 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-08-2010 14:18 | dstr (1474 punktów) | Zaczęło się...
2 na 2 | ... czyli powolna reakcja immunologiczna zdrowiejącego organizmu. wiadomosci(*)iosy_tych_starcow___Akcja.htmlwww.fronda(*)zyz_smolenski_w_zdunskiej_woliinfo.wiara.pl/doc/605268.Krzyz-sprofanowanyNie jestem w tym momencie blisko Warszawy (ani Polski), ale niedawno zastanawiałem się - co by było gdybym wszedł spokojnie sam w grupę "obrońców" (udając, że chcę do nich dołączyć) a następnie sam spróbował przestawić przedmiot sporu. Nie polecałbym podjęcia się tej czynności bez gogli ochronnych i innych ochraniaczy... Ciekawi mnie też to, w którym momencie służby mundurowe by zadziałały - po pierwszym ciosie w moją stronę, czy dopiero po tym, jak bym padł nieprzytomny z rozwalonym łbem... Z pierwszej wiadomości wynika, że ktoś mnie w tym wyręczy.  ehhh... Ciekawe te wiadomości z Polski, ciekawe... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 |
2 na 2 |
3 na 3 | Myflowers (2721 punktów) |
> info.wiara.pl/doc/605268.Krzyz-sprofanowany> (...)Opowiada, że młodzi ludzie żartowali z oblepionego puszkami krzyża, robili sobie z nim zdjęcia, aż w końcu ktoś z tłumu im go odebrał. Połamany krzyż trafił na śmietnik. Rozumiem, że to obrońca WC, odebrał krzyż , sprofanował go połamaniem i wyrzuceniem na śmietnik? Bo nie był to krzyż krzyżowy, tylko niekrzyżowy - czyli intencja się liczy i wtedy krzyż przestaje być krzyżem??? Ło matko z córką albo Jezus, Maria, Rydzyk 
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
| KarolG (2892 punktów) | Spodobał mi się komentarz na Frondzie: Cytat:"Ateusz2 napisał/a:
piątek, 6 sierpnia 2010, 14:43
Wygląda na to, że "obrońcy" krzyża doprowadzili do tego, że zamiast powagi, krzyż stał się przedmiotem dobrej zabawy."
W ogóle po przeczytaniu komentarzy na Frondzie miałem wrażenie, że mało tam oszołomów. Dziwne (??)
Thank God, I'm an atheist
|
|
|  | | KarolG (2892 punktów) | Gdzie takie cudo znalazłeś?  W komentarzach na Frondzi nie ma.
Thank God, I'm an atheist
|
|
| |  | 2 na 2 |
| | |  | 1 na 1 | Myflowers (2721 punktów) | > Tutaj Toż to nie Fronda, to Interia 
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
| |  | 3 na 3 | Myflowers (2721 punktów) | > Gdzie takie cudo znalazłeś? W komentarzach na Frondzi nie ma.> Thank God, I'm an atheistA to nie cudo???? wiadomosci(*)rzez_nieporozumienie,item.html
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
| | |  | 3 na 3 | Myflowers (2721 punktów) | > >Gdzie takie cudo znalazłeś? W komentarzach na Frondzi nie ma.> I cudo jeszcze jedno - żałoba będzie trwała bez końca: www.wprost(*)y-poslow-PiS-zostaja-w-Sejmie/
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
| | | | |  | 2 na 2 Praprababka (403 punktów) (zablokowany) | > >www.wprost(*)y-poslow-PiS-zostaja-w-Sejmie/Ładnie niejaki "sondor" to skomentował "Krzyż bym postawił przed mieszkaniem Prezesunia, a portrety z sejmu bym powiesił wokół krzyża tak żeby rano, wieczór we dnie i w nocy cieszyły oczy Prezesunia" - podpisuję się pod tym.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|