu jest "Świat bez nieba, narodów, religii i to jest wizja tego pokoju, który wszystkich ma ogarnąć. To jest wizja komunizmu, niestety" na jego słowa reaguje TVP wyciągając surowe konsekwencje.
"Wyobraź sobie, że mamy raj To łatwe, jeśli się postarasz Pod nami nie ma piekła Nad nami tylko niebo. Wyobraź sobie wszystkich ludzi żyjących chwilą obecną.
Wyobraź sobie, że nie ma państw To nie jest trudne do osiągnięcia Nie ma za co zabijać, ani poświęcać życia I nie ma też religii. Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie żyją w pokoju.
Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem Ale nie jestem jedyny Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas I świat stanie się jednością.
Wyobraź sobie, że nie ma majątków Ciekawe, czy potrafisz. Nie ma powodu dla chciwości, ani głodu Braterska wspólnota. Wyobraź sobie wszystkich ludzi dzielących ze sobą cały świat.
Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem Ale nie jestem jedyny Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas I świat będzie żył w zgodzie. "
o co tyle hałasu, że nie można propagować komunizmu pod groźbą więzienia? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 29 (przedawniony) | | 31-07-2024 | okragly | nienawidzimy tych którym najwiecej zawdzięczamy |
jest taka prawda psychologiczna, że nienawidzimy tych którym najwiecej zawdzięczamy mam na myśli Rosję, to dzięki niej nasz kraj ma okrągłe granice (idealne)  dostep do morza, którego nigdy nie mieliśmy ogromne, bogate, ośrodki przemysłowe jak Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Koszalin, Olsztyn, Elbląg, Opole, to nasze najlepiej rozwinięte tereny. zgineło 6 mln Rosjan, by nas oswobodzić, dziś ich wszystkie pomniki za "wolnej polski" obaliliśmy a w Austrii, w centrum Wiednia, jest ogromny pomnik ku czci żołnierzy radzieckich Po wojnie dzieki komunistom mielismy najwiekszy wzrost gospodarczy i najwieksze znaczenie naszego kraju na świecie dzisiejszy rozwój naszego kraju jest możliwy dzieki Rosji, idealnym granicom, gdybyśmy mieli przedwojenne granice to wojnę z Ukrainą byśmy My mieli, a nie Rosja nienawidzimy tych którym najwiecej zawdzięczamy a ja jestem wdzięczny Rosjanom (komunistom?), jestem onucą i dobrze mi z tym | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 29-07-2024 | zeniu73 | On też???? |
Ale że Babiarz jest transfobicznym, nazistowskim ciulem, który nienawidzi Unii Europejskiej i jej wizji komunistycznego raju to bym się nie spodziewał.
Najważniejsze, że progresywnym, lewicowo zielonym nadludziom podobała się karykatura otwarcia olimpiady 2024 🤣🤣🤣🤣 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 26-07-2024 | okragly | lizanie dupy boga |
wybory prezydenta usazyda to ciągłe lizania jego odbytu przez nasze patoelity. Samoponiżanie się nas, libków niedorozwojków sięgnęło szczytów. Czy zawsze byliśmy tacy pozbawieni szacunku do samych siebie? Lizanie jemu odbytu to efekt 30 lat prania mózgów, naszej nowej religii, nowego boga. Usazyd naszym panem, tylko przez niego możemy uzyskać zbawienie. usazyd moim Panem jest www.youtube.com/watch?v=JiPIjv9o39sRosja jest antychrystem, diabeł wcielony, podobnie Iran, Chiny, bo tak nam mówi nasz pan bóg, usazyd złodziej krzyczy; łapac złodzieja. Iran, Chiny nigdy nikogo nie napadły a popatrzcie na naszego boga, usazyda, nie ma on roku bez zabijania innowierców, bez św wojny, co za fałszywa i parszywa kreatura ten nasz pan bóg | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 23-07-2024 | szarley | Komunikat polskiej TV |
Przed chwilą zobaczyłem w polskiej, państwowej telewizji relację z obchodów rocznicy otwarcia Muzeum powstania warszawskiego Nie chcę pisać, ani rozmawiać o samym powstaniu, ani o muzeum, ale uderzyła mnie jedna informacja (cyt. z pamięci) "Powstanie warszawskie było ostatnim polskim powstaniem"
Nie dziwię się, że przeciętny Polak, karmiony propagandą zamiast historyczną wiedzą, nie zna polskiej historii, ale dziennikarzyny zwłaszcza w państwowej stacji powinni jednak jakieś minimum wiedzy mieć.
Po 1944 w Polsce było jeszcze kilka miejsc w których cywilna głownie ludność poszła do walki o niepodległość lub... o swoje miejsca pracy
Czy ktoś z bytowników forum wie, o czym mowa, czy też wpis zostanie jako rzucona Polakom rękawica bez jej podniesienia?
Znacie swoją historię? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 107 (przedawniony) | | 21-07-2024 | okragly | Ameryka naszym Bogiem |
Od lat instytucje polityczne, medialne czy kulturalne dzień i noc zajmują się wpajaniem w nas wizji, w której to usazyd jest Bogiem. Chodzi o to, żebyśmy oburzali się, cieszyli, buntowali wtedy, kiedy usazyd tego od nas oczekuje. Żebyśmy cenili jego bohaterów i nienawidzili jego wrogów. Kochali jego filmy, muzykę, nauke, jak gdyby nie było innych, a jego kultury masowej bronili jakby była świętą. Amerykanizm to religia powszechnego, totalnego wpływu np drobnych przyzwyczajeń, odruchów, emocji i myśli, które składają się na cały nasz świat, wielkiego dzieła usazyda zniewolenia świata Usazyda religia jest religią totalną, jak średniowieczny KK, nieustannie chroni świat przed upadkiem i zepsuciem. Dziś znakiem polskiej religijności nie jest krzyż, ale amerykańska flaga, przed którą klęka się chętniej niż przed krzyżem. Dziś Polak może być sobą tylko pod tym znakiem, robi wszystko w polityce, kulturze, obyczajach żeby stać się usazydem, jak kiedyś naśladowanie Chrystusa zastąpiło naśladownictwo usazyda. Poza tym kościołem (usazydem) nie ma zbawienia, nie ma nawet wartości. I tak jak księża straszą swoje owieczki, że uwolnienie się spod ich opieki oznacza pogrążenie się w moralnym nihilizmie, tak też kapłani usazyda straszą, że bez Ameryki cały świat spłonie w ogniu dyktatur, ludobójstw i wojen. Oto nowy Bóg broni nas przed barbarzyństwem. usazyd nowym "Jezusem Chrystusem" naszym królem, panuj nam panie | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 19-07-2024 | talba | Czy małżeństwo może zostać unieważnione w Indiach? |
Moja krewna (g) wyszła za mąż 5 lat temu za chłopca w Bangalore. Przed ślubem oświadczyli, że jest głuchoniemy, co ona i jej rodzice zaakceptowali, ale po ślubie zorientowała się, że jego wiek umysłowy wynosi zaledwie 6 lat. Niedługo potem wróciła do swojego domu. Teraz szuka innego sojuszu, ale nie chce być rozwódką. Chce unieważnienia małżeństwa, gdyż chłopiec nie może sam zawrzeć umowy małżeńskiej. Czy to możliwe? Również małżeństwo jest rejestrowane w Bangalore, ale ona nigdy nie podpisała go przed urzędnikiem stanu cywilnego. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 14-07-2024 | romaro | PZPR - Partia Zjednoczonej Prawicy Razem |
Jeszcze kilka dni temu mało kto wiedział o istnieniu pani posłanki Matysiak. To jest taki symbol naszych czasów - w całej Europie skrajnej lewicy po drodze ze skrajną prawicą. (sprawdźcie sondaże we Francji - tak głodni władzy,że się przefarbują, byle tylko rządzić). Najpierw pani Ogórek, a po niej pani Pawłowska, nauczyły nas, że można przejść z Lewicy do PiS i to z uśmiechem na ustach. Teraz przychodzi kolej na panią Matysiak. Kaczyńskiemu (jak Le Pen) pozostało już tylko przebaczać lewakom, ściągać do Sejmu degeneratów łażących po dachach i takich, którzy potrafią łupież z prezesa strzepywać, oraz ogólnie idiotów, którzy nie wiedzą co robią, i tych najwazniejszych, najaktywniejszych - złodziei krzyczących z mównicy o praworządności Wczoraj w Sejmie zdarzyło się coś co przewróci stolik na Nowogrodzkiej - W kwestii Wosia Kaczyński na całej linii przegrał i wciąż będzie przegrywać takie sytuacje. Zachowanie niespełnionego zbawcy narodu próbującego na marszałku wymusić własne wystapienie, było dla mnie balsamem. Przyznaję, upajałem się jego bezsilnością. Ma dziś trudną sytuację, bo każdy każdego w PiSie już podejrzewa o jakiś donosik i każdy z nich może niedługo ( a niektórzy z pewnością będą) na miejscu Wosia ... a co lepsze ... będą na miejscu Romanowskiego. Zacząłem od kobiet, a skończę na... Pamiętacie kto powiedział "jak wstąpię do polityki możecie nazwać mnie szmatą"? No właśnie, skończę na flejtuchu w t-shirt'cie, który jeszcze kilka lat temu był nadzieją Agnosiewicza i.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 275 (przedawniony) | | 10-07-2024 | Wojciech Przytulski | Wojna z Rosją |
Znaki na niebie i ziemi, a ściślej to w masmediach oraz internecie jasno wskazują, że cała ta korpo-żydo-nazi-sasko-neokomucho-eko-jakaśtam jeszcze swołocz koniecznie chce rozwalić Polskę i jednym ze scenariuszy, do których nas stopniowo przyzwyczajają jest rozpętanie sztucznej wojny z Rosją. Świadczą o tym kolejne działania polskojęzycznych urzędasów n.p. pomysły przywracania obowiązkowego poboru do wojska, nakaz stawienia się w jednostce max 6h po otrzymaniu wezwania, ostatnio nawet sądują czy "Polacy są za zamknięciem granic dla mężczyzn w wieku poborowym". Jakiś tam pseudominister się wypapalał, że ma już spakowany plecak ewakuacyjny Poza tym żydo-saskie koncerny wciskają Polsce tony uzbrojenia, mamy być "potęgą militarną Europy" hłehłehłe   . Polska już kilka lat temu podpisała potajemnie umowę z Ukrainą, w której mowa o tym, że mamy udzielać Ukrainie bezkresnego i bezzwrotnego wsparcia materialnego i podpisano to już na 4 lata przed wybuchem wojny rosyjsko-ukraińskiej. Do tego jakieś bzdurne prowokacje z próbami obalania Łukaszenki. Jest tego trochę, już nie będę wszystkiego wyliczał, kto śledzi tematy relacji ze wschodem, ten wie, że polskojęzyczne rządy usiłują nas wpakować do wojny z Rosją i to jeszcze najlepiej tak, aby nie musnąć nawet sławetnego paragrafu 5. NATO. A to ostatnie z oczywistych powodów, bo w końcu od czego są zachodnie "gwarancje", to pokazała choćby II Wojna Światowa czy Memorandum Budapesztańskie. Chciałbym w związku z tym zapytać tutejszych forumowiczów.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |