Racjonalista - Strona głównaDo treści
Krzyż na drogę nowym mieszkańcom.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-04-2011 15:12Diana Maciejewska (547 punktów)Krzyż na drogę nowym mieszkańcom.
Ocena 6 na 6
Tak, w listopadzie 2010 roku, wyglądało przekazanie kluczy mieszkańcom bloku socjalnego w Ostrołęce:
www.youtub(*)&feature=player_embedded#at=19

Jak widać Redcap'y wszędzie się wepchają :/

PS Filmik znalazłam przypadkiem, podczas poszukiwań informacji o Gdańskim hotelu pielęgniarskim, a że nic szczególnego nie znalazłam, to tak przy okazji, może ktoś wie coś o tym hotelu? (jakiekolwiek info mailem proszę)

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Tak, w listopadzie 2010 roku, wyglądało przekazanie kluczy mieszkańcom bloku socjalnego w
>Ostrołęce:
>Jak widać Redcap'y wszędzie się wepchają :/
To takie atawistyczne... Swój teren obsikać, choćby symbolicznie. A nuż, widelec, kiedyś uda się ten blok "odzyskać"? W końcu "młyny watykańskie mielą powoli" i może za jakieś dwieście, trzysta lat przed nową Komisją Majątkową XXIII lub XXIVw. uda się udowodnić, ze Kościół ma do tego bloku słuszne prawa. A boga się powoła na świadka...
slik (20011 punktów)
>To takie atawistyczne... Swój teren obsikać, choćby symbolicznie. A nuż, widelec, kiedyś uda się ten blok "odzyskać"? W końcu "młyny watykańskie mielą powoli" i może za jakieś dwieście, trzysta lat przed nową Komisją Majątkową XXIII lub XXIVw. uda się udowodnić, ze Kościół ma do tego bloku słuszne prawa. A boga się powoła na świadka...
>
Tym bardziej, że z filmu w sposób jasny wynika, że to Kościół zbudował mieszkania biednym ludziom i korzystając z pośrednictwa urzędnika miasta, przekazał je potrzebującym. Urzędnicy Pana Boga tylko asystowali podczas uroczystości.
U nas, za "poświęcenie mostu", zbudowanego z funduszy unijnych, arcybiskup dostał kilkadziesiąt tysięcy zł - nie wiadomo dokładnie, bo nikt do tego nie chce się przyznać

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365