>>Być może lektura publikowanych przez nas materiałów będzie dla Państwa inspirująca i ciekawa dla >>Państwa sympatyków. >Gdyby taką klasę i szacunek dla światopoglądowych adwersarzy okazywało > chociaż 10% katolików w tym kraju... Od dziś redakcja "Znaku" ma u mnie wielkiego plusa.
To ten gatunek katolików, z którym daje się dyskutować. Jeżeli będą problemy ze znalezieniem ich w "Tygodniku Powszechnym", to w "Znaku" znajdą się na pewno.
PS. Błądziłem przez "Odpowiedz" i "Brudnopis", nie mogąc znaleźć końca, a potem okazało się, że wypowiedź jest w kilku kopiach. Próbuję je skasować, ale nie wiem czy się uda.
|