>bzdury wypisujecie w tym Waszym serwisie drodzy Panowie i Panie.
Możliwe. Jakieś konkrety?
>Zajmijcie sie lepiej samymi sobą. Jak Wam coś nie odpowiada w Kościele to się na niego nie "przyglądajcie". Każdy ma wolną wolę.
A co to za wolna wola, jeśli Ty mi będziesz mówił, co mam z nią zrobić?
|