Co do nagłówków, jest ok. Poza tym chyba lepiej czytałoby się posty, gdyby były zwyczajnie, czarno na białym. Na beżu, czy brązie jest ładnie i zgodnie z ogólną szatą, ale chyba niezbyt czytelnie. Jasny bąz na beżu ( to co widzę teraz po lewej stronie - MENU ) to raczej w ogóle pomyłka .
|