Wojna , niemal na miarę wojny domowej! Wojna o krzyż przed Pałacem Namiestnikowskim! Dziś staje się bardzo niebezpieczną sytuacją ! Mimo wielu dyskusji we wszystkich środkach masowego przekazu między tymi,którzy zachowują się jak Rejtan(tylko,że on bronił Polski przed rozbiorem),a tymi ,którzy rozsądnie, obiektywnie (w tym księża np. ksiądz Sowa), podtrzymują rozsądną decyzję władz ,trwają przygotowania do wojny , w której krzyż staje się mieczem.Ba ,mieczy-krzyży przybyło! Grupa fanatyków pseudoreligijnych jest tak wojownicza i trzyma się skutecznie, gdyż za nimi stoi oczywiście siła polityczna. Trudno zrozumieć we współczesnym świecie, partię polityczną, za którą głosowało w wyborach prezydenckich ponad 45% Polaków , która cofa się w Średniowiecze, w okres wojen krzyżowych, walk z Katarami, Albigensami, paleniem na stosach Templariuszy! Z obawą, odrazą, patrzę w telewizor przed "godziną W" czyli g.13-tą! Świat oceni Polskę jako ciemnogród w środku nowoczesnej Unii Europejskiej!
|