Kopacz, Tusk, Miller, Giertych, .. jak ten establishment boi się głosowania nad Anną Grodzką na wicemarszałkinię.. RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności. Wierzę, że to się mimo wszystko uda, choć politycznie to nie ma ŻADNEGO znaczenia!! Senatorami+prezydium Sejmu i Prezydentem mogłyby być małpy i konie, a i tak w naszym systemie rządzi Premier z Ministrami i podległą koalicją!! Oni mają tylko nie przeszkadzać, dowiadywać się co się w ogóle dzieje dla siebie/ swoich środowisk politycznych +( ciężko pracowa)ć No ale staną na głowie żeby próbować przekabacić Nowicką, żeby nie rezygnowała/ nie odwołać jej, bo nie trzeba będzie ponownie się opowiedzieć/skompromitować tak jak przy związkach partnerskich! -> TAK-NIE dla Grodzkiej -> Mniej-więcej tak jest?  |