Szanowne koleżani, szanowni koledzy, drodzy przyjaciele. Wszystkim, którzy świętują ze swymi siostrami i braćmi katolikami oraz wszystkim, którzy będą biesiadować przez najbliższe dni życzę; "Niech zające i barany pospełniają Wasze plany, rzućcie wszystkie swe rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki. Niech to będzie czas uroczy jajecznej Wielkiej nocy" Zdrowia pogody ducha uśmiechu i spełnienia wszystkich Waszych marzeń życzy Wam
|