Witam Zwracam się z gorącą prośbą. Na stronie niezależnego portalu miejskiego mojej ukochanej Legnicy: www.legnic(*)p?legnica=ankiety&files=pomniktoczy się zacięta walka o postać która zasługuje na upamiętnienie poprzez postawienie pomnika. Jak twierdzą niektórzy tylko przez złośliwość zgłosiłem osobę Bolesława II Rogatki zwanego także Łysym. Była to moja odpowiedź na kandydaturę posła LPR - Henryka Pobożnego. Tak to Ojciec i syn stali się przedmiotem sporuJ Jednym słowem prosiłbym o oddanie głosu oczywiście po zapoznaniu się z postacią Legnickiego Bolesława. Tu nie wypada nie polecić tekstu Mariusza Agnosiewicza - przy okazji pozdrawiam serdecznie - poświęconego osobie księcia i złej sławie jaką niektóre kręgi starają się mu przypisać. www.racjonalista.pl/kk.php/s,97Do tekstu dodałem krótki komentarz opisujący dokonania Bolesława, jednocześnie muszę przeprosić ale z uwagi na brak czasu informację podane są w strasznie oszczędnej formie. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam all. |