Racjonalista - Strona głównaDo treści
a ja znów o pomniku:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
14-04-2004 22:35Kołba (9 punktów)a ja znów o pomniku:)
Witam
Zwracam się z gorącą prośbą. Na stronie niezależnego portalu miejskiego mojej ukochanej Legnicy:
www.legnic(*)p?legnica=ankiety&files=pomnik
toczy się zacięta walka o postać która zasługuje na upamiętnienie poprzez postawienie pomnika.
Jak twierdzą niektórzy tylko przez złośliwość zgłosiłem osobę Bolesława II Rogatki zwanego także Łysym. Była to moja odpowiedź na kandydaturę posła LPR - Henryka Pobożnego. Tak to Ojciec i syn stali się przedmiotem sporuJ
Jednym słowem prosiłbym o oddanie głosu oczywiście po zapoznaniu się z postacią Legnickiego Bolesława. Tu nie wypada nie polecić tekstu Mariusza Agnosiewicza - przy okazji pozdrawiam serdecznie - poświęconego osobie księcia i złej sławie jaką niektóre kręgi starają się mu przypisać. www.racjonalista.pl/kk.php/s,97
Do tekstu dodałem krótki komentarz opisujący dokonania Bolesława, jednocześnie muszę przeprosić ale z uwagi na brak czasu informację podane są w strasznie oszczędnej formie.
Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam all.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365