Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Jeremy Corbyn szykuje holokaust brytyjskim Żydom???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
30-07-2018 09:02Arminius (25555 punktów)Czy Jeremy Corbyn szykuje holokaust brytyjskim Żydom???
Ocena 1 na 1
Trzy żydowskie gazety ukazujące się w Wielkiej Brytanii zamieściły w środowych wydaniach wspólny artykuł zatytułowany "United We Stand" - w którym napisano, iż " zaistnieje egzystencjalne zagrożenie" dla żydowskiego życia w Wielkiej Brytanii w wypadku przejęcia władzy przez Partię Pracy, której przewodzi Jeremy Corbyn.
Jeremy Corbyn - nieodrodny spadkobierca poglądów i tradycji utożsamianej z ojcem brytyjskiej lewicy Williamem Cobbettem (www.racjonalista.pl/forum.php/s,768655) jest ostrym krytykiem żydowskiego rasizmu i polityki państwa Izrael względem Palestyńczyków. Jednakże w jego opiniach nadal jeszcze daleko do postulatów zorganizowania na terenie GB kacetu i wyeksterminowania tam 270 tysięcy brytyjskich Żydów. Histeryczne ( i oszczercze) oskarżenia wysuwane pod jego adresem przez żydowską diasporę w Wielkiej Brytanii - eksploatujące propagandowo wątek holokaustowy - mają charakter sensu stricto hucpiarski i służą odwróceniu uwagi od rzeczywistego problemu, to jest prześladowania Palestyńczyków przez Żydów w Izraelu.



"LONDON (Reuters) - Three British Jewish newspapers said on Wednesday that there would be an “existential threat to Jewish life in this country” if the opposition Labour Party, led by Jeremy Corbyn, won power from the ruling Conservative Party.
The Jewish Chronicle, Jewish News and Jewish Telegraph said in a joint editorial titled “United We Stand” that the Labour Party had shown a tolerance of anti-Semitism since Corbyn was elected leader of the party in 2015.
It said their response was needed “because of the existential threat to Jewish life in this country that would be posed by a Jeremy Corbyn-led government”.

www.reuter(*)istential-threat-idUSKBN1KF2WZ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365