Po tym jak czekałem 2 minuty na załadowanie się strony by zobaczyć nowe zdjęcia dodane w wątku 'Foty, obrazki, bis" postanowiłem założyć trzeci z kolei tego typu, zapraszam do dodawania własnych obrazków.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Ostatnio tematy gejowskie jakoś strasznie modne są, a nawet prezentowano nam urocze "żarty" z gazeciny zwanej Rzepą czy jakoś tak, ja pozwolę sobie zaprezentować inny żarcik, skłonny jestem twierdzić, że lepszy: