Ja nie czczę Papieża, ale poprzez niego - BOGA, w którego wierzę...
Dlaczego stale tak mnie, jako katoliczki, nienawidzicie? Co ja Wam złego uczyniłam, no co?
Tak, zmieniajmy - ale nie nazwy ulic, miast czy placów- lecz włane myśli... _______________________________________________________________ For shame deny that thou bear'st love to any, Who for thyself art so unprovident.
|