Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tęczowa flaga na Ursynowie- bedzie protest?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-06-2011 16:30pompa (524 punktów)Tęczowa flaga na Ursynowie- bedzie protest?
0 na 2
No właśnie

W sobotę o godz. 18:30 burmistrz Ursynowa Piotr Guział dokona uroczystego wciągnięcia na maszt przy ratuszu tęczowej flagi, będącej symbolem walki o równość i tolerancję.

Jednocześnie będzie to oficjalne otwarcie Tygodnia Równości na Ursynowie

Po wciągnięciu flagi, o godz. 19.30 rozpocznie się plenerowy pokaz filmu "Transamerica", do którego wstęp wygłoszą zaproszeni goście: Anna Grodzka z Fundacji Transfuzja oraz redaktor Jacek Żakowski z "Polityki".
www.zw.com.pl/artykul/278370,604909.html
i jeszcze link z fotami www.tvnwar(*)laga-nad-ursynowem,221153.html
Będzie jaki protest? bo w przypadku flagi watykanu na szkole to był list do kuratorium.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Menel de Lux (3111 punktów)
>Będzie jaki protest? bo w przypadku flagi watykanu na szkole to był list do kuratorium.

Sugerujesz że M. Agnosiewicz powinien się tym zająć?
Przecież "tęczowa flaga" nie narusza w żaden sposób konstytucji, symbolizując jedynie tak jak mówisz równość i tolerancję.
Protestu można się spodziewać z całą pewnością ze strony środowisk PISio- radio maryjno- katolickich.
Ciekawe czy burmistrz Ursynowa celowo tą płachtę na byka wywieszsza, jeśli tak to co go motywuje?
05-06-2011 18:16 
 Ocena 6 na 6
Ania... (14138 punktów)
>Protestu można się spodziewać z całą pewnością ze strony środowisk PISio- radio maryjno- katolickich.
I chyba takiego właśnie się spodziewamy. Cytat:
Tolerancja to promowanie homoseksualizmu!
Tak jakby orientację seksualną dało się promować.
>Ciekawe czy burmistrz Ursynowa celowo tą płachtę na byka wywieszsza, jeśli tak to co go motywuje?
Pewnie chce okazać właśnie tolerancję i podtentegować kościół
05-06-2011 21:38 
 0 na 2
pompa (524 punktów)

>Sugerujesz że M. Agnosiewicz powinien się tym zająć?
Obojętnie kto się tym zajmie, byle by skutecznie

>Ciekawe czy burmistrz Ursynowa celowo tą płachtę na byka wywieszsza, jeśli tak to co go motywuje?
Bo jest tydzień tolerancji i to jest otwarcie.
maruda (5550 punktów)
>Obojętnie kto się tym zajmie, byle by skutecznie
Jakich oczekujesz skutków takiej reakcji? Pamiętaj że najlepiej taką akcję rozpoczniesz sam. Tylko ty wiesz czego chcesz. Napisz sam pismo i zacznij zbierać podpisy.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Będzie jaki protest? bo w przypadku flagi watykanu na szkole to był list do kuratorium.
Watykan jest obcym i wrogim wobec Polski państwem!
W jego przypadku to tak jakby wywiesić flagę ze swastyką.
A flaga tęczowa jest symbolem wolności i tolerancji!




Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
05-06-2011 23:11 
 Ocena 3 na 3
AdamGr (3037 punktów)

A mnie to się kojarzy z wytwórnia farb a nie z jakaś wolnością
05-06-2011 23:22 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> A mnie to się kojarzy z wytwórnia farb a nie z jakaś wolnością
To jest symbol różnorodności i wolności ludzkiej seksualności!
A może Ty chcesz urządzać ludziom życie? Bo Ty wiesz lepiej co jest dobre i jak ludzie powinni żyć?
Przyznaj się, że chciałbyś, aby żyli według Twoich wyobrażeń!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
05-06-2011 23:36 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
Oj..oj..ojjoj....abys szczepion?
CO ty mi tu fandzolisz robaczku, ja mowie o kolorach a ty rzucasz kamieniami.
Zadużo hormonów, oj za dużo.
Człek się tylko odezwie to zaraz nóż do garła przystawiają...a o czym to mówiłes? O wolności tak ?
06-06-2011 09:14 
 Ocena 4 na 4
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Człek się tylko odezwie to zaraz nóż do garła przystawiają
Tak ,i jeszcze bombę rzucę. Bo jestem za przywilejami dla homoseksualistów!
Tyle się nacierpieli od Wszechpolaków, byli bici, kamienowani i opluwani, że im się coś od życia należy. Idę na paradę i będę się biła, jak zajdzie potrzeba, a masę (krytyczną) mam!




Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
06-06-2011 09:41 
 Ocena 3 na 3
AdamGr (3037 punktów)
Jakimi znowu przywilejami?
Chodzi ci o zniżki na przejzady tak ?
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>Jakimi znowu przywilejami?
>Chodzi ci o zniżki na przejzady tak ?
O gejobusy? Będą jeździły 11 czerwca za darmo!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
06-06-2011 14:45 
 Ocena 1 na 1
maruda (5550 punktów)
>O gejobusy? Będą jeździły 11 czerwca za darmo!
Możesz rozwinąć, nie jestem se stolicy, a wujek google udaje że nie rozumie pytania o gejobusy.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>>O gejobusy? Będą jeździły 11 czerwca za darmo!
>Możesz rozwinąć, nie jestem se stolicy, a wujek google udaje że nie rozumie pytania o gejobusy.
3. Paradobus - Łukasz Pałucki przedstawił trzy warianty Paradobusa, z których obecni wybrali wariant "speed amerykański" w cenie 3 tys, zł brutto (wynajem autobusu z kierowcą bez ochrony). Łukasz Pałucki proponuje, aby Paradobus kursował w godzinach 11 czerwca w sobotę od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego czyli 12 czerwca 2011 r. co około 25 minut na trasie: Le Garage - City - Galeria - Akademia/Dworzec Centralny -Fantom - Glam Club - Metro Politechnika -Toro i z powrotem. Dodatkowo Paradobus zatrzymywać będzie się w okolicach Metra Centrum, Metra Politechnika i Dworca Centralnego. Klub City, który jest niewielkim miejscem, zadeklarował, że będzie otwarty w noc kursowania Paradobusu tylko do godziny drugiej i chciałby przejąć całonocne koszty płacenia dwóch ochroniarzy znajdujących się w Paradobusie. Natomiast koszty samego Paradobusu zostaną podzielone równo pomiędzy pozostałe kluby będące przystankami na trasie. Łukasz Pałucki i Paweł Kiepuszewski oświadczyli, że do następnego posiedzenia komitetu organizacyjnego, które odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca 2011 r. o godzinie 20:00 (również w klubie Akademia) opracują dokładny rozkład jazdy Paradobusu i przedstawią go komitetowi. Paulina Piechna (SLD) deklaruje, że poprosi o pomoc członka komitetu honorowego parady -Sebastiana Wierzbickiego o pomoc w tym, aby w okolicach ww. przystanków Paradobusu w noc kursowania pojawiły się wzmożone patrole policji.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)

> A flaga tęczowa jest symbolem wolności i tolerancji!

A wolność i tolerancja to? No? Nasza Główna Sloganistko? to???
Hm?
Cytat:

interesuje mnie jej ocena psychologiczna i prawna.


Cytat:

Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
- Anthony de Mello
Przebudzenie


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Nasza Główna Sloganistko?
Jaka "nasza"?
Oburzasz się na Nasz Ojciec Święty!
> A wolność i tolerancja to?
Wolność to uświadomiona konieczność.
Granicą mojej wolności jest wolność drugiego człowieka.
Tolerancja jest złym określeniem.
Czy mam tolerować śmierdzącego potem faceta w przedziale pociągu? Przenigdy!
A czy mam tolerować geja lub Cygana jadącego w tym samym przedziale?
Jeżeli nie toleruję smrodu, to postępuję jak każdy.
Jeśli nie toleruję geja czy Cygana to znaczy , że mam uprzedzenia.
Sprawa mojej psychiki, a nie zmysłów.
Geja i Cygana należy akceptować, a nie tolerować.

Cytat:
>interesuje mnie jej ocena psychologiczna i prawna.

Dlatego jakoś nikt nie potrafi wygrać ze mną polemiki w tym temacie.
Bo obrzucania inwektywami, oburzania się i pukania się w czoło nie uznaję za rzeczowe argumenty.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
07-06-2011 21:06 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Wolność to uświadomiona konieczność.

Wyobraź sobie, że nie otworzył ci się spadochron. Lecisz. Uświadamiasz sobie, że za chwilę będziesz niesmaczną kupką na chodniku. Co to ma wspólnego z wolnością?

>Granicą mojej wolności jest wolność drugiego człowieka.

Ale aby doświadczyć owej granicy, musisz drugiego zranić.

>Czy mam tolerować śmierdzącego potem faceta w przedziale pociągu? Przenigdy!

Weź pod uwagę, że zmysł powonienia męczy się bardzo szybko. Po chwili nie będziesz czuła nic, a nawet może się zakochasz.

>Geja i Cygana należy akceptować, a nie tolerować.

Ja tam wolę patrzeć im na ręce.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
PanBuk (6257 punktów)
>> Nasza Główna Sloganistko?
>Jaka "nasza"?
>Oburzasz się na Nasz Ojciec Święty!

? A jaka? "Racjonalistyczna" czyli nasza... Przykro mi ale jak rodzina jesteśmy TU.... A, że Twoim ojcem był OchKarol... Sory.. W to nie wnikam.
Oburzam się tam gdzie trzeba. Tu nie trzeba.

>> A wolność i tolerancja to?
>Wolność to uświadomiona konieczność.
>Granicą mojej wolności jest wolność drugiego człowieka.
? a granica wolności drugiego człowieka? Zapraszam na kawę, z tym, że lubie pluc komus do kawy, w koncu - jestem wolny, moze cham, ale przecież "granica wolności"?

>Tolerancja jest złym określeniem.
>Czy mam tolerować śmierdzącego potem faceta w przedziale pociągu? Przenigdy!
A niby dlaczego? Ma bilet!
>A czy mam tolerować geja lub Cygana jadącego w tym samym przedziale?
A co to jest smród? Bo tu śmierdzi rasizmem... Ale może pachnie?

>Jeżeli nie toleruję smrodu, to postępuję jak każdy.
Piekne!
>Jeśli nie toleruję geja czy Cygana to znaczy , że mam uprzedzenia.
ciekawe co na to zdanie a)geje b)cyganie...

>Sprawa mojej psychiki, a nie zmysłów.
doprawdy? psychike masz z tyłu a zmysly z przodu? czy odwrotnie?

>Geja i Cygana należy akceptować, a nie tolerować.
No ale - czytajac to co wyżej:
=>"Czy mam tolerować śmierdzącego potem faceta w przedziale pociągu? Przenigdy!" A jak to Cygan? To? No co?

>Dlatego jakoś nikt nie potrafi wygrać ze mną polemiki w tym temacie.
>Bo obrzucania inwektywami, oburzania się i pukania się w czoło nie uznaję za rzeczowe argumenty.

Jakiej polemiki? Ciekawostki z lamusa? No miejrze litosc... Argumentow to Ty moja droga nie umiesz znaleść. A są bardzo mocne, szczególnie u wyznawców Darwina - ale ja Ci ich nie pokaże.
W koncu z kim bym dalej bajdużyl???



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> A są bardzo mocne, szczególnie u wyznawców Darwina - ale ja Ci ich nie pokaże.
Psycholog David M. Buss w książce "Ewolucja pożądania" podaje kilka ewolucyjnych wyjaśnień dotyczących homoseksualizmu. 5 bodajże.
Ale co do każdego są jakieś ale. I żadne nie wyjaśnia kwestii do końca.
Poza tym, gdyby nawet wyjaśniało to co?
Homoseksualizm przez wielu ludzi nadal uważany jest za zboczenie , a w wielu państwach karany.
To, że w innych jest nie karany i uznawany za normę, jedną z trzech orientacyj, jest zasługą naukowców (psychologów i psychiatrów) którzy dzięki badaniom naukowym
dostarczyli dowodów że homoseksualiści są normalnemi ludźmi.
A żadne Darwiny w tym nie pomogły.
> Ciekawostki z lamusa?
Nie ciekawostki z lamusa tylko badania naukowe!
Tych ciekawostek z lamusa różne fundacje boją się jak dyabeł święconej wody bo podważają one u fundamentów źródła ich utrzymania.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
08-06-2011 13:51 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>> A są bardzo mocne, szczególnie u wyznawców Darwina - ale ja Ci ich nie pokaże.
>Psycholog David M. Buss w książce "Ewolucja pożądania" podaje kilka ewolucyjnych wyjaśnień dotyczących...

ależ dziękuje!

Cytat:

CZEGO CHCĄ KOBIETY

Pozycja społeczna
Obserwacja tradycyjnych społeczności zbieracko-łowieckich, stanowiących najlepszą z dostępnych analogię do archaicznych warunków, w których rozwijał się nasz gatunek, wskazuje, że nasi przodkowie żyli w społecznościach o jasno określonej hierarchii. Na górze tej hierarchii dobra płynęły szeroką rzeką, z rzadka jedynie kapiąc u jej dołu (Betzig, 1986; Brown, Chai-yun, n.d.).


zaczyna sie nieźle... Chyba nasz prezydent to czytał, przed pewnym spotkaniem z innym prezydentem, gdzie było o naszych kobietach ?
poczytamy zobaczymy...

>A żadne Darwiny w tym nie pomogły.
oooooooooo????????????
>> Ciekawostki z lamusa?
>Nie ciekawostki z lamusa tylko badania naukowe!

???? ile lat prowadzone? 20 lat temu w polsce o autyzmie to wiedzieli, że jest... Każde upośledzenie to był WARIAT lub DEBIL... nawet na Racjonaliscie mozna niezłe kwiatki znaleść:

Cytat:

Według wyników nowych badań europejskich większość osób dorosłych cierpiących na autyzm z regionu Anglii nie została zdiagnozowana i jest zupełnie nieświadoma swojego schorzenia.

W ramach badań, których wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie General Psychiatry, odkryto, że autyzm jest powszechniejszy wśród mężczyzn bez wyższego wykształcenia oraz tych, którzy mieszkają w budynkach socjalnych.
Tu

zeby był sens z badań potrzeba lat, i uaktualnień! Stałych badań a nie wyrywkowych pod publiczkę!

dziś jest "badanie" a jutro "anty-badanie" i?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> a nie wyrywkowych pod publiczkę!
Czyli poddanych procedurze peer review ,oraz opublikowanych w wiodących czasopismach naukowych.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)
>> a nie wyrywkowych pod publiczkę!
>Czyli poddanych procedurze peer review ,oraz opublikowanych w wiodących czasopismach naukowych.
a jakis przykladzik? Bo czytając właśnie... David M. Buss "Ewolucja pożądania" - myślę że troszkę mnie w bambuko robisz...Mistycyzm to nie nauka.

Cytat:

Pewien kolega opowiadał mi, jak siedząc w restauracji, chcąc nie chcąc przysłuchiwał się rozmowie kobiet zajmujących sąsiedni stolik. Wszystkie narzekały na brak odpowiednich mężczyzn w swoim otoczeniu. Choć były w tym momencie otoczone kelnerami, z których ani jeden nie miał ślubnej obrączki na palcu, żadna z nich nawet nie pomyślała o kelnerze jako o odpowiednim mężczyźnie.


hm? nasz mistyk znał myśli obcych kobiet... gdyby był ksiedzem, istniałaby mozliwość że je kiedys spowiadał a tak?
więc?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> a jakiś przykładzik?
Bo myśmy się może już zakałapućkały.
Chodzi mi o to o czym z Kowalską pisałam.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,423662#w423786


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)
>> A są bardzo mocne, szczególnie u wyznawców Darwina - ale ja Ci ich nie pokaże.
>Psycholog David M. Buss w książce "Ewolucja pożądania" podaje kilka ewolucyjnych wyjaśnień dotyczących

pitu pitu Grabowska - popatrz jak to się ma do POLSKI - TEJ POLSKI:

Cytat:

Mężczyźni wysocy cieszą się wyższą pozycją społeczną w niemalże wszystkich kulturach świata. "Wielcy ludzie" ze współczesnych nam plemion zbieracko-łowieckich (tzn. mężczyźni o wysokiej pozycji społecznej) są z reguły dosłownie wielcy a w każdym razie więksi i silniejsi od innych mężczyzn o niższej pozycji w hierarchii (Brown, Chai-yun, n.d.). Nawet w kulturach zachodnich wyżsi mężczyźni zarabiają więcej pieniędzy i szybciej awansują zawodowo. Niewielu amerykańskich prezydentów miało mniej niż 180 cm wzrostu, a podczas telewizyjnej debaty Bush - Dukakis (dwaj główni kandydaci w amerykańskich wyborach prezydenckich z roku 1988) wysoki Bush dokładał starań, by stać jak najbliżej niższego Dukakisa, najwyraźniej zdając sobie sprawę, że może na tym skorzystać. Jak zauważa ewolucyjny psycholog Bruce Ellis:
Wzrost jest rzetelnym wskaźnikiem zdolności do podporządkowania sobie innych w kontaktach społecznych... policjanci niżsi są częściej atakowani od wysokich co wskazuje, że ci ostatni wzbudzają większy szacunek przeciwników samym swoim wyglądem... wyżsi mężczyźni są bardziej poszukiwani przez kobiety, dostają więcej odpowiedzi na swoje oferty matrymonialne i częściej mają ładniejsze kobiety niż mężczyźni niżsi (Ellis, 1992, s. 279, 281){A Jarek ma kota...}.
Takież upodobania kobiet odnotował też antropolog Tomas Gregor, obserwujący życie plemienia Mehinaku z brazylijskiej Amazonii:
Umięśniony, dobrze zbudowany mężczyzna ma znacznie większą szansę zgromadzenia licznych przyjaciółek od mężczyzny drobnego, określanego pogardliwym mianem peritsi. Już sam tylko wzrost stanowi dużą zaletę. Jak powiadali moi informatorzy, silny zapaśnik budzi w swoich przeciwnikach strach i szacunek. Kobietom zaś wydaje się piękny (awitsiri) i pożądają go na męża lub kochanka. Triumfując w polityce i w miłości, zwycięski zapaśnik stanowi uosobienie męskości. Przeciwnie mężczyzna ponoszący ustawiczne porażki w zapasach - jak wielkie by nie byty inne jego zalety, uważany jest powszechnie za głupca. Gdy staje do zapasów, przyglądający się mężczyźni nie szczędzą mu złośliwych rad... Kobiety są mniej hałaśliwe, ale i one rzucają sarkastyczne uwagi, przyglądając się zapasom z drzwi swoich domostw. Żadna nie pała dumą, gdy zdarzy się jej mieć wiecznie przegrywającego za męża (Gregor, 1985, s. 35, 96).
David M. Buss - Ewolucja pożądania


a teraz zadanie domowe!
Wypisz - wyszukaj - POLSCY PREZYDENCI - i ich wzrost! i co? HA HA HA

Jaruzelski - ???
Wałęsa - ???
Kwaśniewski - ???
Kaczyński - ???
Komorowski - ???

>jest zasługą naukowców (psychologów i psychiatrów) którzy dzięki badaniom naukowym
dostarczyli dowodów że....

oj Grabowska... Teoria teorią a Naród Polski i tak swoje! hm?
to może te ICH badania w kwestii seksualizmu też o du...e potłuc???


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
08-06-2011 12:41 
 Ocena 1 na 1
Olga W. (396 punktów)
>Watykan jest obcym i wrogim wobec Polski państwem!

Tak jak to przeczytałam to mi się przypomniało, że wczoraj byłam w American Bookstore w Galerii Krakowskiej, a tam na półce z książkami oznaczonymi jako książki o tematyce polskiej była jedna z wielkim napisem VATICAN
diogenes (42753 punktów)
>Będzie jaki protest?

W sprawie tęczy listy kierować do nieba.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
06-06-2011 17:30 
 Ocena 1 na 1
pompa (524 punktów)

>W sprawie tęczy listy kierować do nieba.

Ale konkretnie do kogoś czy ogólnie do nieba. Bo wiesz ktoś niepowołany to dostanie i nie przyniesie to efektu.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>>Będzie jaki protest?
>W sprawie tęczy listy kierować do nieba.
Tęcza miała być symbolem pojednania Boga z ludźmi. Miała być symbolem pokoju. Że Bóg nigdy więcej nie ześle zagłady na ludzkość.
"Po czym Bóg dodał: <A to jest znak przymierza ,które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą , jaka jest z wami, na wieczne czasy. Łuk mój kładę na obłoki ,aby był znakiem przymierza miedzy Mną a ziemią. "

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
07-06-2011 10:46 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>>>Będzie jaki protest?
>>W sprawie tęczy listy kierować do nieba.
> Tęcza miała być symbolem pojednania Boga z ludźmi. Miała być symbolem pokoju. Że Bóg nigdy więcej nie ześle zagłady na ludzkość.
>"Po czym Bóg dodał: <A to jest znak przymierza ,które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą , jaka jest z wami, na wieczne czasy. Łuk mój kładę na obłoki ,aby był znakiem przymierza miedzy Mną a ziemią. "
Symbole zmieniają znaczenie.
Kiedyś swastyka nie była symbolem ludobójstwa.
A symbolem żałoby był kolor biały.
07-06-2011 20:19 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
> Tęcza miała być symbolem pojednania Boga z ludźmi.

Pierdoły semantyczne.
Tęcza jest ładna.
Reszta to fizyka.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
07-06-2011 20:39 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>> Tęcza miała być symbolem pojednania Boga z ludźmi.
> Pierdoły semantyczne.
No a katolicy nie chcą się pojednać, mimo iż Bóg chciał.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)
>>> Tęcza miała być symbolem pojednania Boga z ludźmi.
>> Pierdoły semantyczne.
>No a katolicy nie chcą się pojednać, mimo iż Bóg chciał.

Katolicy wszyscy? czy Papież..? Rydzyk? Natanek? Petz?

bo to może wyjść w sondażach, że to 2 bajki...

Nie chcą bo nie chcą czy nie chcą bo im nie wolno?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
menotz111 (16 punktów)
Aż mi się wierzyć nie chciało, gdy o tym przeczytałem... Wreszcie w tym homofobicznym ciemnogrodzie coś ruszyło w tej kwestii...
Konowal (6291 punktów)
zasubskrybowałem wątek żeby mieć powód do śmiechu

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365