Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zaczęło się...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-08-2010 14:18dstr (1474 punktów)Zaczęło się...
Ocena 2 na 2
... czyli powolna reakcja immunologiczna zdrowiejącego organizmu.

wiadomosci(*)iosy_tych_starcow___Akcja.html

www.fronda(*)zyz_smolenski_w_zdunskiej_woli

info.wiara.pl/doc/605268.Krzyz-sprofanowany

Nie jestem w tym momencie blisko Warszawy (ani Polski), ale niedawno zastanawiałem się - co by było gdybym wszedł spokojnie sam w grupę "obrońców" (udając, że chcę do nich dołączyć) a następnie sam spróbował przestawić przedmiot sporu.

Nie polecałbym podjęcia się tej czynności bez gogli ochronnych i innych ochraniaczy...

Ciekawi mnie też to, w którym momencie służby mundurowe by zadziałały - po pierwszym ciosie w moją stronę, czy dopiero po tym, jak bym padł nieprzytomny z rozwalonym łbem...

Z pierwszej wiadomości wynika, że ktoś mnie w tym wyręczy.

ehhh... Ciekawe te wiadomości z Polski, ciekawe...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

LadyTilly (613 punktów)

>Nie polecałbym podjęcia się tej czynności bez gogli ochronnych i innych ochraniaczy...
nooo ehhh no i jeszcze stopery w uszach www.youtube.com/watch?v=axr9saloF6M
rysiek (4593 punktów)
Jedna, czy dwie "jaskółki" nie "czynią wiosny". Pisowsko-krzyżowa paranoja może mieć taki np. ciąg dalszy:
paradowska.blog.polityka.pl/?p=253
Myflowers (2721 punktów)

>info.wiara.pl/doc/605268.Krzyz-sprofanowany
>

(...)Opowiada, że młodzi ludzie żartowali z oblepionego puszkami krzyża, robili sobie z nim zdjęcia, aż w końcu ktoś z tłumu im go odebrał. Połamany krzyż trafił na śmietnik.

Rozumiem, że to obrońca WC, odebrał krzyż , sprofanował go połamaniem i wyrzuceniem na śmietnik? Bo nie był to krzyż krzyżowy, tylko niekrzyżowy - czyli intencja się liczy i wtedy krzyż przestaje być krzyżem??? Ło matko z córką albo Jezus, Maria, Rydzyk

(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
KarolG (2892 punktów)
Spodobał mi się komentarz na Frondzie:
Cytat:
"Ateusz2 napisał/a:

piątek, 6 sierpnia 2010, 14:43

Wygląda na to, że "obrońcy" krzyża doprowadzili do tego, że zamiast powagi, krzyż stał się przedmiotem dobrej zabawy."

W ogóle po przeczytaniu komentarzy na Frondzie miałem wrażenie, że mało tam oszołomów. Dziwne (??)

Thank God, I'm an atheist
06-08-2010 20:43 
 Ocena 6 na 6
TyDraniu (6569 punktów)
Cytat:
Czy to prawda, że w pobliżu pałacu ktoś przytargał drabinę,
przywiązał się do niej i wrzeszczał... NIE ODDAMY
DRABINY,NIE ODDAMY DRABINY ,NIEEEE ODDAMYYYY,NIE
ODDAMYYYYY ,NIE ODDAMY!


KarolG (2892 punktów)
Gdzie takie cudo znalazłeś? W komentarzach na Frondzi nie ma.


Thank God, I'm an atheist
06-08-2010 21:09 
 Ocena 2 na 2
TyDraniu (6569 punktów)
07-08-2010 01:04 
 Ocena 1 na 1
Myflowers (2721 punktów)
>Tutaj

Toż to nie Fronda, to Interia


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
07-08-2010 01:02 
 Ocena 3 na 3
Myflowers (2721 punktów)
>Gdzie takie cudo znalazłeś? W komentarzach na Frondzi nie ma.
>
Thank God, I'm an atheist


A to nie cudo????

wiadomosci(*)rzez_nieporozumienie,item.html


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
07-08-2010 01:07 
 Ocena 3 na 3
Myflowers (2721 punktów)
>>Gdzie takie cudo znalazłeś? W komentarzach na Frondzi nie ma.
>

I cudo jeszcze jedno - żałoba będzie trwała bez końca:
www.wprost(*)y-poslow-PiS-zostaja-w-Sejmie/

(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
KarolG (2892 punktów)
>I cudo jeszcze jedno - żałoba będzie trwała bez końca:
>www.wprost(*)y-poslow-PiS-zostaja-w-Sejmie/
To już przekracza ludzkie pojęcie. Oni się zachowują jak dzieci w piaskownicy.

Thank God, I'm an atheist
09-08-2010 15:42 
 Ocena 2 na 2
Praprababka (403 punktów)
(zablokowany)
>>www.wprost(*)y-poslow-PiS-zostaja-w-Sejmie/
Ładnie niejaki "sondor" to skomentował "Krzyż bym postawił przed mieszkaniem Prezesunia, a portrety z sejmu bym powiesił wokół krzyża tak żeby rano, wieczór we dnie i w nocy cieszyły oczy Prezesunia" - podpisuję się pod tym.
KarolG (2892 punktów)
>A to nie cudo????
>wiadomosci(*)rzez_nieporozumienie,item.html
Baran do kwadratu!

Thank God, I'm an atheist

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365