Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmiana nazwy Katowic.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-04-2005 23:53miglancZmiana nazwy Katowic.
Doszly mnie sluchy ze Katowice powroca do swej tradycji czczenia wielkich wodzow. W latach '50 to miasto nazywalo sie "Stalinogrod".
Otoz teraz na czesc zmarlego Wodza Narodu Katowice maja sie nazywac "Wojtylogrod"

czesławZmiana nazwy Katowic.
Proponuję Papagrad, albo Moherber.
GregorOdp: Zmiana nazwy Katowic.
>Proponuję Papagrad...

Inteligencja to Panowie nie blyszczycie.. Anie szacunkiem dla zmarlych osob. Wspolczuje Waszym bliskim, kiedy przyjdzie im odejsc, bo z Waszej strony beda mogli liczyc tylko na chamskie i prymitywne szyderstwa.
Romanoff
>>Proponuję Papagrad...
>Inteligencja to Panowie nie blyszczycie.. Anie szacunkiem dla zmarlych osob. Wspolczuje Waszym bliskim, kiedy przyjdzie im odejsc, bo z Waszej strony beda mogli liczyc tylko na chamskie i prymitywne szyderstwa.

Odpowiem za siebie: dobiegam 60-tki i pamiętam "tamte czasy". I wiesz co, Gregor? NIENAWIDZĘ KULTU JEDNOSTKI!
A o MOICH bliskich to JA będę się martwił...
RomanoffZmiana nazwy Katowic.
Hm...
Zgodnie z tradycją brzmienia chyba raczej ... "Janopawłowsk"
Lo-Debar (8 punktów)Zmiana, ale ta we mnie...
Ja nie czczę Papieża, ale poprzez niego - BOGA, w którego wierzę...

Dlaczego stale tak mnie, jako katoliczki, nienawidzicie? Co ja Wam złego uczyniłam, no co?

Tak, zmieniajmy - ale nie nazwy ulic, miast czy placów- lecz włane myśli...
_______________________________________________________________
For shame deny that thou bear'st love to any,
Who for thyself art so unprovident.
agnus deiOdp: Zmiana, ale ta we mnie...
A ja proponuje goraco KATOLICE !
Na farbie sie zaoszczedzi, a i ludziskom bedzie sie latwiej przyzwyczaic!
Jakby co to moj patent!
Pan Admin w razie czego zaswiadczy i da zaswiadczenie z data i godzina?
kafir (363 punktów)
>Dlaczego stale tak mnie, jako katoliczki, nienawidzicie? Co ja Wam złego uczyniłam, no co?
Nie biczuj się wydumaną nienawiścią, to cię raczej nie dowartościuje!
>Tak, zmieniajmy - ale nie nazwy ulic, miast czy placów- lecz włane myśli...
Zwróć ten apel raczej do wiernych. To oni są w tym kraju większością i to oni nazwy zmieniają.


Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365