 |
Jak ja tej zawoalowanej obłudy nienawidzę Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-02-2013 23:51 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Jak ja tej zawoalowanej obłudy nienawidzę
-2 na 2 | Kopacz, Tusk, Miller, Giertych, .. jak ten establishment boi się głosowania nad Anną Grodzką na wicemarszałkinię.. RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności. Wierzę, że to się mimo wszystko uda, choć politycznie to nie ma ŻADNEGO znaczenia!! Senatorami+prezydium Sejmu i Prezydentem mogłyby być małpy i konie, a i tak w naszym systemie rządzi Premier z Ministrami i podległą koalicją!! Oni mają tylko nie przeszkadzać, dowiadywać się co się w ogóle dzieje dla siebie/ swoich środowisk politycznych +( ciężko pracowa)ć No ale staną na głowie żeby próbować przekabacić Nowicką, żeby nie rezygnowała/ nie odwołać jej, bo nie trzeba będzie ponownie się opowiedzieć/skompromitować tak jak przy związkach partnerskich! -> TAK-NIE dla Grodzkiej -> Mniej-więcej tak jest?  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >Kopacz, Tusk, Miller, Giertych, .. jak ten establishment boi się głosowania nad Anną Grodzką na wicemarszałkinię.. Który to Giertych jest obecnie posłem? Jak ja nienawidzę* idioty beznadziejnie usiłującego promować Ruch Palikota kolejnymi wątkami na tym forum w sposób, który obrzydza RP.
PS Kiedy i dlaczego Krzysztofie Jóźwiak postanowiłeś zmienić się w Christopher'a CJ'a Jozwiak'a? ___________________________ *) Mam w doopie.
Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
|
|
4 na 4 | Selanos (12869 punktów) | > Kopacz, Tusk, Miller, Giertych, .. jak ten establishment boi się głosowaniaTak, tak, wiem, Giertych naraził się wykonując swój zawód działając na zlecenie rodziny Tusków i otrzymując od nich wynagrodzenie, tak samo pewnie jak sędzia Tuleya matką w UB.  > nad Anną Grodzką na> wicemarszałkinię.. RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa> niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności.Co z tego, że inność? Jakie to ma znaczenia, co mnie obchodzi to, że ktoś tam w parlamencie zmienił płeć? Kwalifikacje się liczą, a raczej powinny się liczyć. Są w Sejmie trzy osoby których nie nazwę inaczej niż małpy w zoo, albo swojego rodzaju freak show. Godson, Biedroń i Grodzka. Zostali wybrani dlatego, bo są inni i tylko dlatego. Zostaną zapamiętani jako pierwszy czarny, pierwsza która zmieniła płeć i pierwszy homo w sejmie. Co poza tym? Nico. Porównajmy ich do chociażby Margaret Thatcher- pierwszą kobietę na stanowisku the prime minister of the United Kingdom. Bez względu na to czy ktoś panią Thatcher kocha, czy pała do niej szczerą nienawiścią, wszyscy przyznają, że była ważnym politykiem, silnym, mającym wpływ na bieżące sprawy świata. I właśnie o to chodzi, bez względu na to czy ktoś ocenia Thatcher pozytywnie czy nie, większość przyzna, że była ważnym, silnym, mającym znaczenie w UK i na świecie politykiem który dokonał ogromnych zmian, a dopiero potem przypominamy sobie że była pierwszą kobietą na stanowisku premiera Wielkiej Brytanii. I to jest właściwe. Pani Thatcher została tym kim została i jest zapamiętana tak a nie inaczej ze względu na jej decyzje i dokonania, nie płeć, orientacje, bądź przebyte operacje zmiany czegokolwiek. > Wierzę, że to się mimo wszystko uda, choć politycznie to nie ma ŻADNEGO znaczenia!!Osoba która jest w Sejmie i nie ma politycznie żadnego znaczenia, jest powodem dla którego szlag mnie trafia. Mówimy o Sejmie, izbie parlamentu która ma w Polsce najwięcej do powiedzenia. Jak można tam trzymać kogoś kogo bycie gdzieś bądź niebycie nie ma politycznie żadnego znaczenia? > Senatorami+prezydium Sejmu i Prezydentem mogłyby być małpy i konie, a i tak w naszym systemie rządzi> Premier z Ministrami i podległą koalicją!!Co nie zmienia faktu, że prezydent ma prawo weta. Lech Kaczyński nie miał w czasach rządów Tuska większości, a mimo tego przynajmniej jedno weto mu się udało. To, że Polska zdaje się małpować amerykański model rządu, ale bez systemu check and balance, co chyba ładnie tłumaczy się jako system hamulców i równowagi nie oznacza, że koń albo inny pierwszy lepszy kandydat może kimś tam zostać, tylko że no właśnie, coś jest nie tak jak być powinno w samym systemie rządu. > No ale staną na głowie żeby próbować przekabacić Nowicką, żeby nie rezygnowała/ nie odwołać jejA to od kiedy? Nie słyszałem o tym, żeby ktokolwiek starał się przekonać kogokolwiek do czegokolwiek. Oczywiście słyszałem o tym, że Palikot wszczyna taką histerię, zdaje się tak z góry coś zakładając. Palikotowi nie udaje się nawet wprowadzić nowego slangu, bo z tego co wiem, dla większości wciąż właściwą formą jest "pani marszałek", a nie "marszałkini". Bardzo mnie to cieszy. Gdyby Palikot był w czymkolwiek skuteczny (poza show na miarę Dody), to miałbym powody do zmartwień.
|
|
9 na 9 | Meretseger (61860 punktów) | >RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa >niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności. Oj tam, oj tam, zaraz pierwsi. Nie tacy znów pierwsi. A Klaus Wowereit, a Jóhanna Sigurðardóttir, a André Boisclair, a Franck Riester, a Benjamin Bradshaw to co? W ogonie się Polska ciągnie, a nie "pierwsi". Jeżeli już, to od końca, więc nie ma co się tak zachłystywać i piać z zachwytu. W cywilizowanym świecie różnorodność to normalna rzecz.
|
|
 | 6 na 6 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | >>RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa >>niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności. >Oj tam, oj tam, zaraz pierwsi. Nie tacy znów pierwsi. A Klaus Wowereit, a Jóhanna Sigurðardóttir, a André Boisclair, a Franck Riester, a Benjamin Bradshaw
Aleksander Macedoński...
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter)
|
|
|  | 8 na 8 | makoshika (1454 punktów) |
>>Oj tam, oj tam, zaraz pierwsi. Nie tacy znów pierwsi. A Klaus Wowereit, a Jóhanna Sigurðardóttir, a André Boisclair, a Franck Riester, a Benjamin Bradshaw
>Aleksander Macedoński...
U nas nie miałby szans. 3278 naukowców z polskich uczelni (z których tylko 2 mieszczą się w pierwszej "500" najlepszych uczelni świata) i 123 generałów ze sztabu generalnego (z których 112 dowodzi dywizjami z kartonu) obwołałoby go "ciotą", czyli odstępstwem od NORMY.
|
|
| |  | 3 na 3 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > U nas nie miałby szans. 3278 naukowców z polskich uczelni (z których tylko 2 mieszczą się w pierwszej "500" najlepszych uczelni świata) i 123 generałów ze sztabu generalnego (z których 112 dowodzi dywizjami z kartonu) obwołałoby go "ciotą", czyli odstępstwem od NORMY.I nawet Święty Zastęp na to by nie poradził... 
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter)
|
|
4 na 4 RX500 (1813 punktów) (zablokowany) | > Kopacz, Tusk, Miller, Giertych, .. jak ten establishment boi się głosowania nad Anną Grodzką na> wicemarszałkinię.. RAZ bylibyśmy wyjątkiem, pierwsi na tle Świata, postępowego społeczeństwa> niebojącego się różnorodności, swego rodzaju inności.-Czesi spieprzyli sprawę. Mogli zadziwić cały postępowy świat wybierając pierwszego kolorowego prezydenta w Europie. www.wykop.(*)-czech-trzeci-w-sondazach-eng/-Konkurs "Dziwadło na piedestał" trwa, najciekawsze zapewne przed nami.
Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia - Albert Camus
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|