"Lato to okres wypoczynku i wakacyjnych wędrówek. Wydaje Ci się, że wizyta w muzeum w czasie wakacji nie ma sensu? Mylisz się i na pewno sam to przyznasz, kiedy poznasz wakacyjną ofertę Muzeum Ziemi".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.