Na wstępie pozdrawiam. Piękną i dobrą rzeczą jest szukać prawdy. Cieszę się, że tego trudnego zadania i wy podjeliście się. Wielu przed wami jej szukało z różnym skutkiem, czasem z narażeniem swego życia a nieraz cudzego. Wybraliście szlachetny cel, który wymaga też szlachetnego oręża. Życzę, abyście zło dobrem zwyciężali. "Prawda was wyzwoli"- z najlepszymi życzeniami. |