Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nieco luźniej... Woodstock!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
19-07-2011 00:35liebes (612 punktów)Nieco luźniej... Woodstock!
Ocena 1 na 1
Czy są tu Racjonaliści wybierający się na tegoroczny Woodstock? Może by stworzyć małą wioskę? Aż dziwne, że PSR nie wystawia się przy organizacjach pozarządowych. Można by więc jakoś tak... mniej formalnie - spotkać się, wypić piwko, podyskutować...

Zatem Racjonalni Woodstockowicze - meldujcie się!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ebrius (225 punktów)
(zablokowany)
> Może by stworzyć małą wioskę?
Najlepiej w pobliżu wioski Kryszny albo jeszcze lepiej w pobliżu Wioski Carlsberga
>dziwne, że PSR nie wystawia się przy organizacjach pozarządowych.
Cóż, najwyraźniej konkurencja jest nie do przebicia.
liebes (612 punktów)
>Najlepiej w pobliżu wioski Kryszny albo jeszcze lepiej w pobliżu Wioski Carlsberga

Jestem za. Może ktoś jeszcze się zdecyduje, to dogramy szczegóły
ARGutowski (797 punktów)
>dziwne, że PSR nie wystawia się przy organizacjach pozarządowych.

Na "Przystanku Woodstock"?! Obawiam się, że to nie ten target.


Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!
Kasza (396 punktów)
Znajomy mnie spytał czy jadę na Woodstock, bo przecież słucham rocka. Odpowiedziałem, że to syf. Czy coś się zmieniło przez 2 lata ?
liebes (612 punktów)
>Znajomy mnie spytał czy jadę na Woodstock, bo przecież słucham rocka. Odpowiedziałem, że to syf. Czy coś się zmieniło przez 2 lata ?

Nie wiem. Jeździłam na Woodstock w latach 2002-2005. Syf? Wszystko zależy od punktu widzenia. Dla mnie to świetna impreza muzyczna i okazja do spędzenia czasu ze znajomymi, którzy na co dzień mieszkają wiele kilometrów ode mnie i nie ma szans na spotkanie ze wszystkimi naraz w jednym miejscu. Okazuje się, że w tym roku, na Woodstocku, będzie to możliwe. Co kto lubi, nikogo nie namawiam, po prostu pytam, czy ktoś się wybiera.
ebrius (225 punktów)
(zablokowany)
>Znajomy mnie spytał czy jadę na Woodstock, bo przecież słucham rocka. Odpowiedziałem, że to syf. Czy coś się zmieniło przez 2 lata ?
Ja nie gram rock'n'rolla - rock'n'roll to syf!- powiedział co wiedział Maleńczuk. I ma rację. Muzyce tej zawsze daleko było do sterylności. I całe szczęście.
Nie niemniej jednak jeśli ktoś zechce zachować czystość (aż do ślubu) to może rozbić namiot na przystanku Jezus.
kamela (1 punktów)
Melduje się... otóż jadę
Chętnie się spotkam podyskutuje. Poznam nowych świadomych ludzi
Pozdrawiam i będę śledzić wątek aby dowiedzieć się o szczegółach.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365