>"Uważam, że ten trudny kompromis, który uzyskaliśmy w ustawie antyaborcyjnej kilka lat temu, jest kompromisem, który służy normalności w Polsce, choć niewątpliwie nie rozwiązuje wszystkich problemów" - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Jak słucham tego kolesia to mi się nóż w kieszeni otwiera, dostaję drgawek i cisną się na usta słowa, których z szacunku dla tego forum nie zamierzam tu cytować.
|