Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wizerunek anioła(diabła).pomozcie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
23-09-2007 08:11jadugarr (42 punktów)Wizerunek anioła(diabła).pomozcie
Witam mam wielka prośbe do Was.
Prosze podajcie mi jakieś interesujące tutuły określające powyższy temat.Niekoniecznie chodiz mi o wspolczesna literature prosze
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jarek (418 punktów)
>Witam mam wielka prośbe do Was.
>Prosze podajcie mi jakieś interesujące tutuły określające
>powyższy temat.Niekoniecznie chodiz mi o wspolczesna
>literature prosze

Witaj
Jaki aspekt wizerunku? Sprecyzuj swoje potrzeby, to coś może da się z tym zrobić.
Pozdrawiam
pyzalski (427 punktów)

>>literature prosze
"Więżniowie szatana" - ksiażkę tę napisał Jakub Kubaszewski
S.C.
Bazgroła to nie jest więc czy przenosić? To co kasować?
Jeżeli nie, to może powinien powstać poddział forum "PROŚBY CZYTELNIKÓW" lub coś w tym stylu.

Pozdrawiam
stały czytelnik
estetka (708 punktów)
>Niekoniecznie chodiz mi o wspolczesna
>literature prosze

ech jezeli niekoniecznie to jak chcesz aby Ci pomoc jezeli nie piszesz co jest koniecznie?
temat rzeczywiscie rzeka, wiec musialabys/musialbys sprecyzowac, czy zalezy Ci na literaturze religijnej, dzieciecej, fantastyce itd ...
poza tym jezeli chcesz ( domyslam sie, ze tak jest) aby ktos za Ciebie szukal w google, to ja sie zgadzam, ale rzadko i niechetnie, i niekompletnie...
o - prosze : www.sciaga(*)_sztuce_przedstaw_na_wybranych
_tekstach


"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu
jadugarr (42 punktów)
Chodzi mi po prostu jakies ciekawe tytuły które w niezły sposób opisują jak Anioła tak Diabła.O takie co was irytuja,zaskakuja,ciekawia
estetka (708 punktów)
>Chodzi mi po prostu jakies ciekawe tytuły które w niezły sposób opisują jak Anioła tak Diabła.O takie co was irytuja,zaskakuja,ciekawia

nigdy mi nie przyszlo do glowy zastanawiac sie, w ktorych ksiazkach najciekawiej ( lub njamniej ciekawie) zostaly przedstawione motyw koszyka na grzyby czy motyw chlorofilu czy motyw fortepianu... ta zabawa, ktora z roznych przyczyn ludzie przeprowadzaja jest dla mnie zwyklym cwiczeniem umyslu... po przeczytaniu co najmniej tysiaca i jednej ksiazki ale nigdy przed-)

"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu
Piotrek K. (451 punktów)
"Tajemniczy przybysz" Marka Twaina. Ewentualnie "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszńskiego.
LEGION. (3161 punktów)
Maja Lidia Kossakowsska - Obrońcy królestwa i Siewca wiatru
Dosyć nowe książki, wydane przez Fabrykę słów.

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
Bonzo9997 (313 punktów)
>Prosze podajcie mi jakieś interesujące tutuły określające
>powyższy temat.

Niedawno natknąłem się na to w necie, kiedyś czytałem to
bodajże w "Fantastyce":

Klatka Pełna Aniołów - Andrzej Zimniak:
histeria.pl/sf/sf/klatka.htm

To chyba nie do końca to o co ci chodzi, ale według mnie to całkiem ciekawa lektura. Dająca do myślenia.

Ps. "Klatka Pełna Aniołów" to tylko jedno z wielu opowiadań większego cyklu o Enkelu.

Gdzieś tam za firewallem musi być inny, lepszy świat...

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365