Dzień dobry Zapraszam serdecznie do dyskusji na: www.dyskusja.netJako mieszkając za granicą jeżdżę często do Polski i boli mnie dezinformacja i indoktrynacja mych polskich rówieśników na temat religii. Dlatego otworzyłem właśnie nowe forum dyskusyjne. Grupą celową są wszyscy ludzie, którzy chętnie rozmawiają o światopoglądach, nauce itd. Ja jestem ateistą i gwarantuje autonomię nowego forum. Forum znajduje się na własnym serwerze w Niemczech. hosting.1u(*)de_DE/rechenzentrum/popup.htmlMoim celem jest umożliwienie wolnej dyskusji na np. przez kościół nie lubiane tematy. Bardzo proszę o każdą bezpłatną reklamę i pomoc przy wybudowaniu nowego Community. Do tego należy tez rozpoczynanie nowych tematów i na początek może nawet prowadzenie nudnych dyskusji. Te Forum dyskusyjne można wbudowywać też we własne strony internetowe. Przepraszam za ewentualne błędy w mej pisowni wynikające z mego pobytu w Niemczech. Z pozdrowieniami Grzegorz |