Racjonalista - Strona głównaDo treści
Za przeproszeniem....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-04-2005 15:33KulczorZa przeproszeniem....
bzdury wypisujecie w tym Waszym serwisie drodzy Panowie i Panie.
Zajmijcie sie lepiej samymi sobą. Jak Wam coś nie odpowiada w Kościele to się na niego nie "przyglądajcie".
Każdy ma wolną wolę. Tak nas stworzył Bóg.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień" J 8, 7-8

mohawk (2936 punktów)Za przeproszeniem....
>bzdury wypisujecie w tym Waszym serwisie drodzy Panowie i Panie.

Możliwe. Jakieś konkrety?

>Zajmijcie sie lepiej samymi sobą. Jak Wam coś nie odpowiada w Kościele to się na niego nie "przyglądajcie". Każdy ma wolną wolę.

A co to za wolna wola, jeśli Ty mi będziesz mówił, co mam z nią zrobić?
KAFIR
>Jak Wam coś nie odpowiada w Kościele to się na niego nie "przyglądajcie".
W Polsce bardzo trudno Kościołowi nie przyglądać się, bo trzeba by chodzić ze wzrokiem wbitym w chodnik.
>Każdy ma wolną wolę. Tak nas stworzył Bóg.
Wiesz to czy powtarzasz baśnie zasłyszane w dzieciństwie?
Marcin_M (596 punktów)
Każdy człowiek ma wolną wolę (niekoniecznie daną przez Boga). Istnieje również wolność słowa i poglądów. Dlatego nikt nikomu nie może zabronić krytyki Kościoła Katolickiego.
Szkoda tylko, że fanatycy religijni tego nie rozumieją.
agnus deiOdp: Za przeproszeniem....
I ZEWZAJEMNOSCIA PANIE KULCZOR!
ja nie siedze na katolik.pl!
leo_z (935 punktów)Za przeproszeniem....
>"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień" J 8, 7-8
A jak rzucę kamień, to co? święty człowiek ze mnie, prawda

pozdrawiam
Ocykan
Kto Kościoła nie szanuje - niech od niego nie wymaga. Kto od Kościoła wymaga - niech go szanuje

Powyższa racjonalna zasada jest zasadą ogólną, dotyczy nie tylko Kościoła. W to miejsce można podstawić dowolny podmiot (również ateistów i/lub racjonalistów).

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365