Dlaczego w KK tak często używa się porównania wiernych do Pasterza i owieczek? Przecież taki pasterz to doi te owieczki i goli, nie wspominam nawet o wyrobach masarskich...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Dlaczego w KK tak często używa się porównania wiernych >do Pasterza i owieczek? Przecież taki pasterz to doi te >owieczki i goli, nie wspominam nawet o wyrobach >masarskich...
o wyrobach masarskich nie wspominajmy.. coś za coś