>Zobaczcie jakie pazery, mysleli, ze dostana 100 tys >zlotych i dlatego ten wypadek(Francja, autokar). Jednak >nieudacznikom(czyt. emigrantom, wg Kaczynskiego) pieniazki >sie nie naleza. Mam pomysl na pewien eksperyment: chodzcie >sie zbierzemy i podzielimy na dwie grupy, w jednej na >autokarze napiszemy: katolicy, mohery a na drugim ateisci, >racjonalisci, pedaly i emigranci, synchronizujemy wypadek i >czekamy .
Pomysł dobry, ale z tym wypadkiem we Francji to przesadziłeś. Ofiary to ofiary. Troche szacunku. To że Kaczyński nie potrafi go okazać, nie oznacza że musimy się zniżać do tego poziomu.
|