>Serwis został właśnie automagicznie przeniesiony na nowy serwer. Prosimy czytelników o informowanie o wszelkich zauważonych nieprawidłowościach w działaniu. Nieprawidłowość ta ma miejsce od dawna, a więc pewnie nie jest związana z przeprowadzką na nowy serwer. Otóż nie mogę [praktycznie nigdy] postować na forum spod Opery. W ogóle menu wpisywania i edycji postów jest pod Operą znacznie uboższe niż w najgorszej przeglądarce na świecie, czyli w produkcie Gatesa. Wydaje mi się, że nie wynika to z niewłaściwej konfiguracji przeglądarki.
|