Dusimy się w tym panstwie, powietrza zewszad brakuje a wladza wmawia nam, ze wszystko jest ok. Trudno nam wychodzic ze swoimi ideami na swiatlo dzienne, skoro juz na samym serwisie próbuja nas zdyskredytowac. Metody ich godne pochwaly: nieczyste chwyty i pogarda. Niechaj ich Bóg im wybaczy, moze wybaczy... |