>niezależne sprawy. Wielu jest wierzących, ale nie uczęszczających do kościoła. >
Hmm.. zakladajac, ze slowo "wierzacy" oznacza z 90% prawdopodobienstwem katolika, to nie uczestniczenie w mszy jest lamaniem jednej z podstawowych zasad religii katolickiej, co tym samym dyskwalifikuje osobe jako "wierzaca" czy tez katolika.
|