Serdecznie dziękuję wszystkim za wczorajsze spotkanie. Dyskutowaliśmy w 9 osób, część dotychczasowych uczestników nie mogła być obecna z powodu wczasów. Pojawiły się za to trzy nowe osoby: Malwina, Alicja i - gościnnie z Krakowa - Kasia.
PS. W przyszłym tygodniu wyrzeźbię opis strony grupy na FB, pomyślę nad naszymi transparentami na MAiA. Dowiem się także czegoś o imprezach w regionie, na które będziemy mogli się razem w przyszłości wybrać.
Pozdrawiam Was serdecznie, ARG
Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!
|