Racjonalista - Strona głównaDo treści
lizanie dupy boga

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
23-07-2024 12:44okragly (21676 punktów)lizanie dupy boga
wybory prezydenta usazyda to ciągłe lizania jego odbytu przez nasze patoelity. Samoponiżanie się nas, libków niedorozwojków sięgnęło szczytów. Czy zawsze byliśmy tacy pozbawieni szacunku do samych siebie? Lizanie jemu odbytu to efekt 30 lat prania mózgów, naszej nowej religii, nowego boga. Usazyd naszym panem, tylko przez niego możemy uzyskać zbawienie.
usazyd moim Panem jest www.youtube.com/watch?v=JiPIjv9o39s

Rosja jest antychrystem, diabeł wcielony, podobnie Iran, Chiny, bo tak nam mówi nasz pan bóg, usazyd
złodziej krzyczy; łapac złodzieja.
Iran, Chiny nigdy nikogo nie napadły a popatrzcie na naszego boga, usazyda, nie ma on roku bez zabijania innowierców, bez św wojny, co za fałszywa i parszywa kreatura ten nasz pan bóg
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2904 punktów)
>wybory prezydenta usazyda to ciągłe lizania jego odbytu przez nasze patoelity. Samoponiżanie się
>nas, libków niedorozwojków sięgnęło szczytów. Czy zawsze byliśmy tacy pozbawieni szacunku do samych
>siebie? Lizanie jemu odbytu to efekt 30 lat prania mózgów, naszej nowej religii, nowego boga. Usazyd
>naszym panem, tylko przez niego możemy uzyskać zbawienie.
>usazyd moim Panem jest www.youtube.com/watch?v=JiPIjv9o39s
>Rosja jest antychrystem, diabeł wcielony, podobnie Iran, Chiny, bo tak nam mówi nasz pan bóg, usazyd
>złodziej krzyczy; łapac złodzieja.

Anty-bogiem = szatanem jest Jezus idol winnej latorośli i winnego(alkoholowego) napitku.
Ten napitek ryje skutecznie banię(mózgi) wiernych i ateistów.
Zryta bania i otępiały mózg czynią z człowieka zwierzę kierujące się instynktem(zazwyczaj są to bardzo niskie instynkta). Taki jest szatański plan - odwrócić człowieka od rozumności(Boga).
Ten szatan ma na imię Jezus.

>Iran, Chiny nigdy nikogo nie napadły a popatrzcie na naszego boga, usazyda, nie ma on roku bez
>zabijania innowierców, bez św wojny, co za fałszywa i parszywa kreatura ten nasz pan bóg

To piszę ja nie tyle Żyd z pochodzenia, co miszling, a hebrajczyk wynikiem edukacji.
Prawdziwy i JEDYNY BÓG nie wymaga lizania dupy, bo takowej nie posiada(chyba że człowiek miałby dupę w mózgu), ale co innego Jezus - jego kapłani są znani z pedalsta, pedofilii i innych niecnych praktyk. Ponadto na każdej mszy jest żonglerka kielichem tak aby wierni i ich dzieci nie zaprzestały chlać zbawicielski alkohol.

Każdy abstynent jest antychrystem, a ja jestem antychrystem i wiem dlaczego nim jestem.
Ani opcja vatykańska nie jest antychrystem, ani prawosławny patriarchat w Moskwie(Bizancjum 2.0) nie jest antychrystem - oba te ustrojstwa stawiają posokę szatana Jezusa na pierwszym miejscu.
26-07-2024 16:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ten napitek ryje skutecznie banię(mózgi) wiernych i ateistów.
Ten napletek ryje skutecznie banię(mózgi) wiernych i ateistów. Chciałbym byc żydem, może genetycznie nawet nim jestem? źródło niedaleko

>>Iran, Chiny nigdy nikogo nie napadły a popatrzcie na naszego boga, usazyda, nie ma on roku bez
>>zabijania innowierców, bez św wojny, co za fałszywa i parszywa kreatura ten nasz pan bóg
>To piszę ja nie tyle Żyd z pochodzenia, co miszling, a hebrajczyk wynikiem edukacji.
hebrajczycy od tysięcy lat mają edukację, ja jestem upośledzony, moi dziadkowie nie umieli czytac ani pisać, mało tego, byli podzieleni na jednostki
Was tak nikt nigdy nie podzielił, nie zgnoił jak nas Polski Pan (nasze patoelity)

>Prawdziwy i JEDYNY BÓG nie wymaga lizania dupy,
ale naszym (polaków) bogiem jest USA, cokolwiek powie, poprosi, jest święte. Papież, bóg, nie ma znaczenia, tylko USA, i my Polacy lizemy jemu odbyt, by czół wniebowzięcie
NIE MAMY HONORU, upodlony kraj


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365