Wcale mu się nie dziwie, że jest za dostępem do broni, po takich przejściach... Zresztą ja mam podobne zdanie na ten temat, z tą różnicą że niewidze powodów, dla których należałoby to ograniczyć wyłącznie do swoich czterech ścian. Tak czy siak popieram.
|