 |
Ateizm jako regresus ad infinitum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-08-2003 13:20 | gewuriel...abdiel | Ateizm jako regresus ad infinitum | Skro tylko jestem nie odmówię sobie przyjemności polemiki z bardziej i miej szacownymi Panami ateistami często niesłusznie noszącymi to miano. Wybaczcie, że na nie będę usprwiedliwiał mojej krótkiej nieobecności, z pewnością nikt tu za mną nie tęsknił. Przyznam jednak, że spotkałem się z opiniami , iż konstryktywni adwersarze są na forum całkiem mile widziani. Temat który chciałem Wam moi "drodzy" koledzy przedstawić , to problematyka tzw. APP Racja , której zagorzałymi zwolenniekami {ku swojej niechybnej zgobie} z pewnością jesteście. Poczynania Pana Romana K. [ na codzień stosuję Pana Pacana ] i jego wataszków , są w stanie zadziwić niejednego człowieka. Naj zabawniejszym aspektem ich działalności jest tzw. Stowarzyszenie ruch FiM , który to w założeniu ma na celu zwalczanie "xenofobii" , "nietolerancji" etc etc. etc. niestety. Jednak kiedy przyjżeć się temu bliżej ...bliżej w sensie dosłownym ..dostrzegamy pewne nieścisłości. Większość zajęć jakimi pochłonięci są "członkowie" [ pozostawiam wolność interpretacji ] skoncentrowana jest na "szpiegowaniu" [ marnym ] Katolickich duchownych. Niejednokrotnie spotykałem się z ludźmi którym skłądano oferty współpracy z tygodnikiem FiM . W sposób chamski i impertynencki ponawiane są próby werbowania różnej maści specjalistów [ np. fotografów ] po to by kręcili się w parafialnej okolicy i zawsze czekali na wezwanie do wymarszu w teren .... a nóz trafi się jakiś ksiądz co zawinił w ten czy inny sposób. Naginanie prawdy [ czyli po prostu pisanie nieprawdy ] jest na porządku dziennym . Czyż nie jest to haniebna praktyka , czy nie zasługuje na krytykę . To nie jest dziennikarskie śledztwo, to nonsens . To szpiegostwo. Jak to bywa zawsze extremizm rodzi extremizm ...no i jestem. Zpewnością wataszki z FiM ...co niektórzy z racjonalisty również , czują się świetnie w tej roli [ M. A. jest tu wyjątkiem ] . Gdzież podziałą się rzetelność przekazu ... wszyscy wiemy [ czyli ja i oni ] , że niewielu chce robić dla was zdjęcia... [ wierszówki macie marne ] ludzie którzy są "członkami" [jak powyrzej] bądź sympatykami APP Racja ..nie prezentują się najlepiej..często wyglądają jak typy spod monopolowego a ich zaciętość w chęci oczerniania kleru , której wcale nie kryją budzi obawy o ich zdrowie psychiczne u osób postronnych. Farsa. Organizacja też nie najlepsza ..... raz się kumamy z Ryciem Matuszewskim potem go " sekatos" odcinamy, to zupełnie analogiczne do zażutów wobec kościoła ....waszych zażutów. Jednak tropienie kościelnego półświatka sprawia Wam widoczną przyjemność ...... choć zauważyłęm , że ostatnio lekko owa przyjemność osłabła .... wzieliście sie za politykę .... tygodnik coraz bardziej kolorowy i tylko czekać aż pojawią się w nim reklamy proszków do prania i całotygodniowy program telewizyjny. Czyżby idea "walki" jakże heroicznej zamierała ??? Aparat , który zbudowaliście, powoli przestaje być urzyteczny , coraz mniej artykułów poświęcanych jest teleologicznej tematyce. Imperium Kotła staje się pazerne , i będzie się stawało coraz bardziej . A ułuda , że nawet zateizowane społeczeństwo, będzie chciało słuchać dewiantów z kierownictwa FiM , czy APP Racja jest śmiechu warta. Coraz mocniej wasza pozycja ugruntowywuje sie obok Lepperystów , Korwin - Mikków , Giertychów ...i reszty. Co prawda do Millerystów jeszcze Wam trochę brakuje , chociaż kto wie ... oni mają ABW ...a wy tę chałastrę ze Stroarzyszenia. Zachowanie Wasze zdecydowanie przekroczyło , wszelkie nieszkodliwe występności KK , który to nadal pozostaje autorytetem w dziedzinie wiary i moralności. Wy zaś pozostaniecie .... oby na wieki ...nieautorytetem. Bez wyrazów szacunku dla kliki . Z wyrazami szacunku dla Mariusza. |
| webmaster (moderator) | masz jakieś problemy osobiste czy jak? wpadłeś na forum jak meteor i powpisywałeś bzdety tu i tam. a może by tak bardziej sensownie? >Temat który chciałem Wam moi "drodzy" koledzy przedstawić, to problematyka tzw. APP Racja, której zagorzałymi zwolenniekami {ku swojej niechybnej zgobie} z pewnością jesteście. mój 'drogi' kolego, zapewne zignorowałeś fakt, że jesteśmy apolityczni i niekomercyjni. oczernianie Jasia przez Jana świadczy nie o Jasiu, ale o Janie. tak więc, gewuriel, jak nie chcesz podzielić losu gandamara, to przynajmniej nas nie wkurzaj takimi wypowiedziami, bo nie dość, że pozbawione głębszego sensu i z błędami, to jeszcze dalekie od prawdy. z pozostałą częścią nie mogę polemizować, bo doprawdy nie ma z czym..
|
|
| przypadek | Chlopie, przeczytaj wpierw jakies artykuly w tym serwisie, pomysl (to ponoc nie boli), a pozniej pisz bzdurne posty na forum. Pojawilem sie tutaj przypadkiem i bardzo mi sie podoba, szkoda ze zaslepione spoleczenstwo naszego kraju nie wie, badz nie chce wiedziec tego wszystkiego.
A oprocz tego proponuje kupic sobie do domu slownik ortograficzny (taka inna gruba ksiazka procz Pisma Swietego, takze bardzo w zyciu pomocna) i sprawdzac pisownie kazdego uzywanego przez Ciebie wyrazu.
Wiem, ze pisanie w internecie o bledach przedpiscy jest niekulturalne (netykieta), ale jezeli ktos chce byc powaznie traktowanym, to powinien umiec pisac w jezyku ojczystym, a dopiero pozniej uzywac fraz lacinskich. W innym przypadku mozna stwierdzic, ze autor wogole nie rozumie tego o czym pisze.
Jako, ze ty, obronca wiary, najprawdopodobniej prawdziwy katolik, nie pozdrowiles nas, ktorzy wybrali inna droge do prawdy, to ja bede bardziej milosierny dla blizniego i pozdrawiam wszystkich, lacznie z Toba.
|
|
 | | gewuriel | >Chlopie, przeczytaj wpierw jakies artykuly w tym serwisie, pomysl (to ponoc nie boli), a pozniej pisz bzdurne posty na forum. >Pojawilem sie tutaj przypadkiem i bardzo mi sie podoba, szkoda ze zaslepione spoleczenstwo naszego kraju nie wie, badz nie chce wiedziec tego wszystkiego.
A oprocz tego proponuje kupic sobie do domu slownik ortograficzny (taka inna gruba ksiazka procz Pisma Swietego, takze bardzo w zyciu pomocna) i sprawdzac pisownie kazdego uzywanego przez Ciebie wyrazu.
Wiem, ze pisanie w internecie o bledach przedpiscy jest niekulturalne (netykieta), ale jezeli ktos chce byc powaznie traktowanym, to powinien umiec pisac w jezyku ojczystym, a dopiero pozniej uzywac fraz lacinskich. W innym przypadku mozna stwierdzic, ze autor wogole nie rozumie tego o czym pisze.
Jako, ze ty, obronca wiary, najprawdopodobniej prawdziwy katolik, nie pozdrowiles nas, ktorzy wybrali inna droge do prawdy, to ja bede bardziej milosierny dla blizniego i pozdrawiam wszystkich, lacznie z Toba. > >>>>> innego kontrargumentu nie znalazłeś jak tylko pisownia. Szkoda..... czekam dalej
|
|
| Tomek | Jako, że mój ateizm wywodzi się raczej z przesłanek naukowych to zazwyczaj unikam tematów, w których nie można określić wartości argumentów. Tym jednak razem szczerze ubawiony twoją postawą zrobię wyjątek. Już widzę jak (niczym pająk czyhający na jakiegoś ateistę)zacierasz ręce. Mimo to podnoszę rękawicę, którą rzuciłeś. (Ciekawe, do, której grupy mnie zakwalifikujesz, tej mniej czy też tej bardziej szacownej? Ale się nie łudzę). Do rzeczy. Co ma znaczyć zdanie ?,wszelkie nieszkodliwe występności KK,?Jesteś oszustem uprawiającym demagogię albo jakimś wioskowym kretynem, nierozumiejącym ciężaru pojęć chociażby indoktrynacji czy pedofilii? Być może nie chcesz dla komfortu psychicznego tych spraw roztrząsać. Wolisz demaskować z psychopatycznym detalizmem poczynania FiM, Racji, jakichś redaktorów czy fotografów. O przepraszam, to ty przecież mówiłeś o osiąganiu przyjemności z tropienia kościelnego półświatka. I jeszcze jedno. Oświeć mnie proszę; o jakiejże to prawdzie pisałeś? Naginanie prawdy??????????????.????? Czy nie uważasz, że "niechybnie" to trochę leciwie.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|