Fronda się cieszy, że nos paskudnym Racjonalistom została utarty: forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=25054 A to wybiórcze kłamczuszki z nich. A mówią, że to źli ateiści to manipulatorzy.
kurde, po takiej lekturze czuję się jeszcze gorzej niż po wypowiedziach Andrzeja L. Straszliwie patrzy się jak świat wokół wali się i pogrąża w ciemnościach przez zwykłych ludzi...