Zastanawiam się nad tym gdzie jest dno? Jak bardzo można się osmieszyć. Mówię tu o Polsce na arenie miedzynarodowej. Przykład?Bardzo proszę: sprawa Mazura. Amerykański sąd zwyczajnie wysmiał polską prokuraturę i miał rację. Nasza prokuratura jest nieskrupulatna i często nagina (żeby więcej nie powiedzieć) przepisy prawa. Nie zgadzam się na to! Ja jako młoda (jeszcze nie majaca prawa do głosu w wyborach) Polka, nie zgadzam się aby tak, nas- Polaków ośmieszano!Czy was to nie denerwuje? Każda kolejna afera, wchodzenie i wychodzenie z rządu polityków denerwuje mnie, pytam się, a gdzie jest w tym wszystkim miejsce dla NAS- Polaków! No błagam, po wyborach,już nic nie mamy do powiedzienia, oni będą się zajmować swoimi sprawami, a my swoimi,tak? na razie tak to wygląda.Ja poprostu się nie zgadzam na taką władzę jaka teraz panuje. NIE ZGADZAM SIĘ!
|