Racjonalista - Strona głównaDo treści
Karmienie piersią - wystawa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
04-08-2011 20:23coreless (16088 punktów)Karmienie piersią - wystawa
Ocena 1 na 1

   Jeszcze do 8 sierpnia br. Fundacja Mleko Mamy i Stowarzyszenie na rzecz Banku Mleka Kobiecego zapraszają na wystawę fotograficzną pt. Karmienie piersią, która jest prezentowana w godz. 9-20 w Ogrodzie Dolnym Biblioteki UW.

   Prezentowane na wystawie zdjęcia zostały wybrane w konkursie, którego ideą była promocja karmienia piersią.

   Karmienie piersią wywołuje wiele emocji, a na jego temat powstało wiele mitów. Jedni są jego zwolennikami podczas gdy inni z nim zaciekle walczą. Dla niektórych kobiet karmienie piersią jest łatwe i naturalne. Od innych wymaga silnej woli i poświęcenia, zanim stanie się przyjemne. Karmienie piersią tworzy silną więź między mamą a dzieckiem. To wyjątkowy związek procentujący przez całe życie. Mleko każdej mamy jest unikalne. Odpowiada potrzebom dziecka na różnych etapach jego rozwoju. Choć karmienie piersią jest naturalnym, najzdrowszym sposobem karmienia niemowląt i dzieci, widok dziecka przy piersi w miejscu publicznym wciąż budzi wiele dyskusji.

   Plakat wystawy

   [oprac. na podstawie informacji o wydarzeniu]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> widok dziecka przy piersi w miejscu publicznym wciąż budzi wiele dyskusji.
A ja właściwie nie wiem nad czym tu dyskutować.
Tu chodzi o zwykłe emocje!
Jednych np. drażni i brzydzi jak dwóch chłopaków idzie po ulicy trzymając się za ręce.
Innych oburza jak pani opala się topless na nadmorskiej plaży.
Kogoś zniesmacza widok karmiącej na przystanku matki.
Problem ten może rozstrzygnąc jedynie przepis prawny.
Np. sikać publicznie nie można, tudzież uprawiać seksu.
W związku z tym nie ma żadnej "dyskusji"!
A dopóki karmienie piersią publiczne nie jest prawem zabronione to już jest problem tych, którzy go nie akceptują.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365